Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Alonso prijst efficiëntie Leverkusen na ruime zege bij Feyenoord

Alonso prijst efficiëntie Leverkusen na ruime zege bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Xabi Alonso van Bayer Leverkusen prees na afloop van de ruime zege op Feyenoord (0-4) in de Champions League zijn spelers. "Het zag er misschien makkelijk uit, maar dat was het niet. We waren efficiënt", sprak de Spanjaard, die zijn elftal vorig seizoen de Duitse landstitel en beker bezorgde.

Na een fout van Ramiz Zerrouki opende Florian Wirtz al in de vijfde minuut de score. Feyenoord voetbalde daarna even leuk mee, maar zag de Duitsers na een half uur de voorsprong verdubbelen en nog voor rust uitlopen naar 4-0. "Mijn spelers hebben de kwaliteit daar het verschil in te maken, het tweede doelpunt gaf ons veel vertrouwen. Met die ruime voorsprong konden we na rust gedisciplineerd spelen en rustig wachten op onze momenten. Het pakte allemaal erg goed uit vandaag."

Volgens Alonso hoeft Feyenoord nog niet te somberen. "Er lopen hier ook veel goede spelers rond die andere clubs in Europa zouden willen hebben. Het gaat om vertrouwen en voetballen met een bepaalde mindset. Over drie maanden kan de situatie totaal anders zijn."

Meer uit Voetbal

Spaanse Bonmatí heeft hersenvliesontsteking vlak voor EK

LEGANÉS (ANP/RTR) - Wereldkampioen Spanje is vlak voor het EK in Zwitserland in grote onzekerheid of het kan beschikken over Gouden Bal-winnares Aitana Bonmatí. De middenveldster van FC Barcelona ligt in het ziekenhuis met een hersenvliesontsteking. "Het is nog niet duidelijk hoe lang ze afwezig zal zijn", zei bondscoach Montse Tomé na de oefenzege op Japan (3-1).

3 uur geleden
FC Twente contracteert Israëlische verdediger Lemkin

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft Stav Lemkin aan de selectie toegevoegd. De 22-jarige Israëlische verdediger komt over van Sjachtar Donetsk en ondertekent een driejarig contract.

15 uur geleden
Kuijt volgt bij FC Dordrecht Boel op als hoofdtrainer

DORDRECHT (ANP) - Dirk Kuijt is de nieuwe trainer van FC Dordrecht. De voormalig international is bij de eerstedivisionist de opvolger van Melvin Boel, die onlangs de overstap maakte naar Go Ahead Eagles.

16 uur geleden
Perisic verlengt contract bij PSV met twee jaar

EINDHOVEN (ANP) - Ivan Perisic blijft bij PSV voetballen. De 36-jarige aanvaller verlengde vrijdag zijn contract met twee jaar, tot de zomer van 2027.

16 uur geleden
Oranjevrouwen winnen besloten oefenduel met 3-0 van Finland

LEEUWARDEN (ANP) - Nederland heeft op vrijdagmiddag een besloten oefenwedstrijd in Leeuwarden met 3-0 gewonnen van Finland. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt. De doelpunten van de Oranjevrouwen werden gemaakt door Lynn Wilms, Chasity Grant en Shanice van de Sanden.

20 uur geleden
Van Gastel vervolgt trainersloopbaan in Indonesië

YOGYAKARTA (ANP) - Jean-Paul van Gastel vervolgt zijn trainersloopbaan in Indonesië. De oud-Feyenoorder heeft een contract ondertekend bij PSIM Yogyakarta, dat afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerde.

20 uur geleden
Van Nistelrooij weg als coach bij gedegradeerd Leicester City

LEICESTER (ANP) - Ruud van Nistelrooij vertrekt als coach van Leicester City. Dat heeft de Engelse voetbalclub via de sociale media bekendgemaakt. Leicester City degradeerde onder Van Nistelrooij uit de Premier League. Het contract van Van Nistelrooij liep nog tot medio 2027.

1 dag geleden