Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Almere City FC wint drie dagen na ontslag Maduro van Heerenveen

Almere City FC wint drie dagen na ontslag Maduro van Heerenveen

ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft de tweede overwinning van dit seizoen in de Eredivisie binnen. Drie dagen na het ontslag van hoofdtrainer Hedwiges Maduro rekende de club uit Flevoland af met sc Heerenveen: 3-0. Almere sluit dankzij de zege het jaar af als nummer 17. De nieuwe hekkensluiter RKC Waalwijk heeft halverwege de competitie 2 punten minder.

Heerenveen maakte een week eerder indruk door PSV verrassend te verslaan (1-0). In Almere stelde het elftal van trainer Robin van Persie, dat buiten het eigen stadion pas één competitiewedstrijd won, teleur.

Almere City FC had voor rust de overhand en kreeg in de zesde minuut via Thomas Robinet de eerste kans. Doelman Mickey van der Hart redde met een reflex. Heerenveen leek na een klein half uur verder te moeten met een man minder, maar de rode kaart van aanvoerder Luuk Brouwers werd door scheidsrechter Martijn Vos omgezet in een gele.

Kort voor rust kreeg Almere nog een goede mogelijkheid. Van der Hart hield Hamdi Akujobi van scoren af.

Na rust viel het eerste doelpunt alsnog. Junior Kadile troefde rechtsback Denzel Hall af en stelde Adil Nalic in staat de bal in het doel te schuiven (1-0). Enkele minuten later werkte Joey Jacobs uit een hoekschop de tweede treffer binnen. In blessuretijd zorgde invaller Álex Balboa voor de 3-0.

Meer uit Voetbal

Iraans elftal protesteert bij oefenduel tegen schoolbombardement

BELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israëlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.

7 minuten geleden
Trainer Van den Brom langer door bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.

5 uur geleden
Rutten verliest van China bij debuut als bondscoach Curaçao

SYDNEY (ANP) - Fred Rutten heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Curaçao verloren. De opvolger van de vertrokken Dick Advocaat ging met zijn ploeg in het Australische Sydney met 2-0 onderuit in een oefenduel met China.

7 uur geleden
Ten Cate baalt van gemiste kansen na uitschakeling Suriname

MONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).

9 uur geleden
Surinaamse voetbalfans teleurgesteld na verlies en mislopen WK

PARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.

10 uur geleden
WK lonkt voor Italië na zege op Noord-Ierland in play-offs

BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.

18 uur geleden
Denemarken na 4-0-zege op Noord-Macedonië naar finale play-offs

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.

18 uur geleden