Amerikaanse tennisser Fritz de sterkste in Florida
DELRAY BEACH (ANP) - De Amerikaanse tennisser Taylor Fritz heeft in eigen land zijn eerste toernooi van dit jaar gewonnen. In de finale in Delray Beach in Florida versloeg de nummer 7 van de wereld de Serviër Miomir Kecmanovic: 6-0 5-7 6-2. Het is voor de 25-jarige Fritz zijn vijfde titel, nadat hij afgelopen jaar drie toernooien op zijn naam had geschreven.
Fritz ging als grote favoriet de finale in tegen Kecmanovic, de nummer 33 van de wereld die in 2020 zijn tot nu toe enige toernooi won. De eerste set ging dan ook meer dan overtuigend naar de Amerikaan. In de tweede set had Fritz het moeilijker, maar toch kreeg hij bij 5-4 zijn eerste kans de wedstrijd te beslissen. Zijn 23-jarige tegenstander bleef overeind en pakte zelfs de set. In de beslissende derde set liep Fritz weer snel uit en benutte hij zijn tweede wedstrijdpunt.
Meer uit Sport
HONG KONG (ANP/RTR) - De Chinese zwembond start een onderzoek naar cyberpesten aan het adres van drievoudig olympisch schoonspringkampioene Hongchan Quan (19). Quan heeft aangifte gedaan bij de politie.
5 minuten geledenMOSKOU (ANP/RTR) - Rusland gaat 116 sporters die dit jaar niet konden deelnemen aan de Winterspelen van Milaan-Cortina een geldbedrag geven. De hoogte ervan werd niet bekendgemaakt.
2 uur geledenMENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.
18 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.
18 uur geledenMONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.
21 uur geledenMONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.
22 uur geledenMONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.
1 dag geleden