Almere City stelt Booy aan als extra assistent van Maduro
ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Foeke Booy aangesteld als extra assistent van trainer Hedwiges Maduro. De leiding en technische staf van de nummer 17 van de Eredivisie hebben de afgelopen weken geconcludeerd dat er behoefte was aan meer ervaring. Booy (62) werd begin deze maand net als hoofdtrainer Jeroen Rijsdijk ontslagen bij Sparta Rotterdam.
"In de persoon van Foeke hebben we iemand gevonden die de benodigde impuls kan geven aan zowel het team als de staf. We zijn blij dat Foeke ook enthousiast is om hier aan de slag te gaan en kijken ernaar uit wat zijn ervaring de groep kan brengen", stelt technisch manager Johan Hansma op de website van Almere City.
De club staat na één zege in de eerste twaalf duels voorlaatste in de Eredivisie. "Almere City FC is een club met veel potentie, die momenteel niet op de positie staat die ze verdient. Ik kijk ernaar uit mijn steentje bij te dragen aan het verbeteren van de prestaties en het behalen van betere resultaten", zegt Booy, eerder trainer bij onder meer FC Utrecht.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - PSV heeft met enige moeite bij NAC Breda gewonnen. De koploper ontsnapte aan puntenverlies door een treffer van Guus Til vlak voor rust en een paar uitstekende reddingen van doelman Matej Kovar (0-1).
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax speelt zaterdagavond in de thuiswedstrijd tegen Excelsior met speciale rugnummers ter ere van Abdelhak Nouri. De rugnummers zijn voorzien van foto's van hem.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de terugkeer naar Camp Nou gevierd met een overwinning op Athletic Club uit Bilbao. Na een 2-0-ruststand won de thuisploeg met 4-0.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot blijft slecht presteren met Liverpool in de Premier League. De tegenstander van PSV woensdag in de Champions League verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (0-3), dat als nummer 19 van de ranglijst aan de twaalfde speelronde was begonnen.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Anton Gaaei begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen Excelsior. De Deense rechtsback vervangt Lucas Rosa, die door een blessure ontbreekt in de selectie van de nummer 4 van de Eredivisie.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München moest tegen SC Freiburg even op gang komen, maar boekte daarna de tiende zege van het seizoen in elf duels. De bezoekers leidden na amper een kwartier met 2-0, maar na negentig minuten was het verschil duidelijk: 6-2.
2 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Alexander Zverev heeft de Duitse tennissers op gelijke hoogte gebracht in de halve finale van de Davis Cup tegen Spanje. De nummer 3 van de wereldranglijst versloeg Jaume Munar in twee sets: 7-6 (2) 7-6 (5).
2 uur geleden