Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Amerikaanse honkballegende Hank Aaron overleden

Amerikaanse honkballegende Hank Aaron overleden

ATLANTA (ANP) - De Amerikaanse honkballegende Hank Aaron is op 86-jarige leeftijd overleden. Zijn dochter bevestigde dat aan Amerikaanse media. Aaron had 33 jaar het record van meeste homeruns in de Major League op zijn naam staan. Hij raakte dat record in 2007 kwijt aan Barry Bonds.

Aaron sloeg 755 keer de bal over het hek. Hij speelde het grootste deel van zijn carrière voor Milwaukee en Atlanta Braves, waarmee hij in 1957 de World Series won. Aaron, bijgenaamd 'Hammerin Hank', werd 25 keer gekozen in het All Star-team. Hij maakt ook deel uit van de Hall of Fame van het Amerikaanse honkbal.

Aaron loste Babe Ruth in 1974 af als recordhouder wat betreft het aantal homeruns in de MLB. Ruth produceerde 714 homeruns. Aaron sloot zijn carrière in 1976 af bij Milwaukee Brewers.

Meer uit Sport

Kruijswijk fietst jaar langer voor Visma - Lease a Bike

DEN BOSCH (ANP) - Na Wilco Kelderman heeft ook Steven Kruijswijk zijn contract bij wielerploeg Visma - Lease a Bike verlengd. Kelderman tekende onlangs voor twee jaar bij, de 38-jarige Kruijswijk komt in ieder geval ook volgend jaar uit voor het team waarvoor hij sinds 2010 rijdt.

3 uur geleden
Tennisster Lamens bereikt derde ronde in Montreal

MONTREAL (ANP) - Tennisster Suzan Lamens heeft de derde ronde bereikt van het hoogaangeschreven toernooi van Montreal. De nummer 64 van de wereld won in Canada in drie sets van de Braziliaanse Beatriz Haddad Maia, die 53 plaatsen hoger staat. De setstanden waren 6-2 1-6 6-3.

5 uur geleden
Gemengde estafettezwemmers op WK met tweede tijd naar finale

SINGAPORE (ANP) - De Nederlandse gemengde estafetteploeg heeft zich bij de wereldkampioenschappen zwemmen in Singapore met de tweede tijd geplaatst voor de finale van de 4x100 meter wissel. Maaike de Waard, Caspar Corbeau, Nyls Korstanje en Milou van Wijk kwamen tot een gezamenlijke tijd van 3.42,56. Alleen de Italiaanse estafetteploeg was sneller: 3.42,19.

5 uur geleden
Wielrenster Van Dijk stopt na dit seizoen

CHAUVIGNY (ANP) - Ellen van Dijk beëindigt haar carrière na dit seizoen. Dat maakte de 38-jarige wielrenster van Lidl-Trek bekend in het tv-programma De Avondetappe van de NOS.

16 uur geleden
Wiebes sprint naar tweede etappezege in Tour de France Femmes

POITIERS (ANP) - Wielrenster Lorena Wiebes heeft haar tweede etappezege geboekt in de Tour de France Femmes. De Europees kampioene van SD Worx - Protime won na de derde etappe ook de vierde rit in de massasprint. Wiebes bleef in de straten van Poitiers geletruidraagster Marianne Vos en de Ierse Lara Gillespie voor.

19 uur geleden
Gevallen Vollering is 'oké' bij start vierde etappe Tour

SAUMUR (ANP) - Demi Vollering heeft zich na een naar eigen zeggen goede nacht gemeld in Saumur voor de start van de vierde etappe van de Tour de France Femmes. Voor onder meer de camera van de NOS meldde de renster van FDJ-Suez zich 'oké' te voelen. Vollering was maandag in de finale van de derde etappe een van de rensters die betrokken was bij een massale valpartij.

23 uur geleden
Zwemmer De Groot in Nederlands record naar WK-finale 50m school

SINGAPORE (ANP) - Koen de Groot heeft zich bij de wereldkampioenschappen zwemmen in Singapore met de vierde tijd geplaatst voor de finale op de 50 meter schoolslag. Dat deed hij door zijn eigen Nederlandse record, dat stond op 26,78 seconden, te verbeteren. De Groot won zijn halve finale in 26,71.

1 dag geleden