Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Amerikaan Pulisic vanuit het ziekenhuis: ben klaar voor zaterdag

Amerikaan Pulisic vanuit het ziekenhuis: ben klaar voor zaterdag

DOHA (ANP) - Christian Pulisic heeft de Amerikaanse voetbalfans gerustgesteld. Vanuit een ziekenhuis in Qatar laat de aanvallende middenvelder van Chelsea weten dat hij op tijd hersteld is voor het duel van zaterdag met het Nederlands elftal in de achtste finales van het WK. Pulisic raakte dinsdagavond geblesseerd toen hij scoorde in de laatste groepswedstrijd tegen Iran (1-0).

"Ik ben zó trots op mijn jongens", schrijft Pulisic bij een foto van zichzelf in een ziekenhuisbed, die door de Amerikaanse bond online werd gedeeld. "Geen zorgen, ik zal klaar zijn voor zaterdag."

Pulisic (24) wordt gezien als de belangrijkste speler in het elftal van bondscoach Gregg Berhalter. Tegen Iran tikte hij enkele minuten voor rust de bal in het doel, maar de nummer 10 botste daarbij wel hard op doelman Alireza Beiranvand. Pulisic werd een tijdje behandeld op het veld. Hij keerde in de tweede helft niet meer terug op het veld. Volgens Amerikaanse media heeft hij schade in de buikstreek opgelopen.

Meer uit Voetbal

Koploper ADO Den Haag rekent af met Roda JC

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft in de strijd om promotie naar de Eredivisie overtuigend afgerekend met Roda JC. De nog ongeslagen koploper in de Keuken Kampioen Divisie versloeg in eigen huis de nummer 3 van de ranglijst met 4-0.

9 uur geleden
Twente weet ondanks vele kansen niet te scoren tegen Telstar

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is er niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen Telstar te winnen. De ploeg van trainer John van den Brom had in de Grolsch Veste in Enschede kansen te over om te scoren, maar wist geen enkele keer de bal langs de uitblinkende doelman Ronald Koeman te werken. De wedstrijd eindigde in 0-0.

9 uur geleden
Guardiola toe aan duizendste wedstrijd als coach

MANCHESTER (ANP/RTR) - Pep Guardiola is toe aan zijn duizendste wedstrijd als coach. De Spaanse trainer van Manchester City bereikt dat magische aantal zondag tegen Liverpool. "Liverpool is onze grootste rivaal, dus ik kan me geen betere wedstrijd wensen om deze mijlpaal te vieren", zei hij tegen verslaggevers.

15 uur geleden
Bij Ajax mislukte Forbs voor het eerst opgeroepen voor Portugal

LISSABON (ANP) - Carlos Forbs is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Portugal. De oud-speler van Ajax mag zich melden voor de WK-kwalificatieduels met Ierland en Armenië.

17 uur geleden
Voetbalsters oefenen tegen Portugal en Zuid-Korea

ZEIST (ANP) - De Nederlandse voetbalsters oefenen dit jaar nog tegen Portugal en Zuid-Korea. Dat zijn de laatste duels voor Oranje voor het kwalificatietoernooi voor het WK van 2027 in Brazilië, dat in maart van start gaat.

17 uur geleden
PSV met bijna fitte selectie richting topper tegen AZ

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV heeft zondag de beschikking over een bijna fitte selectie voor de topwedstrijd bij AZ. De Eindhovenaren missen alleen de langdurig geblesseerde aanvallers Ruben van Bommel en Alassane Pléa. Dat zei de coach vrijdag.

17 uur geleden
Sliti, Ouaissa, Oufkir en Haen debuteren in selectie Jong Oranje

ZEIST (ANP) - Aymen Sliti (Feyenoord), Sami Ouaissa (NEC), Ayoub Oufkir (Sparta Rotterdam) en Devin Haen (Willem II) debuteren in de selectie van Jong Oranje. Michael Reiziger heeft het viertal opgenomen in zijn spelersgroep voor de komende duels in de EK-kwalificatie met Jong Slovenië en Jong Israël.

17 uur geleden