Almere City in play-offs tegen Eindhoven, Willem II tegen VVV
ALMERE (ANP) - Almere City neemt het in de eerste ronde van de play-offs om promotie op tegen de nummer 8 van de Keuken Kampioen Divisie FC Eindhoven. De ploeg van coach Alex Pastoor eindigde door een 1-0-zege op MVV Maastricht als derde. Almere passeerde Willem II, dat op 2-2 bleef steken bij Roda JC en vierde is geworden.
Willem II begint de play-offs tegen VVV-Venlo, dat als zevende is geëindigd. De ploeg uit Venlo bleef in de laatste wedstrijd van de competitie op 1-1 steken tegen Jong FC Utrecht. De winnaar van het treffen tussen Willem II en VVV neemt het in de tweede ronde op tegen de winnaar van Almere City-FC Eindhoven.
De derde wedstrijd in de eerste ronde van de play-offs gaat tussen MVV en NAC Breda. Die ploegen eindigden na nederlagen bij respectievelijk Almere City (1-0) en Telstar (2-1) als vijfde en zesde. De winnaar van die tweestrijd treft in de tweede ronde de nummer zestien uit de Eredivisie.
De twee winnaars van de tweede ronde spelen om de laatste plek in de Eredivisie volgend seizoen.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Óscar García vindt dat Ajax terecht van FC Twente heeft verloren. "Vooral in de tweede helft leden we veel te veel balverlies", zei hij na een nederlaag van 1-2. "We konden ze ook fysiek niet meer bijbenen."
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - John van den Brom was een trotse trainer na de uitzege van FC Twente op Ajax (1-2). "We waren fris en scherp", zei hij in de catacomben van de Johan Cruijff ArenA. "We hebben ook verdiend gewonnen. Daar mogen we nu van genieten."
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis was hard voor Ajax na een nederlaag tegen FC Twente (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. "We verdienen het ook gewoon niet", zei hij in de perskamer van de club uit Amsterdam. "Het was een pijnlijke avond, ook voor de fans. Zo wil je niet naar huis."
3 uur geledenMADRID (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft de voorsprong op Real Madrid vergroot tot 7 punten dankzij een zege bij Atlético Madrid. De Catalanen speelden de gehele tweede helft met een man meer na een rode kaart voor Nicolás González, maar de winnende treffer van Robert Lewandowski viel pas in de 87e minuut: 1-2.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax verliest de tweede plaats van de Eredivisie steeds verder uit het oog. De club ging onderuit in de thuiswedstrijd tegen FC Twente (1-2) en zakte naar de vijfde plaats. Bart van Rooij maakte in de 79e minuut op een fraaie manier het winnende doelpunt. Ramiz Zerrouki schoot FC Twente in de achttiende minuut op voorsprong en Wout Weghorst maakte in de 32e minuut gelijk.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - NEC blijft dankzij een overwinning bij Excelsior (0-2) zicht houden op plek twee in de Eredivisie. Bij de ploeg van trainer Dick Schreuder stond aanvoerder Tjaronn Chery, die voor Suriname uitkwam en verwikkeld raakte in de zogenoemde paspoortaffaire, aan de aftrap.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in aanloop naar het Conference League-duel tegen Shakhtar Donetsk met 2-0 gewonnen van Fortuna Sittard. De ploeg van trainer Leeroy Echteld maakte beide goals in de eerste helft. In de tweede helft keerde aanvoerder Jordy Clasie terug op het veld na een maandenlange afwezigheid vanwege een enkelblessure.
4 uur geleden