Almere City stelt Booy aan als extra assistent van Maduro
ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Foeke Booy aangesteld als extra assistent van trainer Hedwiges Maduro. De leiding en technische staf van de nummer 17 van de Eredivisie hebben de afgelopen weken geconcludeerd dat er behoefte was aan meer ervaring. Booy (62) werd begin deze maand net als hoofdtrainer Jeroen Rijsdijk ontslagen bij Sparta Rotterdam.
"In de persoon van Foeke hebben we iemand gevonden die de benodigde impuls kan geven aan zowel het team als de staf. We zijn blij dat Foeke ook enthousiast is om hier aan de slag te gaan en kijken ernaar uit wat zijn ervaring de groep kan brengen", stelt technisch manager Johan Hansma op de website van Almere City.
De club staat na één zege in de eerste twaalf duels voorlaatste in de Eredivisie. "Almere City FC is een club met veel potentie, die momenteel niet op de positie staat die ze verdient. Ik kijk ernaar uit mijn steentje bij te dragen aan het verbeteren van de prestaties en het behalen van betere resultaten", zegt Booy, eerder trainer bij onder meer FC Utrecht.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
22 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
41 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
1 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
2 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in aanloop naar de tweede halve finale tegen Bayern München in de Champions League punten laten liggen in de Franse competitie. Met vrijwel alle sterspelers op de bank eindigde de thuiswedstrijd tegen FC Lorient in 2-2.
2 uur geledenVALENCIA (ANP/AFP) - Atlético Madrid is zo goed als zeker van een plaats in het hoofdtoernooi van de Champions League komend seizoen. Het elftal van trainer Diego Simeone won in de Spaanse voetbalcompetitie met 2-0 bij Valencia en verstevigde daarmee de vierde plaats.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - NAC Breda kan degradatie uit de Eredivisie nauwelijks nog voorkomen. De Brabanders hielden met een man minder lange tijd stand bij FC Utrecht, maar gingen in de slotfase alsnog onderuit: 2-0.
3 uur geleden