Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Almere City FC wint drie dagen na ontslag Maduro van Heerenveen

Almere City FC wint drie dagen na ontslag Maduro van Heerenveen

ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft de tweede overwinning van dit seizoen in de Eredivisie binnen. Drie dagen na het ontslag van hoofdtrainer Hedwiges Maduro rekende de club uit Flevoland af met sc Heerenveen: 3-0. Almere sluit dankzij de zege het jaar af als nummer 17. De nieuwe hekkensluiter RKC Waalwijk heeft halverwege de competitie 2 punten minder.

Heerenveen maakte een week eerder indruk door PSV verrassend te verslaan (1-0). In Almere stelde het elftal van trainer Robin van Persie, dat buiten het eigen stadion pas één competitiewedstrijd won, teleur.

Almere City FC had voor rust de overhand en kreeg in de zesde minuut via Thomas Robinet de eerste kans. Doelman Mickey van der Hart redde met een reflex. Heerenveen leek na een klein half uur verder te moeten met een man minder, maar de rode kaart van aanvoerder Luuk Brouwers werd door scheidsrechter Martijn Vos omgezet in een gele.

Kort voor rust kreeg Almere nog een goede mogelijkheid. Van der Hart hield Hamdi Akujobi van scoren af.

Na rust viel het eerste doelpunt alsnog. Junior Kadile troefde rechtsback Denzel Hall af en stelde Adil Nalic in staat de bal in het doel te schuiven (1-0). Enkele minuten later werkte Joey Jacobs uit een hoekschop de tweede treffer binnen. In blessuretijd zorgde invaller Álex Balboa voor de 3-0.

Meer uit Voetbal

De Jong met 293 duels recordhouder van Nederlandse Barça-spelers

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zijn 293e wedstrijd voor FC Barcelona op zijn naam staan. Dat blijkt uit de statistieken van de club. Daarmee is de 28-jarige middenvelder recordhouder van alle Nederlanders die bij de Catalaanse voetbalgrootmacht speelden. De Jong viel woensdag in de 73e minuut van het thuisduel met Celta de Vigo in.

6 uur geleden
Manchester City neemt koppositie over na nipte zege bij Burnley

BURNLEY (ANP) - Manchester City heeft de koppositie in de Premier League overgenomen van Arsenal. De formatie van trainer Pep Guardiola won op Turf Moor met 1-0 van Burnley. De thuisploeg is gedegradeerd na de nederlaag.

7 uur geleden
Bayern München bereikt finale van Duitse beker

LEVERKUSEN (ANP) - Bayern München blijft in de race voor drie hoofdprijzen aan het einde van dit seizoen. De ploeg van Vincent Kompany, die afgelopen zondag kampioen werd in de Bundesliga, bereikte de finale van het Duitse bekertoernooi. Bayern schakelde in de halve finale Bayer Leverkusen uit door een 2-0-zege. De Duitse club staat ook nog in de halve finale van de Champions League tegen PSG.

7 uur geleden
Telstar boekt tegen Sparta belangrijke zege in degradatiestrijd

VELSEN (ANP) - Telstar heeft een belangrijke overwinning geboekt in de strijd tegen degradatie. De ploeg van trainer Anthony Correia versloeg voor eigen publiek middenmoter Sparta met 4-1.

8 uur geleden
Feyenoord-coach Van Persie heeft Bos terug in duel met Groningen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie heeft Jordan Bos terug voor de thuiswedstrijd tegen FC Groningen van zaterdag. De coach van de Rotterdammers zei in een interview op de clubwebsite dat de Australische verdediger weer inzetbaar is, nadat hij het laatste competitieduel met NEC had gemist.

8 uur geleden
Paris Saint-Germain ruimer aan kop na zege op Nantes

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de voorsprong op concurrent RC Lens in de Franse Ligue 1 weer vergroot. De koploper in Frankrijk won met 3-0 thuis tegen FC Nantes en heeft 66 punten. Dat zijn 4 punten meer dan de nummer 2 uit Lens.

9 uur geleden
Duitse international Gnabry niet op tijd fit voor WK voetbal

MÜNCHEN (ANP/DPA) - De Duitse international Serge Gnabry ontbreekt komende zomer op het WK voetbal. De aanvaller van Bayern München kampt met een liesblessure en is niet op tijd fit. Dat maakte hij bekend via sociale media. "Net als de rest van het land zal ik de jongens vanuit huis aanmoedigen", schreef Gnabry op Instagram.

11 uur geleden