Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Alonso klaar voor nieuw seizoen Formule 1 na kaakoperatie

Alonso klaar voor nieuw seizoen Formule 1 na kaakoperatie

LE MANS (ANP/RTR) - De Spaanse Formule 1-coureur Fernando Alonso heeft deze week een kaakoperatie ondergaan. Bij de 40-jarige tweevoudig wereldkampioen zijn twee titanium plaatjes verwijderd die bijna een jaar geleden in het bot werden gezet. Hij had een breuk in zijn kaak opgelopen door een fietsongeval in Zwitserland.

"Ik wil me beter op het nieuwe seizoen voorbereiden dan vorig jaar. Dat ongeluk met de fiets in februari heeft toen niet geholpen", zei Alonso, die dit weekeinde fungeerde als teamcaptain van het e-sportteam van Alpine dat meedeed aan de virtuele 24 uur van Le Mans. De Spanjaard maakte vorig jaar bij de Franse renstal zijn comeback in de Formule 1. Hij eindigde als tiende in het kampioenschap.

"We moeten de wintertests ingaan met een goed programma. Niet alleen fysiek, maar ook met de auto. Als de auto competitief is, dan ben ik er zeker van dat ik 100 procent ben", aldus Alonso. Het raceseizoen begint op 20 maart met de Grote Prijs van Bahrein. In de aanloop zijn er testdagen in Barcelona (23-25 februari) en Bahrein (10-12 maart).

Meer uit Sport

Sabalenka verslaat Osaka en bereikt kwartfinale op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft de kwartfinale van Roland Garros bereikt. De nummer 1 van de wereld uit Belarus rekende op het gravel in twee sets af met viervoudig grandslamwinnares Naomi Osaka uit Japan: 7-5 6-3.

6 minuten geleden
3x3-basketbalteams beginnen WK met twee overwinningen

WARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketballers zijn het WK in Warschau goed begonnen. Zowel het mannen- als het vrouwenteam, dat de titelverdediger is, won de eerste twee groepswedstrijden.

54 minuten geleden
NOC*NSF uit zorgen over bezuinigingen in brief aan sportminister

ARNHEM (ANP) - NOC*NSF heeft voorafgaand aan de Algemene Vergadering een brief gestuurd aan sportminister Mirjam Sterk (CDA). De sportkoepel is bezorgd over de voorgenomen bezuinigingen op de sportsector, die volgens NOC*NSF vooral de vrijwillige verenigingsstructuur hard raken.

2 uur geleden
Schuurs bereikt kwartfinale in vrouwendubbel op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Demi Schuurs is met haar Australische dubbelpartner Ellen Perez doorgedrongen tot de kwartfinales van Roland Garros in het vrouwendubbelspel. Het koppel versloeg in de derde ronde in Parijs Beatriz Haddad Maia uit Brazilië en Ljoedmila Samsonova uit Rusland in drie sets: 6-3 2-6 6-4.

5 uur geleden
Serena Williams (44) keert terug in dubbelspel op Queen's

LONDEN (ANP) - Serena Williams (44) keert terug als dubbelspeelster. De Amerikaanse gaat op het grastoernooi van Queen's dubbelen met de Canadese tennisster Victoria Mboko. Williams, die 23 keer een grandslamtoernooi heeft gewonnen in het enkelspel, speelde in 2022 voor het laatst.

5 uur geleden
Vallejo krijgt boete om seksisme tegen umpire op Roland Garros

PARIJS (ANP/BELGA) - Tennisser Adolfo Daniel Vallejo heeft een boete van 65.000 euro gekregen vanwege seksistische opmerkingen aan het adres van een vrouwelijke umpire op Roland Garros. Dat maakte Amélie Mauresmo, directeur van het Franse grandslamtoernooi, maandag bekend.

9 uur geleden
Van den Hoogenband niet chef de mission bij Spelen in Los Angeles

ARNHEM (ANP) - Pieter van den Hoogenband is niet de chef de mission tijdens de Olympische Spelen van Los Angeles in 2028. Dat bevestigde de oud-zwemmer op Instagram. "Kortgeleden is mij verteld dat TeamNL voor de komende olympische cyclus een andere richting kiest voor de invulling van de rol van chef de mission", schreef Van den Hoogenband.

11 uur geleden