Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Almere City FC wint drie dagen na ontslag Maduro van Heerenveen

Almere City FC wint drie dagen na ontslag Maduro van Heerenveen

ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft de tweede overwinning van dit seizoen in de Eredivisie binnen. Drie dagen na het ontslag van hoofdtrainer Hedwiges Maduro rekende de club uit Flevoland af met sc Heerenveen: 3-0. Almere sluit dankzij de zege het jaar af als nummer 17. De nieuwe hekkensluiter RKC Waalwijk heeft halverwege de competitie 2 punten minder.

Heerenveen maakte een week eerder indruk door PSV verrassend te verslaan (1-0). In Almere stelde het elftal van trainer Robin van Persie, dat buiten het eigen stadion pas één competitiewedstrijd won, teleur.

Almere City FC had voor rust de overhand en kreeg in de zesde minuut via Thomas Robinet de eerste kans. Doelman Mickey van der Hart redde met een reflex. Heerenveen leek na een klein half uur verder te moeten met een man minder, maar de rode kaart van aanvoerder Luuk Brouwers werd door scheidsrechter Martijn Vos omgezet in een gele.

Kort voor rust kreeg Almere nog een goede mogelijkheid. Van der Hart hield Hamdi Akujobi van scoren af.

Na rust viel het eerste doelpunt alsnog. Junior Kadile troefde rechtsback Denzel Hall af en stelde Adil Nalic in staat de bal in het doel te schuiven (1-0). Enkele minuten later werkte Joey Jacobs uit een hoekschop de tweede treffer binnen. In blessuretijd zorgde invaller Álex Balboa voor de 3-0.

Meer uit Voetbal

Aston Villa laat zich verrassen bij Wolverhampton

WOLVERHAMPTON (ANP) - Aston Villa heeft zich laten verrassen bij Wolverhampton Wanderers. De nummer 3 van Engeland verloor met 2-0 bij de laagst geklasseerde ploeg uit de Premier League. Het was pas de tweede competitiezege van het seizoen voor Wolverhampton.

3 uur geleden
RC Lens verspeelt opnieuw punten in Franse titelstrijd

STRAATSBURG (ANP) - RC Lens heeft voor de tweede keer op rij punten verspeeld in de Franse titelstrijd. De nummer 2 van de competitie speelde met 1-1 gelijk bij RC Strasbourg. Vorige week verloor Lens thuis tegen AS Monaco, na een 2-0-voorsprong (2-3).

4 uur geleden
Telstar boekt belangrijke zege op NAC in strijd tegen degradatie

VELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft tegen NAC Breda een belangrijke zege geboekt in de strijd tegen degradatie. De nummer 17 van de Eredivisie won met 3-0 van de concurrent, die één plaats hoger op de ranglijst staat. Telstar heeft 21 punten, 1 punt minder dan NAC.

5 uur geleden
FIFA stuurt delegatie naar Mexico om veiligheid te beoordelen

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA stuurt een delegatie naar Mexico om onder meer de veiligheid te beoordelen voor het WK voetbal van komende zomer. Dat maakte de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag bekend. Volgens de president zou de missie zich echter vooral richten op verkeers- en transportproblemen voor voetbalfans.

6 uur geleden
Bayern zonder Ito en mogelijk Neuer in topduel met Dortmund

MÜNCHEN (ANP/AFP/DPA) - Koploper Bayern München kan zaterdag voor het topduel met Borussia Dortmund geen beroep doen op de geblesseerde verdediger Hiroki Ito. De Japanse international kampt met een hamstringblessure. Volgens mediaberichten is keeper Manuel Neuer ook niet afgereisd naar Dortmund.

8 uur geleden
Feyenoord-trainer Van Persie vindt kritiek op Sterling misplaatst

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vindt de kritiek op zijn nieuwste aanwinst Raheem Sterling misplaatst. De 82-voudig Engels international die transfervrij overkwam naar Rotterdam speelde zondag een half uur tegen Telstar. "Om hem zo af te branden op basis van zijn eerste half uur in dik een half jaar, vind ik heel misplaatst", zei Van Persie tijdens een persconferentie in aanloop naar het competitieduel met FC Twente. "Dan snap je er werkelijk waar helemaal niks van."

12 uur geleden
Malen loot met Roma Italiaans onderonsje tegen Bologna in EL

NYON (ANP) - Donyell Malen krijgt een Italiaans onderonsje in de achtste finale van de Europa League. De Oranje-international is met AS Roma gekoppeld aan Bologna. Bij Bologna treft hij zijn landgenoot Thijs Dallinga.

12 uur geleden