Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Almere City verpest debuut Simons als hoofdcoach van FC Volendam

Almere City verpest debuut Simons als hoofdcoach van FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Almere City heeft het debuut van Regillio Simons als hoofdtrainer van FC Volendam verpest. Het elftal van Alex Pastoor was in de eerste wedstrijd na de winterstop met 1-0 te sterk in het Kras Stadion.

Almere klom met de zege drie plaatsen naar de twaalfde positie op de ranglijst. Volendam zakte naar de voorlopige laatste plaats. De ploeg heeft 11 punten, evenveel als Vitesse. De Arnhemmers spelen later op zondag nog een thuiswedstrijd tegen FC Utrecht.

Simons werd in december aangesteld als opvolger van de vertrokken Matthias Kohler. De vader van Oranje-international Xavi Simons zag in het duel met Almere dat er nog genoeg werk te verzetten is. Afgezien van een vroege kans voor Zach Booth wist zijn ploeg zich geen raad met het vele balbezit.

Almere opende de score in de 12e minuut via de Franse clubtopscorer Thomas Robinet, die een voorzet van zijn landgenoot Yoann Cathline binnentikte. Kornelius Hansen miste voor rust drie goede kansen om de score op te voeren. Ook in de kleurloze tweede helft kwam Volendam zelden in de buurt van het doel van Almere. Damon Mirani zag 20 minuten voor tijd een kopbal naast gaan, maar daar bleef het bij. PSV-huurling Jason van Duiven maakte even later als invaller bij Almere zijn debuut in de Eredivisie.

Meer uit Voetbal

WK-ganger Kaapverdië wint oefenduel met Finland na strafschoppen

AUCKLAND (ANP) - De voetballers van Kaapverdië hebben in Auckland een oefenduel met Finland gewonnen. De ploeg, die zich met veel Rotterdamse spelers heeft geplaatst voor het WK van komende zomer, won de wedstrijd in het kader van de nieuwe FIFA Series na strafschoppen. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1.

17 minuten geleden
Frankrijk wint ook van Colombia in oefenwedstrijd

LANDOVER (ANP) - Frankrijk heeft ook het oefenduel met Colombia winnend afgesloten. Désiré Doué (twee) en Marcus Thuram maakten in het Amerikaanse Landover, nabij hoofdstad Washington, de Franse doelpunten. Jaminton Campaz deed een kwartier voor tijd wat terug: 3-1.

9 uur geleden
Roemeense bondscoach Lucescu in ziekenhuis met hartproblemen

BOEKAREST (ANP/DPA) - De Roemeense bondscoach Mircea Lucescu is drie dagen na de verloren play-off voor het WK tegen Turkije opgenomen in het ziekenhuis. De 80-jarige trainer werd zondag tijdens een teambijeenkomst onwel en kampt met ernstige hartritmestoornissen. Zijn toestand is stabiel, maar Lucescu ondergaat nog een behandeling om zijn hartslag verder te stabiliseren, meldt de Roemeense voetbalbond.

15 uur geleden
Tottenham neemt al na 1,5 maand afscheid van interim-coach Tudor

LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur en interim-trainer Igor Tudor zijn al na anderhalve maand uit elkaar gegaan. Dit gebeurde volgens de nummer 17 van de Premier League "in onderling overleg". Onder de opvolger van de in februari ontslagen Thomas Frank verloren de Spurs vijf van hun zeven wedstrijden.

16 uur geleden
Secretaris-generaal Afrikaanse voetbalbond gestopt na kritiek

KAAPSTAD (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Veron Mossengo-Omba van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) is gestopt na herhaaldelijke oproepen om zijn vertrek. Mossengo-Omba meldde dat hij met pensioen gaat. Dat doet hij in een periode waarin het vertrouwen in de bond onder druk staat na de beslissing Senegal de zege van de Afrika Cup af te nemen en die toe te wijzen aan Marokko. Senegal is een procedure gestart bij sporttribunaal CAS.

17 uur geleden
Mexico en Portugal spelen 0-0 bij heropening Aztekenstadion

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De voetbalteams van Mexico en Portugal hebben het beroemde Aztekenstadion in Mexico-Stad heropend. De wedstrijd eindigde in 0-0. Bij Portugal ontbrak grote vedette Cristiano Ronaldo.

1 dag geleden
Oranje traint met reserves die mogelijk tegen Ecuador starten

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal trainde zaterdag met de reserves van de gewonnen oefeninterland tegen Noorwegen (2-1) voor de volgende test richting het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Zij maken dinsdag tegen Ecuador kans op een basisplaats omdat bondscoach Ronald Koeman een aantal internationals rust wil gunnen in aanloop naar de beslissende fase van het seizoen met hun club.

1 dag geleden