Almere City verpest debuut Simons als hoofdcoach van FC Volendam
VOLENDAM (ANP) - Almere City heeft het debuut van Regillio Simons als hoofdtrainer van FC Volendam verpest. Het elftal van Alex Pastoor was in de eerste wedstrijd na de winterstop met 1-0 te sterk in het Kras Stadion.
Almere klom met de zege drie plaatsen naar de twaalfde positie op de ranglijst. Volendam zakte naar de voorlopige laatste plaats. De ploeg heeft 11 punten, evenveel als Vitesse. De Arnhemmers spelen later op zondag nog een thuiswedstrijd tegen FC Utrecht.
Simons werd in december aangesteld als opvolger van de vertrokken Matthias Kohler. De vader van Oranje-international Xavi Simons zag in het duel met Almere dat er nog genoeg werk te verzetten is. Afgezien van een vroege kans voor Zach Booth wist zijn ploeg zich geen raad met het vele balbezit.
Almere opende de score in de 12e minuut via de Franse clubtopscorer Thomas Robinet, die een voorzet van zijn landgenoot Yoann Cathline binnentikte. Kornelius Hansen miste voor rust drie goede kansen om de score op te voeren. Ook in de kleurloze tweede helft kwam Volendam zelden in de buurt van het doel van Almere. Damon Mirani zag 20 minuten voor tijd een kopbal naast gaan, maar daar bleef het bij. PSV-huurling Jason van Duiven maakte even later als invaller bij Almere zijn debuut in de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
2 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.
6 uur geleden