Amerikaanse PGA Tour wil weer golfen in juni
NEW YORK (ANP/DPA) - Als het aan de Amerikaanse profbond PGA ligt wordt het golfseizoen half juni weer hervat, ongeacht hoe het staat met de coronacrisis. De PGA Tour zou op 11 juni starten met de Charles Schwab Challenge in Texas. Dat toernooi zou, net als de drie daaropvolgende wedstrijden, zonder publiek moeten worden afgewerkt. Oorspronkelijk stond het met 7,5 miljoen dollar gedoteerde toernooi van 21 tot en met 24 mei op de golfkalender.
Eerder waren drie Amerikaanse majors naar een later tijdstip verplaatst. Het PGA Championship in San Francisco wordt nu van 6 tot en met 9 augustus afgewerkt. Het US Open in New York staat gepland voor 17 tot en met 20 september en de Masters zouden van 12 tot en met 15 november in Augusta moeten plaatsvinden. De vierde major, het Britse Open, gaat dit jaar vanwege de coronacrisis niet door.
Meer uit Sport
SÃO PAULO (ANP) - Max Verstappen is verrast dat hij ondanks de moeizame start van het seizoen tweede staat in het wereldkampioenschap. "Dat is een grote verrassing, maar we nemen het zoals het is", zei de Red Bull-coureur tijdens de persdag van de Grote Prijs van São Paulo. De Nederlander won drie van de laatste vier races.
9 uur geledenPARIJS (ANP) - Carlos Alcaraz heeft zonder te spelen de kwartfinales van het masterstoernooi in Parijs bereikt. Zijn Italiaanse tegenstander Matteo Berrettini meldde zich af voor de achtste finales omdat hij te veel last heeft van een blessure aan zijn arm.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De 18.000 startbewijzen voor de 46e editie van de Marathon Rotterdam zijn vergeven. Dat heeft de organisatie donderdag bekendgemaakt. Er hadden zich vooraf 70.000 mensen geregistreerd die in aanmerking wilden komen om te mogen starten op 11 april 2027.
18 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Australische autocoureur Alan Jones, wereldkampioen Formule 1 in 1980, is donderdag op 80-jarige leeftijd overleden. Zijn familie heeft dat laten weten aan Australische media.
23 uur geledenPARIJS (ANP) - Novak Djokovic is in de tweede ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Parijs. De Servische tennisser ging woensdagavond in drie sets ten onder tegen de Australiër Rinky Hijikata: 6-2 3-6 3-6. Djokovic won het toernooi in de Franse hoofdstad zeven keer.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Alexander Zverev zal als de nieuwe nummer 1 van de wereld het masterstoernooi van Parijs niet winnen. De Duitse tennisser verloor in de zestiende finale in twee sets van de Italiaan Lorenzo Musetti: 7-6 (5) 6-2.
1 dag geledenLONDEN (ANP/RTR) - Jake Paul zet een punt achter zijn bokscarrière als hij op kerstavond verliest van Cédric Doumbé. Dat stelt de bekende Amerikaanse influencer en verloofde van schaatsster Jutta Leerdam in een video op sociale media. Daarin gaat hij in op het gevecht op 24 december in Dubai.
1 dag geleden