Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Amazon kan bestellingen van levensmiddelen in Italië niet aan

Amazon kan bestellingen van levensmiddelen in Italië niet aan

MILAAN (ANP) - Een piek in bestellingen voor het laten bezorgen van boodschappen in Noord-Italië zorgt voor problemen bij Amazon. De luxe bezorgdienst Amazon Prime Now moet klanten in Milaan en Turijn nee verkopen. Reden is een grote stijging van de bestellingen wegens de uitbraak van het coronavirus, meldden Italiaanse media.

Bestellingen bij Amazon Prime Now in Milaan en Turijn worden doorgaans binnen twee uur afgeleverd. Die service is in de twee steden niet meer beschikbaar, staat op de site. Amazon laat aan de Italiaanse zakenkrant Il Sole 24 Ore weten dat een sterke stijging van het aantal bestellingen bij deze dienst voor vertraging heeft gezorgd.

Scherpe prijsstijgingen voor producten die door de virusuitbraak erg in trek zijn, leiden ook tot onbegrip. Codacons, de Italiaanse behartiger van consumentenbelangen, beklaagt zich op zijn website over de 109 euro die voor vier flesjes van het desinfecteermiddel Amuchina werd gevraagd op Amazon. De fabrikant van het middel, Angelini Pharma, haastte zich daarop te benadrukken zelf de prijzen niet te hebben verhoogd.

Meer uit Financieel

Topman haven Antwerpen-Brugge stapt vervroegd op

ANTWERPEN (ANP) - Jacques Vandermeiren, topman van de haven Antwerpen-Brugge, stapt vervroegd op. Dat kondigde het bedrijf dinsdag aan. De Nederlander Rob Smeets, die nu operationeel directeur is, neemt de leiding tijdelijk over.

3 minuten geleden
ERK: onduidelijkheden in EU-fonds voor CO2-uitstotende bedrijven

LUXEMBURG (ANP) - De Europese Rekenkamer (ERK) ziet onduidelijkheden in een fonds dat de Europese Commissie wil voor bedrijven die veel CO2 uitstoten. Het fonds is bedoeld voor bedrijven die meststoffen, aluminium, ijzer en staal produceren. Brussel ziet deze bedrijven als essentieel en is bang dat productie te duur wordt door eerder afgesproken klimaatregels.

47 minuten geleden
Activisten verstoren aandeelhoudersvergadering ING

AMSTERDAM (ANP) - De jaarlijkse aandeelhoudersvergadering van ING werd dinsdagmiddag verstoord door enkele activisten, die schreeuwden in de zaal. Zij werden door de politie snel uit de zaal in het Amsterdamse Muziekgebouw aan 't IJ verwijderd, waardoor het niet nodig was om de vergadering stil te leggen.

51 minuten geleden
IMF: oorlog Midden-Oosten bedreigt ook financiële stabiliteit

WASHINGTON (ANP) - De oorlog in het Midden-Oosten kan ook voor een schok op de financiële markten zorgen en zo de financiële stabiliteit in de wereld in gevaar brengen. Daarvoor waarschuwt econoom Tobias Adrian van het Internationaal Monetair Fonds (IMF) dinsdag bij de presentatie van een nieuw rapport.

1 uur geleden
Or van Tata Steel niet meer naar ondernemingskamer na akkoord

IJMUIDEN (ANP) - De centrale ondernemingsraad van Tata Steel Nederland en de directie zijn het eens geworden over een reorganisatie binnen de staalproducent. Daarmee gaat een zitting dinsdag bij de ondernemingskamer niet door, bevestigt voorzitter Cinta Groos van de or na berichtgeving van het Financieele Dagblad.

1 uur geleden
Aandacht voor banken op hoger Wall Street na kwartaalcijfers

NEW YORK (ANP) - De beurzen in New York zijn dinsdag hoger geopend. Naast de ontwikkelingen rond de Iranoorlog ging de aandacht van beleggers uit naar de kwartaalresultaten van de grote Amerikaanse banken JPMorgan Chase, Wells Fargo en Citigroup. JPMorgan, de grootste bank van de Verenigde Staten, presteerde afgelopen kwartaal beter dan verwacht. Desondanks werd het aandeel 1,2 procent lager gezet. Topman Jamie Dimon waarschuwde voor complexe risico's voor de economie door de oorlog.

1 uur geleden
Amazon neemt Globalstar over en jaagt concurrentie met SpaceX aan

SEATTLE (ANP/BLOOMBERG) - Het Amerikaanse techconcern Amazon neemt satellietcommunicatiebedrijf Globalstar over voor ongeveer 11,6 miljard dollar, omgerekend 10 miljard euro. Daarmee versterkt het bedrijf zijn plannen voor een eigen satellietnetwerk en zet het de concurrentie met SpaceX van Elon Musk verder op scherp.

2 uur geleden