Almere City FC wint eerste duel na ontslag trainer Tobiasen
ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft het eerste duel na het ontslag van trainer Ole Tobiasen eenvoudig gewonnen. Op eigen veld werd Excelsior met 4-1 verslagen.
Faris Hammouti nam in de eerste helft de 1-0 en 2-0 voor zijn rekening en de Belg Xian Emmers maakte er 10 minuten voor tijd 3-0 van. Ahmad Mendes Moreira deed vlak voor tijd iets terug namens Excelsior, maar John Yeboah bracht de marge toch nog op drie doelpunten door de eindstand in de laatste minuut op 4-1 te bepalen. Spits Thomas Verheydt miste na een half uur, bij een tussenstand van 0-0, een penalty namens de thuisploeg.
Almere City baarde eerder deze week opzien door de samenwerking met Tobiasen te beëindigen. De club uit Flevoland verloor in de laatste vijf competitiewedstrijden weliswaar vier keer, maar doet nog altijd volop mee in de strijd om promotie. Jeroen Rijsdijk, de assistent van Tobiasen, zat als hoofdtrainer op de bank bij Almere City. Hij maakt het seizoen ook af.
Door de zege passeerde Almere - dat nu derde staat - NAC Breda, dat 3 punten minder heeft, maar wel nog een wedstrijd tegoed heeft. De achterstand van Almere City FC op koploper SC Cambuur bedraagt 10 punten.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
39 minuten geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
40 minuten geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
7 uur geleden