Amazon opent eigen kledingwinkel in omgeving Los Angeles
SEATTLE (ANP/BLOOMBERG) - Webwinkelconcern Amazon opent later dit jaar een eigen kledingwinkel in de omgeving van Los Angeles. Daarmee breidt het Amerikaanse bedrijf verder uit in de fysieke detailhandel.
Zo heeft Amazon met Amazon Go al een aantal jaar kassaloze supermarkten die camera's en andere sensoren gebruiken om bij te houden wat het winkelend publiek uit de schappen haalt. Ook heeft het concern in zijn thuismarkt onder meer een eigen boekwinkelketen.
In de kledingzaak, genaamd Amazon Style, stopt Amazon ook weer nieuwe technische snufjes, zo is aangekondigd. Met behulp van kunstmatige intelligentie zullen klanten bijvoorbeeld advies krijgen over welke kleding, schoenen en accessoires voor hun interessant kunnen zijn.
Meer uit Financieel
AMSTERDAM (ANP/BLOOMBERG) - Novartis heeft maandag ruim 3 procent aan beurswaarde verloren op de beurs in Zürich. De Zwitserse farmaceut heeft binnen een week tijd een tweede tegenslag te verduren gekregen bij zijn medicijnonderzoek, nadat een veelbelovend hartmedicijn in een vergevorderde studie toch niet zo goed bleek te werken. Beleggers zijn daarvan geschrokken.
55 minuten geledenRAAMSDONKSVEER (ANP) - Het Nederlandse PAL-V kan de productie starten van de eerste vliegende auto ter wereld. Dat zegt topman Robert Dingemanse in een interview in Het Financieele Dagblad. In 2028 moet de vliegende auto volledig goedgekeurd de lucht in gaan.
1 uur geledenWAGENINGEN (ANP) - Nederlanders geven steeds meer uit aan eten met een duurzaamheidskeurmerk. Toch blijven deze producten in het totale boodschappenmandje een betrekkelijk klein aandeel vormen, komt naar voren uit onderzoek van Wageningen University & Research.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Grote techbedrijven die actief zijn in Nederland, zijn een springplank voor een nieuwe generatie ondernemers. Dat heeft dataplatform voor start-ups Dealroom becijferd, in samenwerking met start-uporganisatie Techleap en techbedrijf Uber.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Ook 150 werknemers van ABN AMRO staken dinsdag uit protest tegen de kabinetsplannen rondom sociale zekerheid, meldt vakbond FNV. Personeel van de bank sluit zich aan bij een landelijke demonstratie in Den Haag, waarbij overheidsmedewerkers met een koffertje met alternatieve plannen naar het ministerie van Financiën trekken.
2 uur geledenSINGAPORE (ANP/BLOOMBERG) - De olieprijzen stonden maandag hoger na de Amerikaanse aanvallen op Iraanse olietankers en Iraanse vergeldingsaanvallen op schepen bij de Straat van Hormuz in het weekend. Daarnaast heeft Iran een verboden zone buiten de Straat van Hormuz aangekondigd. Daarmee dreigen de prijzen aan de Nederlandse pomp nog verder op te lopen.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Veel grote bedrijven in Nederland zijn sinds de coronapandemie structureel minder gaan vliegen. Maar er zijn ook nog steeds grote bedrijven die niet transparant zijn over hun vliegemissies, constateert Natuur & Milieu in een peiling. Volgens de milieuorganisatie ontbreekt het in die laatste groep nog aan beleid om minder zakelijk te gaan vliegen.
3 uur geleden