Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Amerikaanse schaatsrevelatie Jackson mist 500 meter op Spelen

Amerikaanse schaatsrevelatie Jackson mist 500 meter op Spelen

MILWAUKEE (ANP/RTR) - Schaatsster Erin Jackson heeft naast een Amerikaanse ticket op de 500 meter gegrepen voor de Olympische Spelen van Beijing. De 29-jarige sprintrevelatie van dit seizoen verprutste haar race tijdens de Amerikaanse trials in Milwaukee en eindigde als derde, waar een plek bij de eerste twee nodig was.

Jackson won dit seizoen vier van de acht wereldbekerraces op de 500 meter en staat eerste in de wereldbekerstand. Op het laatste rechte stuk naar de finish maakte de favoriete voor olympisch goud echter een misslag en finishte in 38,24. Brittany Bowe (37,81) en Kimi Goetz (37,86) waren sneller.

"Ik heb het zelf verprutst", zei Jackson tegen de omroep NBC. "Zeker als de nummer 1 uit de wereldbekerranking zou het raar voelen als ik niet naar de Spelen kan gaan." Om nog een kans te maken op een startbewijs moet een van haar landgenotes haar plek echter opgeven. "Ik geef de hoop nog niet op. We wachten af en zullen zien wat er uitkomt."

Meer uit Sport

Keetels zonder ChatGPT op jacht naar titel in marathon Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Mikky Keetels is komende zondag in de marathon van Rotterdam favoriet voor de Nederlandse titel op de marathon. De rennende stewardess mikt zelf op een tijd van onder de 2.30 uur. Hoewel ze ChatGPT niet meer gebruikt als hardloopcoach, is ze nog steeds haar eigen trainer. "Ik heb inmiddels zo veel van andere atleten gehoord en geleerd, dat ik het nu zelf bedenk", zei de 27-jarige Keetels tijdens een persconferentie.

1 uur geleden
Frans talent Seixas boekt derde ritzege in Ronde van Baskenland

EIBAR (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft zijn derde etappe gewonnen in de Ronde van Baskenland. De 19-jarige Fransman van Decathlon CMA CGM versloeg in de vijfde rit met start en finish in Eibar medevluchter Florian Lipowitz uit Duitsland en verstevigde zijn leidende positie in het algemeen klassement. De Spanjaard Javier Romo finishte als derde op iets meer dan een minuut.

2 uur geleden
Sinner ook op gravel in Monaco tegen Zverev in halve finales

MONACO (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zich in zijn jacht op zijn eerste titel op een groot graveltoernooi geplaatst voor de halve finales van het masterstoernooi van Monte Carlo. De nummer 2 van de wereld versloeg de Canadees Félix Auger-Aliassime met 6-3 6-4.

5 uur geleden
Tennisser Zverev in drie sets naar halve finales Monte Carlo

MONACO (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich als eerste geplaatst voor de halve finales van het masterstoernooi van Monte Carlo. De Duitse nummer 3 van de wereldranglijst boekte een zege in drie sets op de Braziliaan João Fonseca: 7-5 6-7 (3) 6-3.

7 uur geleden
Volleybalster Plak stelt zich niet beschikbaar voor Oranje

UTRECHT (ANP) - Volleybalster Celeste Plak heeft zich niet beschikbaar gesteld voor de wedstrijden van Oranje deze zomer. Dat meldde de volleybalbond op de eigen website. De 30-jarige diagonaalspeelster ontbreekt op de 'longlist' van bondscoach Felix Koslowski voor de komende periode, waarin Nederland speelt op de Four Nations Cup en de Volleyball Nations League.

8 uur geleden
Golfer McIlroy begint goed aan jacht op titelprolongatie Masters

AUGUSTA (ANP) - Golfer Rory McIlroy is uitstekend begonnen aan zijn jacht op titelprolongatie op de Masters. De 36-jarige Noord-Ier deelt na een eerste ronde van 67 slagen (5 onder par) de leiding met de Amerikaan Sam Burns.

13 uur geleden
Van Gerwen klopt Bunting na achterstand en bereikt finale

BRIGHTON (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft in de tiende speelronde van de Premier League de finale bereikt. De Nederlander knokte zich in de halve finale in Brighton tegen de Engelsman Stephen Bunting terug van een achterstand van 4-2 en won met 6-5.

22 uur geleden