Almere City FC ook gelijk tegen Go Ahead Eagles
DEVENTER (ANP) - Almere City FC heeft 1 punt overgehouden aan de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles: 1-1. Voor de nummer 12 van de Eredivisie was dat het zesde gelijkspel op rij in de Eredivisie. De Eagles blijven zevende, een positie die recht geeft op deelname aan de play-offs om Europees voetbal.
Oliver Edvardsen zette de thuisploeg in de elfde minuut op voorsprong. De Noor, die vijf duels niet had gescoord, schoot raak in de rebound nadat Almere-doelman Samuel Radlinger nog wel een inzet van Sören Tengstedt had gestopt. Thomas Robinet maakte in de 23e minuut gelijk. De Fransman kopte raak uit een voorzet van Hamdi Akujobi. Het was zijn tiende doelpunt van het seizoen.
Scheidsrechter Bas Nijhuis zag in de 75e minuut een 'schwalbe' van Eagles-invaller Jakob Breum die hij met geel bestrafte. De VAR meende wel degelijk een overtreding in het strafschopgebied te hebben gezien van Almere-verdediger Joey Jacobs, maar Nijhuis bleef ook na bestudering van de beelden bij zijn standpunt.
De Eagles bleven aandringen. Radlinger moest redden op een vrije trap van invaller Finn Stokkers. De ploeg van trainer René Hake moest echter genoegen nemen met een gelijkspel.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.
13 minuten geledenLONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.
3 uur geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.
4 uur geledenLIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.
6 uur geleden