Almere City FC ook gelijk tegen Go Ahead Eagles
DEVENTER (ANP) - Almere City FC heeft 1 punt overgehouden aan de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles: 1-1. Voor de nummer 12 van de Eredivisie was dat het zesde gelijkspel op rij in de Eredivisie. De Eagles blijven zevende, een positie die recht geeft op deelname aan de play-offs om Europees voetbal.
Oliver Edvardsen zette de thuisploeg in de elfde minuut op voorsprong. De Noor, die vijf duels niet had gescoord, schoot raak in de rebound nadat Almere-doelman Samuel Radlinger nog wel een inzet van Sören Tengstedt had gestopt. Thomas Robinet maakte in de 23e minuut gelijk. De Fransman kopte raak uit een voorzet van Hamdi Akujobi. Het was zijn tiende doelpunt van het seizoen.
Scheidsrechter Bas Nijhuis zag in de 75e minuut een 'schwalbe' van Eagles-invaller Jakob Breum die hij met geel bestrafte. De VAR meende wel degelijk een overtreding in het strafschopgebied te hebben gezien van Almere-verdediger Joey Jacobs, maar Nijhuis bleef ook na bestudering van de beelden bij zijn standpunt.
De Eagles bleven aandringen. Radlinger moest redden op een vrije trap van invaller Finn Stokkers. De ploeg van trainer René Hake moest echter genoegen nemen met een gelijkspel.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in het thuisduel met Sevilla de tweede competitiezege op rij geboekt. Zo sluit de ploeg van trainer Xabi Alonso het jaar met een enigszins goed gevoel af, na een slechte serie in de voorgaande wedstrijden. De achterstand op FC Barcelona is 1 punt, maar de koploper speelt zondag nog tegen Villarreal.
10 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft het thuisduel met Telstar verloren en neemt daardoor de laatste plaats over van de concurrent. Telstar-aanvaller Patrick Brouwer besliste de weinig hoogstaande wedstrijd in het Rat Verlegh Stadion met een inzet achter zijn standbeen langs: 0-1
11 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Ajax heeft na vijf overwinningen op rij punten verloren in een aantrekkelijk uitduel met NEC (2-2). De club uit Amsterdam speelde het laatste halfuur met een man meer, na een rode kaart voor Sami Ouaissa. Maar de ploeg van interim-trainer Fred Grim kwam in die periode niet tot een derde treffer.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft met een thuiszege op PEC Zwolle (2-1) afstand genomen van de laatste plaatsen in de Eredivisie. De Rotterdammers waren met name in de eerste helft sterker, maar scoorden toen maar één keer. PEC kwam vlak na rust via een zeldzaam doelpunt van Ryan Thomas op gelijke hoogte, de Georgiër Irakli Yegoian bezorgde de thuisploeg in de slotfase alsnog een benauwde overwinning.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Liverpool heeft de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur gewonnen (1-2). De ploeg van trainer Arne Slot sloeg toe na rust, toen de thuisploeg al even met tien man speelde.
13 uur geledenLEIPZIG (ANP) - RB Leipzig gaat de winterstop in als nummer 4 van de Bundesliga in plaats van als eerste achtervolger van koploper Bayern München. Bayer Leverkusen was in Leipzig met 3-1 te sterk en nam de derde plaats over. Vrijdag verdrong Borussia Dortmund de Oost-Duitsers al van de tweede plaats door een zege op Borussia Mönchengladbach (2-0).
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons heeft zichzelf en Tottenham Hotspur een slechte dienst bewezen. De middenvelder werd in de 32e minuut van de thuiswedstrijd tegen Liverpool van het veld gestuurd na een zware tackle op Virgil van Dijk, zijn aanvoerder bij Oranje.
14 uur geleden