Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Almere City in play-offs tegen Eindhoven, Willem II tegen VVV

Almere City in play-offs tegen Eindhoven, Willem II tegen VVV

ALMERE (ANP) - Almere City neemt het in de eerste ronde van de play-offs om promotie op tegen de nummer 8 van de Keuken Kampioen Divisie FC Eindhoven. De ploeg van coach Alex Pastoor eindigde door een 1-0-zege op MVV Maastricht als derde. Almere passeerde Willem II, dat op 2-2 bleef steken bij Roda JC en vierde is geworden.

Willem II begint de play-offs tegen VVV-Venlo, dat als zevende is geëindigd. De ploeg uit Venlo bleef in de laatste wedstrijd van de competitie op 1-1 steken tegen Jong FC Utrecht. De winnaar van het treffen tussen Willem II en VVV neemt het in de tweede ronde op tegen de winnaar van Almere City-FC Eindhoven.

De derde wedstrijd in de eerste ronde van de play-offs gaat tussen MVV en NAC Breda. Die ploegen eindigden na nederlagen bij respectievelijk Almere City (1-0) en Telstar (2-1) als vijfde en zesde. De winnaar van die tweestrijd treft in de tweede ronde de nummer zestien uit de Eredivisie.

De twee winnaars van de tweede ronde spelen om de laatste plek in de Eredivisie volgend seizoen.

Meer uit Voetbal

Psycholoog: Maradona was bipolair

SAN ISIDRO (ANP/AFP) - Diego Maradona was bipolair en had een narcistische persoonlijkheidsstoornis. Dat heeft zijn psycholoog Carlos Díaz donderdag gezegd in het proces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende.

33 minuten geleden
Emegha verliest met Strasbourg in halve finale Conference League

MADRID (ANP) - Aanvaller Emmanuel Emegha heeft met zijn Franse club Strasbourg de eerste wedstrijd in de halve finales van de Conference League verloren bij het Spaanse Rayo Vallecano. De Braziliaan Alemão maakte na rust het enige doelpunt: 1-0. De terugwedstrijd is over een week in Frankrijk.

3 uur geleden
Nottingham Forest klopt Aston Villa in halve finale Europa League

NOTTINGHAM (ANP) - Nottingham Forest heeft op eigen veld met 1-0 gewonnen van Aston Villa in de halve finales van de Europa League. Een benutte strafschop van de Nieuw-Zeelander Chris Wood, die werd gegeven na een ongelukkige handsbal van de Fransman Lucas Digne, bracht na rust de beslissing in het Engelse onderonsje.

3 uur geleden
President Trump zegt Iraanse WK-deelname in VS te steunen

WASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump zegt akkoord te zijn met de deelname van Iran aan het WK voetbal. Eerder op donderdag herhaalde FIFA-voorzitter Gianni Infantino dat het elftal ondanks de oorlog de WK-duels zoals gepland afwerkt in de VS. "Als Gianni dat heeft gezegd, ben ik het ermee eens. Laat ze maar spelen", zei Trump tegen verslaggevers in zijn Oval Office.

4 uur geleden
Ook Afrikaanse landen steunen herverkiezing FIFA-baas Infantino

VANCOUVER (ANP/AFP) - Ook Afrikaanse landen steunen FIFA-voorzitter Gianni Infantino voor een vierde termijn. Dat zijn de 54 landen volgens de Afrikaanse voetbalfederatie CAF "unaniem overeengekomen". Zij spraken hierover in aanloop naar het FIFA-congres in Vancouver van donderdag.

9 uur geleden
Mathijsen nieuwe technisch directeur Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - Joris Mathijsen (46) wordt per 1 juni de nieuwe technisch directeur van Fortuna Sittard. Dat heeft de Limburgse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. De oud-speler van onder meer Willem II, HSV en Feyenoord heeft bij Fortuna getekend tot de zomer van 2029.

12 uur geleden
Manchester United verlengt contract met 'natuurtalent' Mainoo

MANCHESTER (ANP) - Manchester United is erin geslaagd de talentvolle Kobbie Mainoo voor langere tijd aan de club te binden. De 21-jarige middenvelder, international van Engeland, heeft zijn contract met vier jaar verlengd tot de zomer van 2031.

12 uur geleden