Alonso valt voortijdig uit in zijn vierhonderdste grand prix
MEXICO-STAD (ANP) - Fernando Alonso heeft in zijn vierhonderdste grand prix in de Formule 1 de finish niet gehaald. De 43-jarige Spanjaard moest na zestien van de 71 ronden in de Grote Prijs van Mexico zijn Aston Martin de pitbox inrijden. Zijn auto had vermoedelijk mechanische problemen.
Alonso begon zijn carrière in de Formule 1 in 2001 bij Minardi. In 2005 en 2006 beleefde hij zijn hoogtijdagen en veroverde hij in een Renault de wereldtitel. Hij reed ook voor McLaren en Ferrari. In 2019 en 2020 was hij even weg uit de koningsklasse. De Spaanse coureur won in totaal 32 races en startte 22 keer van poleposition.
"Het is mooi om zo'n groot getal te bereiken. Het gaat natuurlijk om titels en overwinningen, maar het toont mijn liefde voor de sport en de discipline die ik al meer dan twintig jaar heb om op zeer hoog niveau te presteren", meldde hij eerder op Formula1.com.
Meer uit Sport
TORUN (ANP) - Sprinter Taymir Burnet is als zesde geëindigd in de finale van de 60 meter op de WK indooratletiek in het Poolse Torun. De 33-jarige atleet miste de scherpte en klokte 6,61, een tiende boven zijn Nederlands record van 6,51.
52 minuten geledenTORUN (ANP) - Sprinter Taymir Burnet heeft zich verrassend geplaatst voor de finale van de 60 meter op de WK indooratletiek in het Poolse Torun. Hij spurtte in zijn heat naar de tweede plaats in 6,56 seconden, de klassering die hem direct doorgang gaf naar de finale, die later vrijdag om 21.22 uur wordt afgewerkt.
1 uur geledenTORUN (ANP) - Lieke Klaver is op de WK indooratletiek in het Poolse Torun met een overtuigend optreden doorgedrongen tot de finale van de 400 meter. De 27-jarige atlete won in de Kujawsko Pomorska Arena haar heat in de halve finales in een tijd van 51,23. De finale is zaterdagavond.
2 uur geledenTORUN (ANP) - Jessica Schilder ging voor goud op de WK indoor bij het kogelstoten, maar de uitkomst in de atletiekhal van het Poolse Torun was de ondankbare vierde plaats. De Volendamse stootte in haar beste poging de 4 kilo zware kogel naar een afstand van 19,63.
2 uur geledenTORUN (ANP) - Samuel Chapple heeft zich op de WK indooratletiek in het Poolse Torun geplaatst voor de finale van de 1500 meter. De 27-jarige atleet eindigde in zijn serie als derde in een tijd van 3.39,03. Zijn klassering volstond om rechtstreeks te worden toegelaten tot de finale, die voor zondag staat gepland. De Spanjaard Mariano García won de heat in 3.38,19.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Marianne Vos gaat zaterdag niet van start in Milaan-Sanremo. Dat meldt haar ploeg Visma - Lease a Bike op X. Vos is naar huis gegaan vanwege de kritieke gezondheidstoestand van haar vader. "Onze gedachten zijn bij Marianne en haar naasten", schrijft haar ploeg.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Elisa Longo Borghini gaat zaterdag niet van start in Milaan-Sanremo door ziekte. Dat heeft haar ploeg UAE Team ADQ vrijdag bekendgemaakt. Volgens haar ploeg is de Italiaans kampioene 's nachts ziek geworden door een virus.
4 uur geleden