Almere City hervat kaartverkoop voor duel met PEC Zwolle
ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft de kaartverkoop voor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle van volgende week vrijdag weer hervat. De club uit de eerste divisie legde de verkoop dinsdag tijdelijk stil toen duidelijk werd dat fans van Zwolle een kaartje kochten voor de tribunes die zijn bedoeld voor fans van Almere.
De wedstrijd is in trek bij supporters van PEC Zwolle, omdat hun club in dat duel mogelijk promotie naar de Eredivisie veiligstelt. De 450 kaartjes voor het uitvak waren binnen enkele minuten weg.
Om eventuele ongeregeldheden te voorkomen, besloot Almere de onlineverkoop voor de eigen tribunevakken daarna snel te stoppen. Wie nu een kaartje wil kopen, kan dat alleen telefonisch doen of aan de balie bij het stadion. "Op die manier kunnen we controleren of die persoon al eerder bij een wedstrijd van ons is geweest of niet", aldus een woordvoerder. De kaartjes die al zijn verkocht, worden niet geblokkeerd.
PEC Zwolle kan ook komend weekeinde al promoveren. Het elftal van trainer Dick Schreuder moet dan vrijdag zelf van Telstar winnen en hopen dat Almere zondag bij ADO Den Haag verliest.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman neemt Jeremie Frimpong niet mee naar het WK. De speler van Liverpool ontbreekt in de woensdag vrijgegeven selectie van 26 spelers. Frimpong heeft een wisselvallig seizoen achter de rug en had geregeld te maken met blessures.
29 minuten geledenZEIST (ANP) - Stefan de Vrij doet niet mee met Nederland aan het wereldkampioenschap voetbal. De 34-jarige verdediger raakte zaterdag geblesseerd tijdens een competitiewedstrijd van zijn club Internazionale en is niet op tijd fit.
33 minuten geledenZEIST (ANP) - Marten de Roon en Guus Til gaan volgende maand met het Nederlands elftal mee naar het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De twee middenvelders maken deel uit van de selectie van 26 spelers, die de KNVB zojuist heeft vrijgegeven. Bondscoach Ronald Koeman geeft om 14.45 uur tijdens een persconferentie in Zeist tekst en uitleg.
40 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft met Kjetil Haug een nieuwe keeper aangetrokken. De 27-jarige Noor komt transfervrij over van Toulouse. In Deventer heeft hij zijn handtekening gezet onder een verbintenis voor drie seizoenen, meldt de Overijsselse club.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Oranje-international Caitlin Dijkstra maakt na haar transfervrije vertrek bij VfL Wolfsburg de overstap naar Tottenham Hotspur. Bij de nummer 5 van afgelopen seizoen in Engeland heeft de 27-jarige verdedigster een contract getekend voor "de lange termijn".
2 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Trainer Rick Kruys vertrekt voortijdig bij het gedegradeerde FC Volendam. Dat zijn de 41-jarige coach en de club "in goed overleg" overeengekomen. Kruys had nog een contract voor twee seizoenen.
2 uur geledenKOPENHAGEN (ANP/AFP) - De Deense doelman Kasper Schmeichel beëindigt noodgedwongen zijn carrière. De 39-jarige voormalig keeper van Leicester City liep in februari bij zijn club Celtic een schouderblessure op en kan daar volgens medische experts niet meer voldoende van herstellen.
3 uur geleden