Amerikaanse skiester O'Brien breekt been op reuzenslalom
YANGQING (ANP) - De Amerikaanse skiester Nina O'Brien heeft haar linkerbeen gebroken door haar crash op maandag in de reuzenslalom bij de Olympische Spelen in Beijing. De 24-jarige O'Brien is inmiddels geopereerd en zal terugvliegen naar de Verenigde Staten, meldde de Amerikaanse skibond.
O'Brien ging in de tweede run hard onderuit bij het laatste poortje, gleed nog een stuk door en bleef liggen. Na behandeling ter plekke werd ze afgevoerd naar een ziekenhuis. Daar constateerden de artsen een open breuk in haar scheenbeen en een breuk in haar kuitbeen.
"Die val blijft maar in mijn hoofd spelen, wensend dat ik die laatste paar poorten anders had geskied", schreef O'Brien op Instagram. "Helaas lig ik nu hier in het ziekenhuis, maar ik ben in goede handen. Ik ben er een beetje kapot van, maar voel ook zoveel liefde."
De onfortuinlijke skiester had in de eerste run de zesde tijd neergezet. De Zweedse Sara Hector veroverde het goud.
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - De Grote Prijs van Miami begint zondag drie uur eerder dan gepland vanwege de weersverwachtingen. De race zal om 13.00 uur (lokale tijd) beginnen, omdat er rond de oorspronkelijke starttijd extreem weer wordt verwacht, waaronder zware onweersbuien.
4 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen was na afloop van de kwalificatie voor de Grote Prijs van Miami zelf ook enigszins verrast door zijn knappe tweede tijd. "Ik had zelf natuurlijk ook niet verwacht dat dit mogelijk was", zei de viervoudig wereldkampioen van Red Bull.
7 uur geledenMIAMI (ANP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli heeft poleposition veroverd in de Grote Prijs van Miami. De leider in het kampioenschap was in zijn Mercedes iets sneller dan Max Verstappen, die verrassend de tweede tijd noteerde. Het was opnieuw zeer warm rondom het Hard Rock Stadium, maar dit keer stond er ook een stevige wind.
9 uur geledenMIAMI (ANP) - Lando Norris was na afloop van zijn gewonnen sprintrace bij de Grote Prijs van Miami tevreden met zijn start van het raceweekend. "Het is fijn om weer op de hoogste trede te staan, ook al is het maar een sprintrace", zei de wereldkampioen van McLaren na zijn eerste zege van het seizoen.
11 uur geledenMADRID (ANP) - De Oekraïense Marta Kostjoek heeft het tennistoernooi van Madrid op haar naam geschreven. Op het gravel in de Spaanse hoofdstad versloeg ze in de finale Mirra Andrejeva uit Rusland in twee sets: 6-3 7-5.
12 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen is alsnog een plaats opgeschoven bij de sprintrace van de Grote Prijs van Miami. De Nederlander eindigde als zesde, maar klom naar de vijfde plaats na een tijdstraf voor Kimi Antonelli.
12 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Xan de Waard stopt na dit seizoen met hockeyen. De 30-jarige tophockeyster heeft via Instagram haar afscheid aangekondigd. "Het is mooi geweest", schrijft De Waard, die in haar loopbaan twee keer tot beste hockeyster van de wereld werd verkozen.
13 uur geleden