Almere City hervat kaartverkoop voor duel met PEC Zwolle
ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft de kaartverkoop voor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle van volgende week vrijdag weer hervat. De club uit de eerste divisie legde de verkoop dinsdag tijdelijk stil toen duidelijk werd dat fans van Zwolle een kaartje kochten voor de tribunes die zijn bedoeld voor fans van Almere.
De wedstrijd is in trek bij supporters van PEC Zwolle, omdat hun club in dat duel mogelijk promotie naar de Eredivisie veiligstelt. De 450 kaartjes voor het uitvak waren binnen enkele minuten weg.
Om eventuele ongeregeldheden te voorkomen, besloot Almere de onlineverkoop voor de eigen tribunevakken daarna snel te stoppen. Wie nu een kaartje wil kopen, kan dat alleen telefonisch doen of aan de balie bij het stadion. "Op die manier kunnen we controleren of die persoon al eerder bij een wedstrijd van ons is geweest of niet", aldus een woordvoerder. De kaartjes die al zijn verkocht, worden niet geblokkeerd.
PEC Zwolle kan ook komend weekeinde al promoveren. Het elftal van trainer Dick Schreuder moet dan vrijdag zelf van Telstar winnen en hopen dat Almere zondag bij ADO Den Haag verliest.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - Bryan Linssen (35) heeft zijn aflopende contract bij NEC met twee jaar verlengd tot de zomer van 2028. Linssen kwam in januari 2025 over naar Nijmegen vanuit Japan. In ruim een jaar tijd speelde hij 45 wedstrijden en maakte hij veertien doelpunten. Hij is inmiddels uitgegroeid tot de vaste spits van NEC, dat met de derde plaats in de Eredivisie en het behalen van de bekerfinale een zeer succesvol seizoen beleeft.
4 uur geledenBOEKAREST (ANP/AFP) - Mircea Lucescu is niet langer bondscoach van het Roemeense voetbalelftal. De 80-jarige coach heeft zijn functie neergelegd nadat hij er met zijn ploeg niet in was geslaagd om kwalificatie voor het WK voetbal van komende zomer af te dwingen, meldt de Roemeense voetbalbond.
4 uur geledenROME (ANP/RTR) - Voorzitter Gabriele Gravina van de Italiaanse voetbalbond heeft alsnog zijn functie neergelegd. Zijn positie stond onder grote druk nadat Italië dinsdagavond in de play-offs voor het WK voetbal werd uitgeschakeld door Bosnië en Herzegovina. Italië mist zo zijn derde mondiale eindronde op rij.
5 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB wil samen met de zes grootste Nederlandse gemeenten zorgen dat velden voor amateurvoetbal beter worden benut. Door de groei van steden is de beschikbare ruimte beperkt en staat deze onder druk, ziet de voetbalbond. Met 'Elk veld telt - Samen voor voetbal' wil de bond samen met Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Utrecht, Eindhoven en Groningen onder meer de capaciteit vergroten.
6 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC meldt dat aanvoerder Tjaronn Chery per direct weer inzetbaar is voor de club. De aanvaller van de Nijmeegse club heeft toestemming gekregen nadat er een oplossing is gevonden in de zogenoemde paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië. Het gaat hierbij om Surinaamse of Indonesische voetballers die een partner of kinderen met een Nederlandse nationaliteit hebben.
6 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Voor een aantal Surinaamse of Indonesische internationals is er zo'n snelle oplossing in de zogenoemde paspoortkwestie mogelijk dat ze dit weekend gewoon in actie kunnen komen. Dat heeft een woordvoerder van de Immigratie- en Naturalisatiedienst (IND) aan het ANP laten weten. Het gaat daarbij om Surinaamse of Indonesische voetballers die kinderen met Nederlandse nationaliteit hebben.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Titelverdediger Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finales van de Champions League voor vrouwen. De ploeg van de Nederlandse coach Renée Slegers verloor de returnwedstrijd op Stamford Bridge met 1-0 van Chelsea, maar had het eerste duel met 3-1 gewonnen.
22 uur geleden