American Airlines schort vluchten naar Milaan op om virusuitbraak
FORTH WORTH (ANP/RTR) - American Airlines annuleert voorlopig al zijn vluchten tussen de Verenigde Staten en Milaan. Die maatregel volgt op het negatieve reisadvies dat het Amerikaanse ministerie heeft uitgevaardigd voor Noord-Italië.
De in passagiersaantallen grootste luchtvaartmaatschappij ter wereld vliegt normaal gesproken vanuit Miami en New York op Milaan. Die vluchten zijn tot en met 24 april van de baan.
De Amerikaanse regering gaf zaterdag een negatief reisadvies voor de Italiaanse regio's Lombardije en Veneto. Daar zijn in Italië de meeste coronabesmettingen vastgesteld. Voor de rest van Italië hanteren de VS het op één na zwaarste reisadvies, waarbij reizigers wordt aangeraden hun reis naar het land te heroverwegen.
Meer uit Financieel
AMSTERDAM (ANP/BLOOMBERG) - Investeringsmaatschappij Advent International zit achter het overnamebod op het in Amsterdam genoteerde Poolse postkluisjesbedrijf InPost. Dat meldt Sky News. Volgens Sky News geeft Advent leiding aan een investeringsconsortium dat InPost van de beurs wil halen.
8 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Onlinebank bunq heeft opnieuw een aanvraag ingediend voor een Amerikaanse bankvergunning. Die vergunning heeft de Nederlandse financiële app nodig voor een volledige lancering in de Verenigde Staten.
10 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - De inflatie in Nederland is in december licht gedaald naar 2,8 procent. Dat meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) op basis van een snelle raming. In november bedroeg de inflatie nog 2,9 procent op jaarbasis en in oktober was dat 3,1 procent.
1 uur geledenNEW YORK (ANP) - De beurzen in New York zijn dinsdag met duidelijke winsten gesloten. De Dow-Jonesindex en de S&P 500 bereikten recordstanden, gevoed door optimisme over de groeimogelijkheden voor kunstmatige intelligentie. De Amerikaanse ingreep in Venezuela lijkt tot dusver tot weinig zorgen te leiden bij beleggers.
9 uur geledenHOUSTON (ANP) - Amerikaanse en Venezolaanse regeringsfunctionarissen bespreken de mogelijkheid om ruwe aardolie uit Venezuela te exporteren naar raffinaderijen in de Verenigde Staten. Dat meldt persbureau Reuters op basis van ingewijden.
9 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - KLM meldt dat de eerste trucks met vloeistof om vliegtuigen ijsvrij te maken onderweg zijn naar Nederland. Eerder op de dag waarschuwde de luchtvaartmaatschappij dat het einde van de voorraad in zicht kwam op Schiphol.
9 uur geledenROME (ANP) - Italië heeft positief gereageerd op het Brusselse voorstel om een groter deel van landbouwgelden uit de komende meerjarenbegroting van de Europese Unie eerder beschikbaar te stellen. De Europese Commissie zette die stap in aanloop naar belangrijke gesprekken over een handelsakkoord met de Zuid-Amerikaanse landen van de Mercosur. De Italiaanse regering lag vorige maand nog dwars bij een besluit over zo'n deal met Brazilië, Paraguay, Argentinië en Uruguay omdat ze meer toezeggingen wilde over steun voor Europese boeren.
12 uur geleden