Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Almere City FC ook gelijk tegen Go Ahead Eagles

Almere City FC ook gelijk tegen Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - Almere City FC heeft 1 punt overgehouden aan de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles: 1-1. Voor de nummer 12 van de Eredivisie was dat het zesde gelijkspel op rij in de Eredivisie. De Eagles blijven zevende, een positie die recht geeft op deelname aan de play-offs om Europees voetbal.

Oliver Edvardsen zette de thuisploeg in de elfde minuut op voorsprong. De Noor, die vijf duels niet had gescoord, schoot raak in de rebound nadat Almere-doelman Samuel Radlinger nog wel een inzet van Sören Tengstedt had gestopt. Thomas Robinet maakte in de 23e minuut gelijk. De Fransman kopte raak uit een voorzet van Hamdi Akujobi. Het was zijn tiende doelpunt van het seizoen.

Scheidsrechter Bas Nijhuis zag in de 75e minuut een 'schwalbe' van Eagles-invaller Jakob Breum die hij met geel bestrafte. De VAR meende wel degelijk een overtreding in het strafschopgebied te hebben gezien van Almere-verdediger Joey Jacobs, maar Nijhuis bleef ook na bestudering van de beelden bij zijn standpunt.

De Eagles bleven aandringen. Radlinger moest redden op een vrije trap van invaller Finn Stokkers. De ploeg van trainer René Hake moest echter genoegen nemen met een gelijkspel.

Meer uit Voetbal

Afellay nieuwe assistent-trainer van Bosz bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay wordt de nieuwe assistent-trainer van Peter Bosz bij PSV. Hij volgt André Ooijer op, die vertrekt bij de Eindhovense club. Dat heeft PSV in een persbericht bekendgemaakt. Afellay tekent voor 2,5 jaar.

2 uur geleden
Sparta Rotterdam boekt moeizame uitzege op FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft het kalenderjaar afgesloten met een moeizame overwinning bij FC Volendam. De ploeg van trainer Maurice Steijn was in het Noord-Hollandse vissersdorp de enige die aanspraak maakte op de punten, maar scoorde alleen via een benutte strafschop van de Noor Tobias Lauritsen tien minuten voor tijd: 0-1.

2 uur geleden
Fortuna Sittard behaalt spectaculaire zege op AZ

SITTARD (ANP) - Fortuna sluit de eerste helft van het seizoen na een spectaculaire thuisoverwinning af als nummer 11 van de Eredivisie. Het elftal van coach Danny Buijs won zondag tijdens de zeventiende speelronde met 4-3 van AZ.

2 uur geleden
Koploper FC Barcelona wint ook uitduel met nummer 4 Villarreal

VILLARREAL (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft ook het uitduel met nummer 4 Villarreal in winst omgezet: 0-2. Zo zegevierden de Catalanen voor de achtste keer op rij in de competitie. De voorsprong op Real Madrid is bij het ingaan van de korte winterstop 4 punten.

2 uur geleden
Wellenreuther voorkomt met tien reddingen nederlaag Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Het was vooral aan Timon Wellenreuther te danken dat Feyenoord een punt overhield aan het thuisduel met FC Twente (1-1). De Duitse doelman hield zijn ploeg met tien reddingen op de been en voorkwam de negende nederlaag in twaalf duels.

3 uur geleden
Aanvoerder Pröpper baalt van gelijkspel van FC Twente in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Robin Pröpper baalt van het gelijkspel (1-1) van FC Twente in het uitduel met Feyenoord. "Het komt niet vaak voor dat je teleurgesteld bent als je met een punt De Kuip verlaat", zei de aanvoerder. "Maar nu voelt het wel zo."

3 uur geleden
Feyenoord knokt zich met gelijkspel naar winterstop

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na drie nederlagen op rij naar een gelijkspel tegen FC Twente geknokt (1-1). De ploeg van trainer Robin van Persie speelde een groot deel van de wedstrijd slechter dan de bezoekers uit Enschede. Een tweede gele kaart voor Luciano Valente, vlak na de gelijkmaker, verhinderde een slotoffensief.

4 uur geleden