Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Amerikaan McNulty nieuwe leider UAE Tour na winst in tijdrit

Amerikaan McNulty nieuwe leider UAE Tour na winst in tijdrit

AL HUDAYRIYAT (ANP) - De Amerikaanse wielrenner Brandon McNulty heeft dinsdag de tweede etappe van de UAE Tour gewonnen. In de Verenigde Arabische Emiraten was de 25-jarige renner de snelste in een individuele tijdrit over 12,1 kilometer. In het algemeen klassement van de zevendaagse rittenkoers neemt McNulty de leiderstrui over van de Belg Tim Merlier.

McNulty, renner van het UAE Team Emirates, reed in de vlakke race tegen de klok op het eiland Al Hudayriyat een tijd van 13.27 minuten. Zijn ploeggenoten Jay Vine uit Australië (op 2 seconden) en de Deen Mikkel Berg (op 4 seconden) completeerden het podium. Beste Nederlander in de tijdrit was de 23-jarige Tim van Dijke van Visma - Lease a Bike op de twaalfde plaats, met 25 seconden achterstand op de winnaar.

Meer uit Sport

Hockeysters Den Bosch na zege op SCHC in halve finale EHL

DEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van Den Bosch hebben zich geplaatst voor de halve finales van de Euro Hockey League. De landskampioen versloeg op het eigen veld de landgenoten van SCHC met 3-2.

9 uur geleden
Wereldrecordhoudster en titelverdedigster niet in marathon Londen

LONDEN (ANP/RTR) - Wereldrecordhoudster Ruth Chepngetich en titelverdedigster Peres Jepchirchir uit Kenia hebben zich afgemeld voor de marathon van Londen die op 27 april plaatsvindt. Dat maakt de organisatie ruim een week voor de wedstrijd bekend.

10 uur geleden
Verstappen rijdt derde tijd in tweede training Saudi-Arabië

JEDDAH (ANP) - Max Verstappen heeft in de tweede vrije training voor de Grote Prijs van Saudi-Arabië de derde tijd gereden. De regerend wereldkampioen was met zijn Red Bull alleen langzamer dan de twee coureurs van McLaren. De Brit Lando Norris was de snelste voor zijn teamgenoot Oscar Piastri uit Australië.

11 uur geleden
Hockeyers Rotterdam naar halve finale van Euro Hockey League

DEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Rotterdam hebben zich geplaatst voor de halve finale van de Euro Hockey League. Ze versloegen het Engelse Old Georgians (6-3) op het complex Oosterplas van hockeyclub Den Bosch.

11 uur geleden
Tennisster Lamens bereikt halve finale in Rouen

ROUEN (ANP) - Tennisster Suzan Lamens heeft op het WTA-toernooi van Rouen de halve finales bereikt. De 25-jarige Zuid-Hollandse versloeg in twee sets Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah uit Frankrijk: 6-3 6-3.

11 uur geleden
Schouten en schaatsteam AH Zaanlander officieel uit elkaar

HOOGKARSPEL (ANP) - Irene Schouten vertrekt officieel bij schaatsteam AH Zaanlander. De drievoudig olympisch kampioene meldt op Instagram dat ze afscheid neemt van het team van coach Jillert Anema , waar ze tien jaar voor uitkwam. Ook het schaatsteam bevestigt het einde van de samenwerking.

12 uur geleden
Griekspoor kan Zverev op BMW Open niet opnieuw verrassen

MÜNCHEN (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor (28) wist dit keer niet te winnen van wereldtopper Alexander Zverev. De nummer 1 van Nederland kreeg wel kansen op een nieuwe stunt, maar ging tegen de lokale favoriet in de kwartfinales van het BMW Open in drie sets ten onder: 7-6 (6) 6-7 (3) 4-6. Griekspoor had in maart op het tennistoernooi van Indian Wells nog verrassend gewonnen van de 27-jarige Duitser. Zverev stuit in de halve finale op de winnaar van de partij tussen de Hongaar Fabian Marozsan en de Belg Zizou Bergs.

13 uur geleden