Almere City FC wint drie dagen na ontslag Maduro van Heerenveen
ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft de tweede overwinning van dit seizoen in de Eredivisie binnen. Drie dagen na het ontslag van hoofdtrainer Hedwiges Maduro rekende de club uit Flevoland af met sc Heerenveen: 3-0. Almere sluit dankzij de zege het jaar af als nummer 17. De nieuwe hekkensluiter RKC Waalwijk heeft halverwege de competitie 2 punten minder.
Heerenveen maakte een week eerder indruk door PSV verrassend te verslaan (1-0). In Almere stelde het elftal van trainer Robin van Persie, dat buiten het eigen stadion pas één competitiewedstrijd won, teleur.
Almere City FC had voor rust de overhand en kreeg in de zesde minuut via Thomas Robinet de eerste kans. Doelman Mickey van der Hart redde met een reflex. Heerenveen leek na een klein half uur verder te moeten met een man minder, maar de rode kaart van aanvoerder Luuk Brouwers werd door scheidsrechter Martijn Vos omgezet in een gele.
Kort voor rust kreeg Almere nog een goede mogelijkheid. Van der Hart hield Hamdi Akujobi van scoren af.
Na rust viel het eerste doelpunt alsnog. Junior Kadile troefde rechtsback Denzel Hall af en stelde Adil Nalic in staat de bal in het doel te schuiven (1-0). Enkele minuten later werkte Joey Jacobs uit een hoekschop de tweede treffer binnen. In blessuretijd zorgde invaller Álex Balboa voor de 3-0.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
2 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
21 uur geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
21 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
21 uur geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.
1 dag geleden