Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Amerikaanse skiester O'Brien breekt been op reuzenslalom

Amerikaanse skiester O'Brien breekt been op reuzenslalom

YANGQING (ANP) - De Amerikaanse skiester Nina O'Brien heeft haar linkerbeen gebroken door haar crash op maandag in de reuzenslalom bij de Olympische Spelen in Beijing. De 24-jarige O'Brien is inmiddels geopereerd en zal terugvliegen naar de Verenigde Staten, meldde de Amerikaanse skibond.

O'Brien ging in de tweede run hard onderuit bij het laatste poortje, gleed nog een stuk door en bleef liggen. Na behandeling ter plekke werd ze afgevoerd naar een ziekenhuis. Daar constateerden de artsen een open breuk in haar scheenbeen en een breuk in haar kuitbeen.

"Die val blijft maar in mijn hoofd spelen, wensend dat ik die laatste paar poorten anders had geskied", schreef O'Brien op Instagram. "Helaas lig ik nu hier in het ziekenhuis, maar ik ben in goede handen. Ik ben er een beetje kapot van, maar voel ook zoveel liefde."

De onfortuinlijke skiester had in de eerste run de zesde tijd neergezet. De Zweedse Sara Hector veroverde het goud.

Meer uit Sport

Schaatsster Schulting wint 500 meter op NK sprint

HEERENVEEN (ANP) - Suzanne Schulting heeft de eerste 500 meter van het NK sprint op haar naam geschreven. Ze kwam na 37,24 seconden over de finish in ijsstadion Thialf. Marrit Fledderus klokte de tweede tijd (37,39) en Isabel Grevelt werd derde (37,73).

20 minuten geleden
Schaatser Bosker grijpt macht op NK allround

HEERENVEEN (ANP) - Schaatser Marcel Bosker heeft de macht gegrepen op het NK allround. Hij won de 5000 meter in 6.10,47 en gaat na twee afstanden aan de leiding in ijsstadion Thialf.

1 uur geleden
Tennisser Griekspoor meldt zich geblesseerd af voor finale Dubai

DUBAI (ANP) - Tallon Griekspoor heeft zich afgemeld voor de finale van het toernooi van Dubai. De beste tennisser van Nederland heeft te veel last van een hamstringblessure. De Rus Daniil Medvedev heeft daardoor de titel gepakt.

1 uur geleden
Olympisch kampioen Groenewoud wint 3000 meter op NK allround

HEERENVEEN (ANP) - Marijke Groenewoud staat na twee afstanden aan de leiding van het NK allround. De olympisch kampioen op de massastart won de 3000 meter in ijsstadion Thialf in Heerenveen (3.56,65).

1 uur geleden
Schaatsster Conijn verlaat uit protest NK allround

HEERENVEEN (ANP) - Merel Conijn is uit protest niet van start gegaan bij het NK allround in Heerenveen. De winnares van het zilver op de 5000 meter van de Winterspelen meldde zich af voor de 3000 meter nadat ze de 500 meter nog wel had gereden.

2 uur geleden
Schaatser Hollaar wint 500 meter op NK allround

HEERENVEEN (ANP) - Schaatser Louis Hollaar heeft de 500 meter van het NK allround gewonnen. Hij finishte na 36,16 in ijsstadion Thialf in Heerenveen. Ties van Seumeren eindigde als tweede (36,19) en Jur Veenje reed de derde tijd (36,83).

4 uur geleden
Schaatsster Veen wint 500 meter op NK allround

HEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Meike Veen heeft de 500 meter van het NK allround gewonnen. Ze finishte na 38,88 in ijsstadion Thialf in Heerenveen. Marijke Groenewoud eindigde met een minieme achterstand als tweede (38,88), vlak voor Jade Groenewoud (38,95).

4 uur geleden