Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Amerikaanse tennisbond: US Open gaat door

Amerikaanse tennisbond: US Open gaat door

NEW YORK (ANP/AFP) - De Amerikaanse tennisbond weet het zeker: de US Open gaat door. Een maand voor de beoogde startdatum van het grandslamtoernooi, 31 augustus, is de organisatie ervan overtuigd dat het evenement in New York kan plaatsvinden. Voorafgaand aan de US Open vindt op hetzelfde complex ook het gecombineerde voorbereidingstoernooi voor mannen en vrouwen plaats dat normaal in Cincinnati is.

"We gaan door met onze voorbereidingen op de US Open", meldde de organiserende tennisbond USTA. "We zijn ervan overtuigd dat we de gezondheid en veiligheid kunnen garanderen van iedereen die bij beide toernooien betrokken is."

De USTA heeft in samenspraak met medici, veiligheidsexperts en de staat New York een plan opgesteld om de kans op besmetting met het coronavirus zo klein mogelijk te houden. De tennisbond presenteert dat protocol in de loop van augustus. Heel wat tennissers, onder wie ook Kiki Bertens, twijfelen of ze naar New York gaan. De Australische Ashleigh Barty, de nummer 1 van de wereld bij de vrouwen, heeft al laten weten de US Open over te slaan uit angst om besmet te raken met het coronavirus.

Meer uit Sport

Wielrenster Markus naar Visma-Lease a Bike

AMSTELVEEN (ANP) - Femke Markus fietst vanaf volgend jaar voor Team Visma | Lease a Bike. De 29-jarige wielrenster uit Nederland komt over van SD Worx-Protime en krijgt een belangrijke rol in de voorjaarsklassiekers en zware koersen.

52 minuten geleden
Tennisster Swiatek wint toernooi in Toronto

TORONTO (ANP) - Iga Swiatek heeft haar eerste toernooizege van dit seizoen binnen. De Poolse versloeg de als tweede geplaatste Kazachse Elena Rybakina in de finale in Toronto (6-2 6-3).

1 uur geleden
Tennisser Shelton wint voor tweede keer op rij in Montreal

MONTREAL (ANP) - Ben Shelton heeft voor de tweede keer op rij het tennistoernooi in het Canadese Montreal gewonnen. De Amerikaan rekende in de finale af met zijn landgenoot Brandon Nakashima: 6-3 7-6 (4).

2 uur geleden
Tesselaar hoort bij de 'big boys' na vierde plaats op tienkamp

BIRMINGHAM (ANP) - Jeff Tesselaar trok na zijn vierde plaats op de tienkamp bij de EK atletiek in Birmingham een duidelijke conclusie. "Het was mijn droom om een van de big boys te worden in de meerkamp en na vanavond durf ik te stellen dat ik een van de big boys ben", zei hij na afloop in het Alexander Stadium.

10 uur geleden
Vijfde plaats Emanuelson bij discuswerpen op EK atletiek

BIRMINGHAM (ANP) - Discuswerpers Shaquille Emanuelson en Ruben Rolvink hebben zich niet in de strijd om de medailles kunnen mengen op de EK atletiek in Birmingham. De twee Nederlanders presteerden wel naar behoren in de finale. Emanuelson eindigde als vijfde met een afstand van 67,97 meter, Rolvink werd zevende met 65,45.

11 uur geleden
Tesselaar verliest op 1500 meter strijd om brons op tienkamp

BIRMINGHAM (ANP) - Jeff Tesselaar heeft net naast de bronzen medaille gegrepen op de tienkamp bij de EK atletiek in Birmingham. De 23-jarige meerkamper uit Heerhugowaard liep voor wat hij waard was op de afsluitende 1500 meter, maar hij maakte te weinig goed om de Noor Sander Skotheim van het brons af te houden. Tesselaar eindigde als vierde in een persoonlijk record van 8378 punten.

11 uur geleden
Steenbergen pakt met zilver op 200 vrij volgende EK-medaille

SAINT-DENIS (ANP) - Marrit Steenbergen heeft op de 200 meter vrije slag het zilver veroverd op de EK zwemmen. De 26-jarige Friezin pakte haar vierde medaille op dit toernooi in het Olympic Aquatic Centre van Parijs.

13 uur geleden