American footballer Brady denkt nog niet aan afscheid
FOXBOROUGH (ANP/RTR) - Tom Brady is niet van plan om zijn loopbaan te beëindigen. Dat zei de American football-speler van New England Patriots, waar zijn contract afloopt, na de laatste wedstrijd van het seizoen. De Patriots verloren in de play-offs met 20-13 van Tennessee Titans.
"Het is vrij onwaarschijnlijk dat ik nu stop. Ik hoop tenminste dat het onwaarschijnlijk is", zei Brady, die door de fans van de Patriots werd toegejuicht en gevraagd te blijven. "Ik weet niet wat er gaat gebeuren en ik ga het niet voorspellen ook. Niemand hoeft op dit moment keuzes te maken. Ik hou van de sport en van het spelen voor dit team."
De 42-jarige Brady, die transfervrij kan vertrekken, wist de Super Bowl zes keer te winnen. "Ik hou al twee decennia van het spelen voor dit team en het winnen van veel wedstrijden. Op dit moment weet ik het nog niet, dus we leven van dag tot dag."
New England Patriots won in februari van vorig jaar de Super Bowl in Atlanta door Los Angeles Rams met 13-3 te verslaan.
Meer uit Sport
MONACO (ANP) - Max Verstappen heeft in de eerste vrije training van de GP van Monaco de derde tijd genoteerd. De 28-jarige Nederlander moest alleen de twee Ferrari's voor zich laten en gaf 0,513 seconden toe op de winnaar. Charles Leclerc reed op het stratencircuit in het prinsdom de snelste ronde (1.13,978) en bleef zijn teamgenoot Lewis Hamilton 0,226 seconden voor.
32 minuten geledenBERLIJN (ANP) - Serena Williams (44) doet na haar geplande terugkeer als dubbelspeelster op het grastoernooi van Queen's in Londen ook mee aan het WTA-toernooi in Berlijn. Dat heeft de organisatie bekendgemaakt. Het is nog niet bekend met wie Williams in de Duitse hoofdstad zal dubbelen.
2 uur geledenLAS VEGAS (ANP/RTR) - De Grote Prijs van Las Vegas blijft nog zeker tien jaar op de Formule 1-kalender staan. De organisatie achter de race heeft het contract met Formule 1 met tien jaar verlengd.
11 uur geledenBRASILIA (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben zich in de Nations League hersteld van de nederlaag van 3-1 tegen Brazilië. Het team van bondscoach Felix Koslowski versloeg Turkije in Brasilia met 3-0. De setstanden waren 25-23 25-17 25-18.
15 uur geledenROME (ANP) - Atlete Nadine Visser is in de Diamond League opnieuw als derde geëindigd op de honderd meter horden. De 31-jarige Nederlandse kwam donderdag in Rome tot een tijd van 12,58 seconden. De zege ging naar de Jamaicaanse Megan Simmonds in 12,50, voor de Amerikaanse Kendra Harrison (12,54).
17 uur geledenHENGELO (ANP) - Femke Broeders-Bol bestempelt zichzelf voor de FBK Games in Hengelo niet als favoriet op haar nieuwe afstand, de 800 meter. Volgens de 26-jarige Amersfoortse is aansluiting met de wereldtop een kwestie van jaren. "De kans is heel groot dat ik dit jaar niet alles ga winnen", vertelt ze in een persbericht van de organisatie in aanloop naar de wedstrijd op 21 juni.
18 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Maja Chwalińska heeft in de halve finale op Roland Garros voor een nieuwe stunt gezorgd. De 24- jarige Poolse qualifier, die woensdag in de kwartfinale verrassend de Russin Anna Kalinskaja versloeg, was in twee sets te sterk voor diens landgenote Diana Sjnajder en staat in de finale: 7-6 (4) 6-4.
19 uur geleden