Almere City FC wint eerste duel na ontslag trainer Tobiasen
ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft het eerste duel na het ontslag van trainer Ole Tobiasen eenvoudig gewonnen. Op eigen veld werd Excelsior met 4-1 verslagen.
Faris Hammouti nam in de eerste helft de 1-0 en 2-0 voor zijn rekening en de Belg Xian Emmers maakte er 10 minuten voor tijd 3-0 van. Ahmad Mendes Moreira deed vlak voor tijd iets terug namens Excelsior, maar John Yeboah bracht de marge toch nog op drie doelpunten door de eindstand in de laatste minuut op 4-1 te bepalen. Spits Thomas Verheydt miste na een half uur, bij een tussenstand van 0-0, een penalty namens de thuisploeg.
Almere City baarde eerder deze week opzien door de samenwerking met Tobiasen te beëindigen. De club uit Flevoland verloor in de laatste vijf competitiewedstrijden weliswaar vier keer, maar doet nog altijd volop mee in de strijd om promotie. Jeroen Rijsdijk, de assistent van Tobiasen, zat als hoofdtrainer op de bank bij Almere City. Hij maakt het seizoen ook af.
Door de zege passeerde Almere - dat nu derde staat - NAC Breda, dat 3 punten minder heeft, maar wel nog een wedstrijd tegoed heeft. De achterstand van Almere City FC op koploper SC Cambuur bedraagt 10 punten.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.
2 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.
2 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."
7 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.
10 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.
11 uur geleden