Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Amerikaanse oud-president Bill Clinton uit ziekenhuis ontslagen

Amerikaanse oud-president Bill Clinton uit ziekenhuis ontslagen

WASHINGTON (ANP/RTR) - Bill Clinton is dinsdag uit het ziekenhuis ontslagen, een dag nadat hij met griep werd opgenomen. Dat heeft een woordvoerder van de voormalige Amerikaanse president bekendgemaakt op X.

Clinton (78) werd maandagmiddag vanuit zijn huis in Washington naar het Georgetown University Medical Center gebracht. Volgens zijn woordvoerder had hij koorts en werd hij opgenomen "voor tests en ter observatie". NBC News meldde dat het niet om een noodsituatie ging.

"President Clinton en zijn familie zijn erg dankbaar voor de uitzonderlijke zorg die het ziekenhuisteam heeft geboden en ze zijn geraakt door de vriendelijke berichten en beterschapswensen die ze hebben ontvangen", zegt de woordvoerder op X.

De Democraat Clinton was tussen 1993 en 2001 president van de Verenigde Staten. In 2016 was zijn vrouw Hillary de presidentskandidaat namens de Democratische Partij.

Meer uit Buitenland

Politie meldt 110.000 deelnemers bij mars Parijs, situatie kalm

PARIJS (ANP/AFP) - De Franse politie meldt dat 110.000 mensen hebben deelgenomen aan de grote protestmars in Parijs. Die demonstratie zou tot nu toe "kalm" zijn verlopen. In andere Franse steden is de situatie al wel onrustig en grijpt de politie in.

1 uur geleden
Bardella met 99 procent herkozen als voorzitter van Rassemblement

ORLÉANS (ANP) - Jordan Bardella is met 98,98 procent herkozen als voorzitter van de Franse rechtsradicale politieke partij Rassemblement National (RN). Hij was de enige kandidaat.

1 uur geleden
Franse politie grijpt in meerdere steden in bij protesten

PARIJS (ANP/AFP) - De Franse politie heeft in meerdere steden ingegrepen bij protesten. Onder meer in Lyon, Lille, Toulouse, Nantes en Nice is traangas ingezet. In die laatste twee steden gebruikte de politie volgens Le Parisien ook een waterkanon.

2 uur geleden
Confrontaties Brusselse politie en jongeren, waterkanon ingezet

BRUSSEL (ANP/BELGA) - In Brussel is het bij grote jongerenprotesten uitgelopen op confrontaties tussen de politie en de betogers. Volgens persbureau Belga wordt de sfeer steeds grimmiger. De politie heeft inmiddels een waterkanon en traangas ingezet.

2 uur geleden
Merz roept op tot eenheid en zweert AfD opnieuw af

MÜNCHEN (ANP/RTR) - De Duitse bondskanselier Friedrich Merz roept op tot eenheid binnen zusterpartijen CDU en CSU en zweert nog steeds elke vorm van samenwerking met de rechtsradicale Alternative für Deutschland (AfD) af. Ook waarschuwt hij voor de "continue dreiging vanuit Rusland".

3 uur geleden
Franse politie verricht arrestaties en neemt wapens in beslag

PARIJS (ANP/AFP) - De Franse politie heeft zaterdag tijdens een landelijke protestdag 135 mensen opgepakt en verschillende wapens in beslag genomen, meldt Laurent Nuñez. Er heeft zich volgens de minister van Binnenlandse Zaken vooralsnog "geen groot incident" voorgedaan.

3 uur geleden
Ngo: al honderden aanvallen op Palestijnse olijvenoogst

RAMALLAH (ANP/RTR) - Sinds de olijvenoogsten op de Palestijnse Westelijke Jordaanoever eind september begonnen, zijn tot dusver ruim driehonderd incidenten van Israëlisch kolonistengeweld gemeld. Het gaat daarbij om diefstal, vernielingen en gerichte aanvallen, aldus de Israëlische mensenrechtenorganisatie Yesh Din.

3 uur geleden