Almere City FC wint eerste duel na ontslag trainer Tobiasen
ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft het eerste duel na het ontslag van trainer Ole Tobiasen eenvoudig gewonnen. Op eigen veld werd Excelsior met 4-1 verslagen.
Faris Hammouti nam in de eerste helft de 1-0 en 2-0 voor zijn rekening en de Belg Xian Emmers maakte er 10 minuten voor tijd 3-0 van. Ahmad Mendes Moreira deed vlak voor tijd iets terug namens Excelsior, maar John Yeboah bracht de marge toch nog op drie doelpunten door de eindstand in de laatste minuut op 4-1 te bepalen. Spits Thomas Verheydt miste na een half uur, bij een tussenstand van 0-0, een penalty namens de thuisploeg.
Almere City baarde eerder deze week opzien door de samenwerking met Tobiasen te beëindigen. De club uit Flevoland verloor in de laatste vijf competitiewedstrijden weliswaar vier keer, maar doet nog altijd volop mee in de strijd om promotie. Jeroen Rijsdijk, de assistent van Tobiasen, zat als hoofdtrainer op de bank bij Almere City. Hij maakt het seizoen ook af.
Door de zege passeerde Almere - dat nu derde staat - NAC Breda, dat 3 punten minder heeft, maar wel nog een wedstrijd tegoed heeft. De achterstand van Almere City FC op koploper SC Cambuur bedraagt 10 punten.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.
1 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.
3 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
11 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
11 uur geledenWELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.
12 uur geleden