Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Amerikaanse acteur Ryan O'Neal (82) overleden

Amerikaanse acteur Ryan O'Neal (82) overleden

LOS ANGELES (ANP) - De Amerikaanse acteur Ryan O'Neal is op 82-jarige leeftijd overleden. Dat nieuws heeft zijn zoon Patrick gedeeld via Instagram. In 2001 werd bij O'Neal een vorm van leukemie vastgesteld. O'Neal was bekend van zijn rollen in onder meer Love Story, Paper Moon en What's Up, Doc? Bij het grote publiek werd hij vooral bekend door zijn rol als Rodney Harrington in de soap Peyton Place.

"Als mens was mijn vader zo genereus als maar kan", schrijft zoon Patrick in zijn Instagram-bericht. Ook noemt hij zijn vader "de grappigste persoon" die hij kende. "En duidelijk de knapste, maar ook de meest charmante. Hij hield ervan om mensen aan het lachen te maken. Hij wilde ons echt laten lachen. En we hebben allemaal gelachen. Elke keer. We hadden plezier."

Samen met Barbra Streisand was O'Neal te zien in What's Up, Doc? (1972) en The Main Event (1979). Voor zijn rol in Love Story (1970) werd hij genomineerd voor een Oscar in de categorie Beste Acteur. Met zijn dochter Tatum was hij te zien in Paper Moon (1973).

Meer uit Buitenland

Houthi's melden opnieuw burgerdoden door aanval in Jemen

SANAA (ANP/AFP/DPA) - Luchtaanvallen van de door Saudi-Arabië geleide coalitie in de Jemenitische hoofdstad Sanaa hebben zaterdag opnieuw aan meerdere burgers het leven gekost. Dat melden media die gelieerd zijn aan de door Iran gesteunde Houthi's.

50 minuten geleden
Canarisch eiland roept noodtoestand uit om vluchtelingenstroom

VALVERDE (ANP/AFP) - Het Canarische eiland El Hierro heeft zaterdag de noodtoestand uitgeroepen door de sterke toename van het aantal migranten dat per boot aankomt. De lokale autoriteiten vragen om overheidssteun om de instroom het hoofd te kunnen bieden.

51 minuten geleden
Doden en gewonden door schietpartij in centrum van Krakau

KRAKAU (ANP/RTR/AFP) - Door een schietpartij in het centrum van Krakau zijn zeker vijf doden en ruim tien gewonden gevallen, meldt de Poolse politie.

2 uur geleden
Zelensky: Rusland gebruikte Noord-Koreaanse raketten

KYIV (ANP) - Rusland heeft Noord-Koreaanse raketten gebruikt bij aanvallen op Oekraïne. Dat stelt president Volodymyr Zelensky in een bericht op X over aanvallen van afgelopen nacht. Zelensky schrijft dat projectielen van het type KN-23 zijn gebruikt bij het beschieten van de energiesector.

3 uur geleden
Bronnen: troepen uit Syrië naar Jemen en Saudi-Arabië

RIYAD (ANP/AFP) - Duizenden manschappen uit Syrië worden ingezet in Jemen en Saudi-Arabië om te helpen bij de strijd tegen de Houthi's. Dat zeggen ingewijden tegen persbureau AFP.

3 uur geleden
Zoon Iraanse sjah neemt ondanks protest Duitse prijs in ontvangst

FRANKFURT (ANP/AFP) - Reza Pahlavi, de zoon van de verdreven sjah van Iran, heeft zaterdag ondanks protesten een "Vrijheidsprijs" in ontvangst genomen in het Duitse Frankfurt. Hij werd door duizenden aanhangers toegejuicht, terwijl critici de feestelijkheden veroordeelden.

3 uur geleden
Verkiezingen in Nieuw-Zeeland lopen uit op nek-aan-nekrace

CHRISTCHURCH (ANP/RTR/AFP) - De parlementsverkiezingen in Nieuw-Zeeland zijn uitgelopen op een nek-aan-nekrace. In voorlopige uitslagen hadden de conservatieve regeringspartij National Party en de linkse oppositiepartij Labour allebei ongeveer 29 procent van de kiezers achter zich. Het verschil bedroeg enkele duizenden stemmen.

3 uur geleden