Amazon geeft gevaccineerde sollicitanten een bonus
SEATTLE (ANP/RTR) - Nieuwe personeelsleden van Amazon die gevaccineerd zijn en daar bewijs van overleggen, krijgen een extraatje van 100 dollar. Dat heeft de grootste webwinkel ter wereld bekendgemaakt. De komende tijd wil Amazon 75.000 mensen aannemen in de distributiecentra en als bezorger.
Amazon is niet het enige bedrijf dat een vaccinatiebonus geeft. Onder meer winkelketens als Dollar General, Kroger en Target hebben in de Verenigde Staten al extraatjes in het vooruitzicht gesteld voor personeel dat zich laat vaccineren. Daarmee hopen de bedrijven zich interessanter te maken voor personeel nu veel Amerikaanse bedrijven op zoek zijn naar nieuwe werknemers.
Amazon biedt ook een bonus van maximaal 1000 dollar voor iedereen die bij het bedrijf komt werken. Het techbedrijf gooide bovendien de lonen voor nieuwe werknemers omhoog.
Meer uit Financieel
BEIJING (ANP/AFP) - Op treinstations en vliegvelden in China is het dit weekeinde druk in verband met het aankomende Chinese Nieuwjaar. Veel Chinezen uit steden als Beijing en Shanghai gaan elk jaar terug naar hun geboortegrond om de feestdagen met familie door te brengen. Dit keer wordt een recordaantal reizigers verwacht.
3 uur geledenNEW YORK (ANP/BLOOMBERG) - De Amerikaanse dollar kende de voorbije dagen zijn zwakste week in veertien maanden, terwijl valutahandelaren worstelden met het op waarde schatten van de dreigementen van president Donald Trump over grootscheepse importheffingen. Dat heeft financieel persbureau Bloomberg becijferd.
4 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump zegt met meerdere mensen in gesprek te zijn over de aankoop van TikTok. Hij verwacht binnen dertig dagen een beslissing te nemen over de toekomst van het populaire socialemediaplatform.
9 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De regering van de Amerikaanse president Donald Trump werkt aan een plan om TikTok over te nemen, meldt National Public Radio (NPR). Softwarebedrijf Oracle en een groep externe investeerders zouden zijn benaderd om de wereldwijde activiteiten van het socialemediaplatform over te nemen.
12 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - Amerikaanse gebruikers van TikTok zeggen tekenen van censuur te zien op het socialemediaplatform sinds het in de Verenigde Staten weer in de lucht is. Zo melden sommige gebruikers dat ze minder livestreams zien en dat de zoekresultaten zijn beperkt. Ook zien Amerikanen meer waarschuwingen over desinformatie en verzoeken aan gebruikers om hun bronnen te controleren. TikTok stelt echter dit weekend geen aanpassingen te hebben gedaan.
21 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - Ben & Jerry's heeft de druk op moederbedrijf Unilever verder opgevoerd in hun onlangs opgelaaide juridische conflict. De Amerikaanse ijsmaker had in november een aanklacht ingediend tegen het levensmiddelenconcern, waarin Unilever werd beschuldigd van het tegenhouden van steunbetuigingen aan Palestijnse vluchtelingen en de oproep om militaire hulp aan Israël te beëindigen. Nu beschuldigt de ijsmaker het moederbedrijf er ook van een verklaring over sociaal beleid te hebben tegengehouden, omdat de Amerikaanse president Donald Trump hierin werd genoemd.
23 uur geledenVLAARDINGEN (ANP) - Veel Nederlanders met goede voornemens hebben in de eerste weken van dit jaar weer een sportschool bezocht. Volgens de keten SportCity en voorzitter Han de Hair van de Vereniging van Exclusieve Sportcentra (VES), die zelf ook een sportschool heeft, werden meer abonnementen afgesloten dan vorig jaar. Ook Basic-Fit ziet deze maand veel nieuwe leden.
1 dag geleden