Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Amerikaanse actrice Kelly Preston overleden

Amerikaanse actrice Kelly Preston overleden

HOUSTON (ANP) - De Amerikaanse actrice Kelly Preston is op 57-jarige leeftijd overleden. Haar man, de acteur John Travolta, maakte bekend dat Preston twee jaar aan borstkanker leed en daar zondag aan is overleden. Het was over het algemeen niet bekend dat Preston aan kanker leed, meldden Amerikaanse media. Ze speelde recent nog een rol in een film, Gotti, waar ook Travolta een hoofdrol vertolkt.

Preston speelde in onder meer de film Jerry Maguire. Travolta zei dat zijn vrouw er voor had gekozen haar worsteling met kanker privé te houden. Ze is behandeld en gesteund door familie en vrienden volgens Travolta. Hij vraagt ook nu om privacy om het verlies te verwerken.

Meer uit Buitenland

Duitse buitenlandminister: Oekraïne zal winnen van Rusland

KYIV (ANP/DPA) - De Duitse minister van Buitenlandse Zaken, Johann Wadephul, is op bezoek in Kyiv. "We staan achter Oekraïne. We steunen het. Het zal dit militaire conflict winnen", zei hij na aankomst met een speciale trein, over de oorlog met Rusland.

1 uur geleden
Britse Larry the Cat geeft teken van leven

LONDEN (ANP) - Larry the Cat, de kat die bij de Britse premier woont op 10 Downing Street in Londen, is niet dood. Dat wordt gemeld op het X-account van het dier. Eerder bracht het nieuwsmedium Politics UK naar buiten dat Larry was overleden, maar dat is inmiddels gerectificeerd.

2 uur geleden
35 politiemensen gewond bij voetbalwedstrijd in Duitse Mannheim

MANNHEIM (ANP) - Bij gewelddadigheden rond een voetbalwedstrijd in het Duitse Mannheim zijn 35 politiemensen gewond geraakt. Dat schrijft de krant Die Welt.

5 uur geleden
Doden bij neerstorten vliegtuigje in Kroatië

ZADAR (ANP/AFP) - Zeker twee mensen zijn om het leven gekomen bij het neerstorten van een vliegtuigje bij de Kroatische stad Zadar, zo maakten de autoriteiten bekend.

7 uur geleden
Karoline Leavitt gaat terug naar politiek actiecomité MAGA Inc.

WASHINGTON (ANP) - Witte Huis-woordvoerster Karoline Leavitt gaat terug naar MAGA Inc., een politiek actiecomité dat de Amerikaanse president Donald Trump steunt. Dat zei ze vrijdag tegen verslaggevers aan boord van het presidentiële vliegtuig Air Force One.

7 uur geleden
Oekraïne: doden en gewonden bij Russische aanval op winkelcentrum

KRYVY RIH (ANP/DPA/RTR) - Russische drones hebben een dodelijke aanval uitgevoerd op een winkelcentrum in de Oekraïense stad Kryvy Rih, meldt Oekraïne. Volgens het land zijn er minstens vijftien doden gevallen en ruim 130 gewonden, onder wie ook enkele tientallen kinderen.

12 uur geleden
Dode door zwaardaanval op school Zweden, verdachte is ex-leerling

FAGERSTA (ANP/RTR) - De aanval met een zwaard op een middelbare school in Zweden heeft een persoon het leven gekost, meldt de politie. Die heeft ook bekendgemaakt dat de verdachte een 18-jarige oud-leerling is.

13 uur geleden