Almere City FC ook gelijk tegen Go Ahead Eagles
DEVENTER (ANP) - Almere City FC heeft 1 punt overgehouden aan de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles: 1-1. Voor de nummer 12 van de Eredivisie was dat het zesde gelijkspel op rij in de Eredivisie. De Eagles blijven zevende, een positie die recht geeft op deelname aan de play-offs om Europees voetbal.
Oliver Edvardsen zette de thuisploeg in de elfde minuut op voorsprong. De Noor, die vijf duels niet had gescoord, schoot raak in de rebound nadat Almere-doelman Samuel Radlinger nog wel een inzet van Sören Tengstedt had gestopt. Thomas Robinet maakte in de 23e minuut gelijk. De Fransman kopte raak uit een voorzet van Hamdi Akujobi. Het was zijn tiende doelpunt van het seizoen.
Scheidsrechter Bas Nijhuis zag in de 75e minuut een 'schwalbe' van Eagles-invaller Jakob Breum die hij met geel bestrafte. De VAR meende wel degelijk een overtreding in het strafschopgebied te hebben gezien van Almere-verdediger Joey Jacobs, maar Nijhuis bleef ook na bestudering van de beelden bij zijn standpunt.
De Eagles bleven aandringen. Radlinger moest redden op een vrije trap van invaller Finn Stokkers. De ploeg van trainer René Hake moest echter genoegen nemen met een gelijkspel.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.
4 uur geleden