Amazon stelt terugkeer naar kantoor voor personeel in VS uit
SEATTLE (ANP/BLOOMBERG) - Techbedrijf Amazon stelt de terugkeer van zijn Amerikaanse personeel naar het kantoor uit tot begin januari. Dat doet de onderneming vanwege de opkomst van de Delta-variant van het coronavirus in de Verenigde Staten. Eerder ging het bedrijf achter de bekende webwinkel er nog vanuit dat zijn medewerkers vanaf 7 september weer grotendeels op kantoor zouden komen werken.
Amazon heeft ruim 75.000 werknemers in Seattle waar het bedrijf zijn hoofdkantoor heeft. Ook heeft Amazon vestigingen in de omgeving van San Francisco, in New York, Boston en Los Angeles.
Eerder deze week stelde Microsoft zijn plannen voor de terugkeer van zijn werknemers naar het kantoor uit naar oktober. Tegelijkertijd kondigde dat techbedrijf ook aan bewijs van vaccinatie te verlangen van zijn personeel. Ook andere grote ondernemingen als Google, Facebook, winkelketen Walmart en vleesverwerkingsbedrijf Tyson Foods willen dat hun werknemers zich laten inenten tegen het coronavirus.
Meer uit Financieel
DEN HAAG (ANP) - Meer dan honderd economen, hoogleraren en lectoren roepen het kabinet op af te zien van de voorgestelde miljardensubsidie aan Tata Steel Nederland. De oproep wordt gedaan in een gezamenlijke brief aan de Tweede Kamer en het kabinet. De brief, gepubliceerd in het weekblad Economisch Statistische Berichten (ESB), verschijnt enkele weken voor het Kamerdebat over de overeenkomst met de staalproducent.
32 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Meer dan honderd economen, hoogleraren en lectoren roepen het kabinet op af te zien van de voorgestelde miljardensubsidie aan Tata Steel Nederland. De oproep wordt gedaan in een gezamenlijke brief aan de Tweede Kamer en het kabinet. De brief, gepubliceerd in het weekblad Economisch Statistische Berichten (ESB), verschijnt enkele weken voor het Kamerdebat over de overeenkomst met de staalproducent.
59 minuten geledenNEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York hebben een bewogen handelssessie achter de rug. De belangrijkste graadmeters schommelden dinsdag hevig tussen winsten en verliezen, opgejaagd door nieuws over de situatie rond Iran en de energieprijzen.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Uitzendconcern Randstad verdwijnt uit de AEX, de index van de dertig meest verhandelde fondsen op de aandelenbeurs in Amsterdam. De maritiem dienstverlener voor de energiesector SBM Offshore keert terug in de hoofdindex.
5 uur geledenKEULEN (ANP/DPA) - Piloten van Lufthansa in Duitsland hebben de oproep gekregen om donderdag en vrijdag 48 uur lang te staken. Vakbond Vereinigung Cockpit doet die oproep vanwege een oplopend conflict over pensioenen. Naar verwachting raakt de actie vluchten die vanuit Duitsland vertrekken.
5 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR/BLOOMBERG) - De olieprijs is dinsdag kortstondig scherp gedaald na het bericht van de Amerikaanse energieminister Chris Wright dat de Amerikaanse marine met succes een olietanker door de Straat van Hormuz had geëscorteerd. Wright meldde dat op X, maar verwijderde de post snel daarna weer.
5 uur geledenYANBU (ANP/BLOOMBERG) - Een vloot van minstens 25 tankers is onderweg naar de Saudische haven Yanbu. Die haven aan de Rode Zee fungeert als alternatief nu de Straat van Hormuz en daardoor de Perzische Golf zijn afgesloten. Het Saudische staatsolieconcern Saudi Aramco transporteert olie via een pijpleiding naar Yanbu en wil de hoeveelheid op korte termijn opvoeren.
6 uur geleden