Almere City hervat kaartverkoop voor duel met PEC Zwolle
ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft de kaartverkoop voor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle van volgende week vrijdag weer hervat. De club uit de eerste divisie legde de verkoop dinsdag tijdelijk stil toen duidelijk werd dat fans van Zwolle een kaartje kochten voor de tribunes die zijn bedoeld voor fans van Almere.
De wedstrijd is in trek bij supporters van PEC Zwolle, omdat hun club in dat duel mogelijk promotie naar de Eredivisie veiligstelt. De 450 kaartjes voor het uitvak waren binnen enkele minuten weg.
Om eventuele ongeregeldheden te voorkomen, besloot Almere de onlineverkoop voor de eigen tribunevakken daarna snel te stoppen. Wie nu een kaartje wil kopen, kan dat alleen telefonisch doen of aan de balie bij het stadion. "Op die manier kunnen we controleren of die persoon al eerder bij een wedstrijd van ons is geweest of niet", aldus een woordvoerder. De kaartjes die al zijn verkocht, worden niet geblokkeerd.
PEC Zwolle kan ook komend weekeinde al promoveren. Het elftal van trainer Dick Schreuder moet dan vrijdag zelf van Telstar winnen en hopen dat Almere zondag bij ADO Den Haag verliest.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP) - Gianni Infantino is "geschokt" en "bedroefd" door het vermeende racisme tegen Vinícius Júnior dinsdagavond in het Champions League-duel tussen Benfica en Real Madrid. Dat heeft de voorzitter van de FIFA in een verklaring aan het ANP laten weten. "Er is absoluut geen plaats voor racisme in onze sport en in de samenleving. Alle relevante belanghebbenden moeten actie ondernemen en de verantwoordelijken ter verantwoording roepen", aldus Infantino in een verklaring.
2 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft het schikkingsvoorstel van de KNVB geaccepteerd voor het afsteken van vuurwerk tijdens de thuiswedstrijd tegen Excelsior in de Eredivisie op 1 november 2025. Het voorstel betreft een boete van 10.000 euro, waarvan 2500 euro voorwaardelijk. Dat heeft de club woensdag bekendgemaakt.
4 uur geledenSEVILLA (ANP) - Matías Almeyda is woensdag voor zeven wedstrijden geschorst nadat hij afgelopen weekend een rode kaart kreeg bij het duel tussen Sevilla en Alavés (1-1). De Argentijnse coach van Sevilla werd weggestuurd, maar liep daarna boos het veld in om bezwaar te maken bij de scheidsrechter.
6 uur geledenLISSABON (ANP/RTR) - Spelers van Real Madrid zijn boos op Benfica-speler Gianluca Prestianni na zijn vermeende racistische uitlatingen tegen Real Madrid-aanvaller Vinicius Júnior dinsdagavond. Onder anderen vedette Kylian Mbappé zegt de opmerkingen te hebben gehoord. "We kunnen niet accepteren dat een speler in het belangrijkste Europese toernooi zich zo gedraagt. Deze man verdient het niet meer om in de Champions League te spelen", zei Mbappé na de 1-0-zege in Lissabon.
8 uur geledenLISSABON (ANP) - Real Madrid heeft het uitduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League gewonnen (0-1). Vinicius Júnior gaf de koploper van La Liga een goede uitgangspositie voor de achtste finales. De return is volgende week woensdag in de hoofdstad van Spanje.
21 uur geledenWENEN (ANP) - Red Bull Salzburg heeft afscheid genomen van trainer Thomas Letsch. De leiding van de club uit Oostenrijk is ontevreden over de laatste resultaten. Onder leiding van de voormalige coach van Vitesse haalde de club slechts 1 punt uit de laatste twee competitieduels. "Na een zorgvuldige analyse ben ik tot de conclusie gekomen dat Red Bull Salzburg een nieuwe impuls nodig heeft", aldus sportief directeur Marcus Mann in een verklaring.
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - NEC heeft voor de tweede keer op rij punten in de Eredivisie verloren. De club uit Nijmegen bleef steken op een gelijkspel in de zondag gestaakte wedstrijd tegen Sparta Rotterdam (1-1), na een nederlaag afgelopen woensdag tegen FC Utrecht (1-3).
22 uur geleden