
Amateurs Quick Boys schakelen De Graafschap uit in KNVB-beker
KATWIJK (ANP) - De amateurs van Quick Boys hebben voor eigen publiek verrassend De Graafschap uitgeschakeld in de tweede ronde van de KNVB-beker. De 19-jarige Sem van Duijn scoorde twee keer tegen de nummer 4 van de Keuken Kampioen Divisie: 2-0.
Quick Boys kreeg volop de steun van de fanatieke aanhang. De sfeer kwam er vooraf al goed in met een licht- en vuurwerkshow. Na een klein half uur zette Van Duijn de nummer 2 van de tweede divisie op voorsprong. Na een goede steekpass van Ravelino Junte bleef de jonge aanvaller rustig in de afronding. Vervolgens werd de gelijkmaker van De Graafschap-speler Devin Haen afgekeurd wegens buitenspel.
In de tweede helft was Quick Boys al eerder dicht bij de 2-0, voordat Van Duijn een kwartier voor tijd alert raak schoot na een goede voorzet.
Zo staat de club uit Katwijk, na een eerdere zege op NAC Breda, in de achtste finales. In 2008 haalde Quick Boys al eens de kwartfinale.
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Marcus Rashford heeft FC Barcelona de zege bezorgd bij Newcastle United in de Champions League. De Engelse spits zorgde voor beide doelpunten in de 2-1-overwinning van de Spaanse kampioen van trainer Hansi Flick.
13 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City is de Champions League begonnen met een overwinning op Napoli. De ploeg van trainer Pep Guardiola won met 2-0 van de Italiaanse landskampioen, die lang met tien man speelde.
13 uur geledenENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben overtuigend het hoofdtoernooi van de Champions League bereikt. De landskampioen won ook de tweede wedstrijd tegen GKS Katowice met ruime cijfers. Na de 4-0-zege in Polen werd het in eigen huis 4-1.
15 uur geledenBRUGGE/KOPENHAGEN (ANP) - Club Brugge heeft een goede start gemaakt in de Champions League. De Belgische club won in het Jan Breydelstadion met 4-1 van AS Monaco.
15 uur geledenGRAZ (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede voorronde van de Europa Cup bereikt. De ploeg van trainer Anouk Bruil won opnieuw met 2-0 van Sturm Graz, nu in Oostenrijk. Ajax had eerder met dezelfde cijfers gewonnen op De Toekomst.
19 uur geledenLISSABON (ANP) - Benfica heeft José Mourinho (62) aangesteld als coach. Dat heeft de club bekendgemaakt. De Portugees is de opvolger van de dinsdag ontslagen Bruno Lage, die een jaar in dienst was van de Portugese topclub. Mourinho werd eind augustus weggestuurd bij Fenerbahçe nadat de Turkse club werd uitgeschakeld voor de Champions League, uitgerekend door Benfica.
19 uur geledenARNHEM (ANP) - De KNVB wil pas na "zorgvuldige bestudering en analyse" een reactie geven op de toelichting van het gerechtshof Arnhem-Leeuwarden op de uitspraak in een hoger beroep dat Vitesse had aangespannen tegen het besluit van de voetbalbond de proflicentie af te nemen.
1 dag geleden