Almere City stelt Booy aan als extra assistent van Maduro
ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Foeke Booy aangesteld als extra assistent van trainer Hedwiges Maduro. De leiding en technische staf van de nummer 17 van de Eredivisie hebben de afgelopen weken geconcludeerd dat er behoefte was aan meer ervaring. Booy (62) werd begin deze maand net als hoofdtrainer Jeroen Rijsdijk ontslagen bij Sparta Rotterdam.
"In de persoon van Foeke hebben we iemand gevonden die de benodigde impuls kan geven aan zowel het team als de staf. We zijn blij dat Foeke ook enthousiast is om hier aan de slag te gaan en kijken ernaar uit wat zijn ervaring de groep kan brengen", stelt technisch manager Johan Hansma op de website van Almere City.
De club staat na één zege in de eerste twaalf duels voorlaatste in de Eredivisie. "Almere City FC is een club met veel potentie, die momenteel niet op de positie staat die ze verdient. Ik kijk ernaar uit mijn steentje bij te dragen aan het verbeteren van de prestaties en het behalen van betere resultaten", zegt Booy, eerder trainer bij onder meer FC Utrecht.
Meer uit Voetbal
WASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.
15 minuten geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.
4 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.
7 uur geledenBARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ speelt donderdag de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League niet in de sterkst denkbare opstelling. Trainer Leeroy Echteld spaart, na de nederlaag van 3-0 in de eerste ontmoeting met de Oekraïners, spelers voor de bekerfinale van zondag tegen NEC. Dat liet hij woensdag weten op een persconferentie in Alkmaar.
8 uur geledenDORDRECHT (ANP) - Dirk Kuijt heeft zijn contract als trainer van FC Dordrecht met twee jaar verlengd tot de zomer van 2028. Dat heeft de club uit de eerste divisie woensdag bekendgemaakt. Kuijt is sinds dit seizoen trainer van Dordrecht, dat op de tiende plaats staat.
10 uur geleden