Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Amazon dieper in wellness, beveiliging en de auto-industrie

Amazon dieper in wellness, beveiliging en de auto-industrie

SEATTLE (ANP) - Het Amerikaanse techconcern Amazon is steeds meer actief op het gebied van wellness, beveiliging en de auto-industrie. Dat kwam naar voren tijdens de jaarlijkse presentatie van het bedrijf dat toch vooral bekendstaat als webwinkelgigant. De nieuwe koers van Amazon is dat het bedrijf met zijn technologie in elk aspect van het leven van de consument een rol wil spelen.

Tijdens het evenement werd onder andere een apparaat voor in bed, Halo Rise genaamd, gepresenteerd. Dat is een slaaptracker, lamp en wekker in een. Halo Rise kan de ademhaling van een gebruiker meten en heeft omgevingssensoren om de temperatuur te bepalen. Verder ging het om een verbeterde reeks slimme Echo-speakers, evenals een nieuwe e-reader van Kindle en verbeterde beveiligingstechnologie van de deurbellendivisie Ring.

Amazon blijft op het gebied van hardwaretechnologie nog wel in de schaduw van bedrijven als Apple. Maar het bedrijf breidt zijn werkterrein snel uit. De nieuwe wellness-producten vormen een aanvulling op een bredere uitbreiding in de gezondheidszorg die al een online-apotheek, een draagbaar wellness-apparaat en een reeks data-experimenten in de medische wetenschap omvat.

De gadgets maken naar verluidt nog maar een klein deel uit van de omzet van Amazon. Het bedrijf verdient vooral geld met zijn webwinkel.

Meer uit Financieel

ING voert winst op en kondigt nieuwe aandeleninkoop aan

AMSTERDAM (ANP) - ING heeft zijn winst in de eerste drie maanden van het jaar opgevoerd. De bank ziet ruimte om voor 1 miljard euro aandelen in te kopen, waar aandeelhouders profijt van hebben. Volgens topman Steven van Rijswijk gaat het ondanks de geopolitieke en macro-economische onzekerheid goed met de bank.

31 minuten geleden
Verkoopprijzen Nederlandse industrie stijgen door duurdere olie

DEN HAAG (ANP) - De prijzen die Nederlandse industriebedrijven vragen voor hun goederen zijn in maart gestegen, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Gemiddeld waren de afzetprijzen 1,4 procent hoger dan in dezelfde maand vorig jaar. De prijsstijging volgt op vier maanden van prijsdalingen en hangt samen met de stijging van de olieprijzen door de oorlog in het Midden-Oosten.

51 minuten geleden
Inflatie loopt verder op tot 2,8 procent in april door Iranoorlog

DEN HAAG (ANP) - Het dagelijks leven in Nederland is in april 2,8 procent duurder geworden dan een jaar eerder, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) op basis van een snelle raming. De inflatie is daarmee verder gestegen ten opzichte van de 2,7 procent in maart.

1 uur geleden
Krapte op de arbeidsmarkt opnieuw afgenomen, constateert CBS

DEN HAAG (ANP) - De krapte op de arbeidsmarkt is in de eerste drie maanden van dit jaar opnieuw afgenomen. Voor elke 100 werklozen stonden 91 vacatures open, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Het aantal openstaande vacatures is in het afgelopen kwartaal wat gedaald. Tegelijk kwamen er iets meer werklozen bij.

1 uur geleden
Krapte op de arbeidsmarkt opnieuw afgenomen, constateert CBS

DEN HAAG (ANP) - De krapte op de arbeidsmarkt is in de eerste drie maanden van dit jaar opnieuw afgenomen. Voor elke 100 werklozen stonden 91 vacatures open, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Het aantal openstaande vacatures is in het afgelopen kwartaal wat gedaald. Tegelijk kwamen er iets meer werklozen bij.

1 uur geleden
Kadaster: ruimte in Nederland verdeeld over 4,4 miljoen eigenaren

APELDOORN (ANP) - De totale oppervlakte van Nederland en de Noordzee is verdeeld over 8,4 miljoen percelen en 4,4 miljoen eigenaren. Dat heeft het Kadaster in kaart gebracht in het nieuwe onderzoek 'Van wie is Nederland?'. De gezamenlijke overheden zijn de grootste eigenaar van het totaal aan landbouwgrond, natuurgebieden, water, wegen en de gebouwde omgeving in ons land.

1 uur geleden
Recordomzet in oneven jaar voor Amsterdamse RAI

AMSTERDAM (ANP) - De RAI in Amsterdam heeft een relatief goed jaar achter de rug. De evenementen- en congresorganisatie boekte de hoogste omzet ooit in een oneven jaar. In even jaren worden altijd meer evenementen gehouden.

7 uur geleden