Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Alonso hoopt ook in Aston Martin te winnen, maar pas na 2023

Alonso hoopt ook in Aston Martin te winnen, maar pas na 2023

SILVERSTONE (ANP/RTR) - Formule 1-coureur Fernando Alonso denkt dat hij na zijn zeges in een Renault, McLaren en Ferrari in de toekomst ook races kan winnen in de Aston Martin. De 41-jarige Spanjaard, die in 2005 en 2006 wereldkampioen werd, zei dat bij de presentatie van de AMR23 van Aston Martin in de fabriek van het team in Silverstone.

"Ik geloof dat die mogelijkheid er is", zei de coureur. "Ik denk niet dit jaar. Daar ben ik eerlijk in. Ik sta met mijn beide benen op de grond. Ik kan niet zeggen dat we dit jaar om overwinningen zullen strijden, ik zou liegen als ik dat zeg."

Alonso verwacht enkele lastige races in het begin, totdat het team erachter is hoe de wagen zich precies gedraagt. "We willen een goede wagen hebben bij de start van het seizoen en dan hard werken en die wagen doorontwikkelen gedurende het jaar", zei Alonso, die met Lance Stroll het rijdersduo vormt bij Aston Martin. "Misschien kunnen we in het tweede deel van het seizoen dichterbij komen. Als er dan een mogelijkheid komt, zullen we die niet laten liggen."

Meer uit Sport

Alcaraz na moeizaam duel met Chatsjanov naar kwartfinales in Rome

ROME (ANP) - Carlos Alcaraz heeft na een moeizaam duel met de Rus Karen Chatsjanov de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De Spaanse nummer 3 van de wereld herstelde zich in de eerste set nog van een 3-1-achterstand, maar moest de tweede set wel afstaan. In de beslissende derde set was Alcaraz nipt sterker: 6-3 3-6 7-5.

45 minuten geleden
Djokovic stopt samenwerking met oud-tennisser Murray als coach

LONDEN (ANP/RTR) - Novak Djokovic gaat niet verder met oud-tennisser Andy Murray als coach. De generatiegenoten, allebei 37 jaar, hebben besloten hun samenwerking na zes maanden te beƫindigen.

3 uur geleden
Basketballer Post met Golden State dicht bij uitschakeling

SAN FRANCISCO (ANP) - Basketballer Quinten Post is met Golden State Warriors dicht bij uitschakeling in de play-offs van de NBA. De 25-jarige Nederlander mocht tegen Minnesota Timberwolves een kleine vijf minuten meedoen en maakte 5 punten, maar verloor in eigen stadion met 110-117. Daardoor staat de club uit San Francisco met 3-1 achter in de best-of-sevenserie.

5 uur geleden
De Jong kan in Rome niet stunten tegen toptennisser Sinner

ROME (ANP) - Tennisser Jesper de Jong heeft niet kunnen stunten tegen Jannik Sinner op het masterstoernooi van Rome. De 24-jarige Haarlemmer verloor in twee sets van de Italiaanse nummer 1 van de wereldranglijst: 6-4 6-2.

20 uur geleden
Faverus en Slippens debuteren in EK-selectie turnen

ARNHEM (ANP) - De selectie voor de EK turnen eind mei in Leipzig telt twee debutanten, meldt de bond KNGU. Elijah Faverus maakt voor het eerst deel uit van de mannenploeg en Mara Slippens is nieuw bij de vrouwen. De ervaren turnsters Eythora Thorsdottir en Sanna Veerman ontbreken door blessures. Dat geldt ook voor turner Amine Abaidi.

21 uur geleden
Synchroonzwemsters De Brouwer slaan EK en WK over

NIEUWEGEIN (ANP) - Noortje en Bregje de Brouwer doen deze zomer niet mee aan het EK en WK synchroonzwemmen. Dat meldt zwembond KNZB. De 26-jarige tweelingzussen wonnen vorig jaar bij de Olympische Spelen brons, bij het WK zilver en bij het EK twee keer goud.

1 dag geleden
Alcaraz naar derde ronde van masterstoernooi Rome

ROME (ANP) - Carlos Alcaraz heeft bij zijn rentree op het masterstoernooi van Rome de derde ronde bereikt. De Spaanse nummer 3 van de wereldranglijst won in twee sets van de Serviƫr Laslo Djere: 7-6 (2) 6-2.

1 dag geleden