Almere City in play-offs tegen Eindhoven, Willem II tegen VVV
ALMERE (ANP) - Almere City neemt het in de eerste ronde van de play-offs om promotie op tegen de nummer 8 van de Keuken Kampioen Divisie FC Eindhoven. De ploeg van coach Alex Pastoor eindigde door een 1-0-zege op MVV Maastricht als derde. Almere passeerde Willem II, dat op 2-2 bleef steken bij Roda JC en vierde is geworden.
Willem II begint de play-offs tegen VVV-Venlo, dat als zevende is geëindigd. De ploeg uit Venlo bleef in de laatste wedstrijd van de competitie op 1-1 steken tegen Jong FC Utrecht. De winnaar van het treffen tussen Willem II en VVV neemt het in de tweede ronde op tegen de winnaar van Almere City-FC Eindhoven.
De derde wedstrijd in de eerste ronde van de play-offs gaat tussen MVV en NAC Breda. Die ploegen eindigden na nederlagen bij respectievelijk Almere City (1-0) en Telstar (2-1) als vijfde en zesde. De winnaar van die tweestrijd treft in de tweede ronde de nummer zestien uit de Eredivisie.
De twee winnaars van de tweede ronde spelen om de laatste plek in de Eredivisie volgend seizoen.
Meer uit Voetbal
PARAMARIBO (ANP) - Bondscoach Stanley Menzo gaat met het Surinaamse elftal "aan een sterk plan werken" om zich in maart alsnog te kwalificeren voor het WK voetbal. Suriname is bij de loting voor de play-offs gekoppeld aan Bolivia en treft bij winst daarna Irak. "We hebben vier maanden, dat is genoeg tijd om ons helemaal in te leven, een plan te bouwen en het team klaar te maken voor wat komt", aldus Menzo tegen het ANP. "Voorbereiding is macht."
2 uur geledenLIVINGSTON (ANP) - Voetballer Joshua Brenet mag de uitwedstrijd van zijn club Livingston tegen Rangers FC zaterdag overslaan. Trainer David Martindale geeft de international van Curaçao vrijaf om de kwalificatie voor het WK te vieren.
8 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Ella Peddemors en Lineth Beerensteyn hebben de voetbalsters van VfL Wolfsburg aan een thuiszege op Manchester United (5-2) in de Champions League geholpen. De Nederlandse internationals maakten vier van de vijf doelpunten voor hun ploeg.
19 uur geledenLISSABON (ANP) - Dodi Lukebakio mist dinsdag de uitwedstrijd van Benfica tegen Ajax in de Champions League. De aanvallende middenvelder heeft woensdag een breuk in zijn linkerenkel opgelopen tijdens de kwalificatiewedstrijd van België tegen Liechtenstein (7-0) voor het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
19 uur geledenRABAT (ANP) - Achraf Hakimi is verkozen tot Afrikaans voetballer van het jaar. De 27-jarige rechtsback won dit seizoen de Champions League en Franse titel en beker met Paris Saint-Germain. Hij plaatste zich met Marokko voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
20 uur geledenZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal is op 5 december een van de twaalf groepshoofden tijdens de loting voor het WK voetbal van volgend jaar zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit de wereldranglijst die wereldvoetbalbond FIFA heeft vrijgegeven.
1 dag geledenDORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund-aanvaller Karim Adeyemi heeft op sociale media zijn excuses aangeboden aan zijn club en de Duitse nationale selectie. Bondscoach Julian Nagelsmann had Adeyemi voor de afgelopen interlandperiode wel geselecteerd, maar hield hem buiten de ploeg nadat naar buiten was gekomen dat een rechter de vleugelspeler een boete van 450.000 euro heeft opgelegd voor verboden wapenbezit.
1 dag geleden