Amazon opent eigen kledingwinkel in omgeving Los Angeles
SEATTLE (ANP/BLOOMBERG) - Webwinkelconcern Amazon opent later dit jaar een eigen kledingwinkel in de omgeving van Los Angeles. Daarmee breidt het Amerikaanse bedrijf verder uit in de fysieke detailhandel.
Zo heeft Amazon met Amazon Go al een aantal jaar kassaloze supermarkten die camera's en andere sensoren gebruiken om bij te houden wat het winkelend publiek uit de schappen haalt. Ook heeft het concern in zijn thuismarkt onder meer een eigen boekwinkelketen.
In de kledingzaak, genaamd Amazon Style, stopt Amazon ook weer nieuwe technische snufjes, zo is aangekondigd. Met behulp van kunstmatige intelligentie zullen klanten bijvoorbeeld advies krijgen over welke kleding, schoenen en accessoires voor hun interessant kunnen zijn.
Meer uit Financieel
STOCKHOLM (ANP/AFP/BLOOMBERG) - Meubel- en wooninrichtingsketen IKEA trekt ongeveer 1,2 miljard euro uit om de prijzen van een flink aantal producten in Europa te verlagen. De prijsverlagingen gelden voor ruim 1500 producten en gaan per 1 september in. De keten wil daarmee klanten die kampen met gestegen kosten voor levensonderhoud tegemoetkomen.
44 minuten geledenLUXEMBURG (ANP) - De inflatie in de eurozone is in augustus gestegen naar 3,3 procent op jaarbasis door een grotere stijging van de energieprijzen. Dat meldt het Europees statistiekbureau Eurostat op basis van een voorlopige raming.
1 uur geledenBUNNIK (ANP) - De verkoop van volledig elektrische auto's is in augustus gestegen ten opzichte van een jaar geleden, melden autobrancheorganisaties BOVAG en RAI Vereniging. Net als een maand geleden zijn volledig elektrische auto's inmiddels goed voor bijna de helft van het totale marktaandeel.
1 uur geledenHONGKONG (ANP/RTR/BLOOMBERG) - Webwinkel Shein wist dinsdag op zijn eerste beursdag in Hongkong beleggers niet te overtuigen. Daarmee is de langverwachte beursgang van Shein, bekend van goedkope kleding en andere producten, uitgemond in een kleine domper.
1 uur geledenSEOUL (ANP/AFP) - De export van chips en chipapparatuur van Zuid-Korea is in augustus naar een nieuw record gestegen dankzij de enorme vraag door de AI-hausse. Volgens het handelsministerie steeg die export met 209 procent op jaarbasis tot een waarde van 46,7 miljard dollar. Daarmee is de chipsector goed voor bijna de helft van de totale export van Zuid-Korea.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - De adviesprijs voor benzine nadert het recordniveau van eerder dit jaar door de gestegen olieprijzen door het opgelaaide geweld in het Midden-Oosten. Volgens consumentenvoordeelplatform UnitedConsumers is de adviesprijs voor een liter Euro95 nu 2,640 euro, tegen 2,597 euro op maandag. Het record van 6 mei staat op 2,646 euro.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op het Damrak is dinsdag met een kleine winst begonnen aan september, historisch gezien de slechtste beursmaand van het jaar. Beleggers houden vooral de ontwikkelingen op de obligatiemarkten in de gaten, waar de rentes op langlopende staatsleningen stijgen door zorgen over de hoge inflatie en oplopende staatsschulden. Investeerders op de obligatiemarkten eisen daardoor een hogere premie, oftewel rente, om staatsleningen aan te houden.
3 uur geleden