Amerikaanse sprinter Lyles gaat voor vier keer goud in Parijs
EUGENE (ANP/RTR) - De Amerikaanse sprinter Noah Lyles gaat op de komende Olympische Spelen in Parijs voor vier gouden medailles. Dat zei hij na zijn winst op de 100 meter bij de Amerikaanse atletiekkampioenschappen in Eugene. Lyles won in 9,83 en liet Kenny Bednarek (9,87) en Fred Kerley (9,88) achter zich. "Het is misschien een schok voor iedereen, maar dat is wel het doel", aldus de regerend wereldkampioen op 100 en 200 meter.
Lyles wist zich drie jaar geleden tijdens de trials niet te kwalificeren voor de 100 meter op de Spelen in Tokio. Hij liep wel de 200 meter en moest genoegen nemen met brons. "Die teleurstellingen drijven me nog steeds. Als ik die bronzen medaille in Tokio niet had gehaald, zou het vuur niet zijn blijven branden in mij."
Lyles wil in Parijs de 100 en 200 meter winnen en ook de olympische titels pakken met de estafetteteams op de 4x100 en 4x400 meter.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP/AFP) - De Italiaan Matteo Arnaldi heeft zich afgemeld voor zijn halve finale op Roland Garros van vrijdagavond tegen landgenoot Flavio Cobolli. De 25-jarige tennisser, die als mondiale nummer 104 aan het toernooi begon, heeft last van een virus en heeft zich op het laatste moment teruggetrokken. Daardoor speelt Cobolli zondag de finale tegen de Duitser Alexander Zverev.
2 uur geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen heeft de derde tijd gereden bij de tweede vrije training van de GP van Monaco. Net als in de eerste vrije training waren ook nu de twee Ferrari's sneller dan de 28-jarige Nederlander.
3 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich geplaatst voor de finale op Roland Garros. De Duitse nummer 3 van de wereld was in de halve finale in vier sets te sterk voor Jakub Menšík uit Tsjechië: 7-5 6-2 3-6 6-3.
4 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Mathieu van der Poel bereidt zich in de Ronde van Zwitserland voor op de Tour de France. De 31-jarige Nederlander maakt in de vijfdaagse rittenkoers, van 17 tot en met 21 juni, zijn rentree in het wielerpeloton na een afwezigheid van ruim twee maanden. Van der Poel reed op 12 april met Parijs-Roubaix zijn laatste wedstrijd.
4 uur geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen heeft in de eerste vrije training van de GP van Monaco de derde tijd genoteerd. De 28-jarige Nederlander moest alleen de twee Ferrari's voor zich laten en gaf 0,513 seconden toe op de winnaar. Charles Leclerc reed op het stratencircuit in het prinsdom de snelste ronde (1.13,978) en bleef zijn teamgenoot Lewis Hamilton 0,226 seconden voor.
7 uur geledenBERLIJN (ANP) - Serena Williams (44) doet na haar geplande terugkeer als dubbelspeelster op het grastoernooi van Queen's in Londen ook mee aan het WTA-toernooi in Berlijn. Dat heeft de organisatie bekendgemaakt. Het is nog niet bekend met wie Williams in de Duitse hoofdstad zal dubbelen.
9 uur geledenLAS VEGAS (ANP/RTR) - De Grote Prijs van Las Vegas blijft nog zeker tien jaar op de Formule 1-kalender staan. De organisatie achter de race heeft het contract met Formule 1 met tien jaar verlengd.
17 uur geleden