Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Alonso heeft visum binnen voor Indy 500

Alonso heeft visum binnen voor Indy 500

SILVERSTONE (ANP/RTR) - Fernando Alonso heeft zijn visum voor de Verenigde Staten binnen en kan dus over drie weken meedoen aan de Indy 500. De 39-jarige Spanjaard, die volgend seizoen bij Renault terugkeert in de Formule 1, zei onlangs dat hij problemen had de benodigde papieren binnen te krijgen. Teambaas Zak Brown van McLaren vertelde zaterdag op het circuit van Silverstone dat Alonso nu alles binnen heeft.

"Je kunt je voorstellen dat het nu nogal chaotisch is in Amerika gezien de coronasituatie", aldus Brown. "Het kostte dus nogal wat tijd om alle formaliteiten af te handelen, maar Fernando heeft nu alles wat hij nodig heeft."

De Spanjaard, die eind 2018 na een paar tegenvallende jaren bij McLaren afscheid nam van de Formule 1, gaat een nieuwe poging doen om in Indianapolis zijn 'Triple Crown of Motorsport' compleet te maken. Hij won al de Grote Prijs van Monaco in de Formule 1 en de 24 Uur van Le Mans. Om net als de Brit Graham Hill de 'Triple Crown' op zijn erelijst te hebben staan, moet Alonso ook de Indy 500 winnen.

De Spanjaard deed twee keer eerder mee aan de befaamde race op de 'Brickyard'. Bij zijn debuut in 2017 reed de tweevoudig wereldkampioen in de Formule 1 ronden lang aan kop. Hij viel echter uit vanwege motorproblemen. Vorig jaar bleef Alonso steken in de kwalificatie. Hij rijdt de komende editie voor het team Arrow McLaren SP.

Meer uit Sport

GP Miami begint drie uur eerder door verwachting extreem weer

MIAMI (ANP) - De Grote Prijs van Miami begint zondag drie uur eerder dan gepland vanwege de weersverwachtingen. De race zal om 13.00 uur (lokale tijd) beginnen, omdat er rond de oorspronkelijke starttijd extreem weer wordt verwacht, waaronder zware onweersbuien.

1 uur geleden
Verstappen zelf ook verrast door knappe kwalificatie in Miami

MIAMI (ANP) - Max Verstappen was na afloop van de kwalificatie voor de Grote Prijs van Miami zelf ook enigszins verrast door zijn knappe tweede tijd. "Ik had zelf natuurlijk ook niet verwacht dat dit mogelijk was", zei de viervoudig wereldkampioen van Red Bull.

3 uur geleden
Verstappen tweede in kwalificatie Miami, pole voor Antonelli

MIAMI (ANP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli heeft poleposition veroverd in de Grote Prijs van Miami. De leider in het kampioenschap was in zijn Mercedes iets sneller dan Max Verstappen, die verrassend de tweede tijd noteerde. Het was opnieuw zeer warm rondom het Hard Rock Stadium, maar dit keer stond er ook een stevige wind.

5 uur geleden
Norris rijdt 'vrij ontspannen' naar eerste zege van het seizoen

MIAMI (ANP) - Lando Norris was na afloop van zijn gewonnen sprintrace bij de Grote Prijs van Miami tevreden met zijn start van het raceweekend. "Het is fijn om weer op de hoogste trede te staan, ook al is het maar een sprintrace", zei de wereldkampioen van McLaren na zijn eerste zege van het seizoen.

8 uur geleden
Kostjoek wint tennistoernooi Madrid ten koste van Andrejeva

MADRID (ANP) - De Oekraïense Marta Kostjoek heeft het tennistoernooi van Madrid op haar naam geschreven. Op het gravel in de Spaanse hoofdstad versloeg ze in de finale Mirra Andrejeva uit Rusland in twee sets: 6-3 7-5.

9 uur geleden
Verstappen naar vijfde plaats sprintrace na straf voor Antonelli

MIAMI (ANP) - Max Verstappen is alsnog een plaats opgeschoven bij de sprintrace van de Grote Prijs van Miami. De Nederlander eindigde als zesde, maar klom naar de vijfde plaats na een tijdstraf voor Kimi Antonelli.

9 uur geleden
International De Waard (30) stopt na dit seizoen met hockey

DEN HAAG (ANP) - Xan de Waard stopt na dit seizoen met hockeyen. De 30-jarige tophockeyster heeft via Instagram haar afscheid aangekondigd. "Het is mooi geweest", schrijft De Waard, die in haar loopbaan twee keer tot beste hockeyster van de wereld werd verkozen.

10 uur geleden