Almere City FC ook gelijk tegen Go Ahead Eagles
DEVENTER (ANP) - Almere City FC heeft 1 punt overgehouden aan de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles: 1-1. Voor de nummer 12 van de Eredivisie was dat het zesde gelijkspel op rij in de Eredivisie. De Eagles blijven zevende, een positie die recht geeft op deelname aan de play-offs om Europees voetbal.
Oliver Edvardsen zette de thuisploeg in de elfde minuut op voorsprong. De Noor, die vijf duels niet had gescoord, schoot raak in de rebound nadat Almere-doelman Samuel Radlinger nog wel een inzet van Sören Tengstedt had gestopt. Thomas Robinet maakte in de 23e minuut gelijk. De Fransman kopte raak uit een voorzet van Hamdi Akujobi. Het was zijn tiende doelpunt van het seizoen.
Scheidsrechter Bas Nijhuis zag in de 75e minuut een 'schwalbe' van Eagles-invaller Jakob Breum die hij met geel bestrafte. De VAR meende wel degelijk een overtreding in het strafschopgebied te hebben gezien van Almere-verdediger Joey Jacobs, maar Nijhuis bleef ook na bestudering van de beelden bij zijn standpunt.
De Eagles bleven aandringen. Radlinger moest redden op een vrije trap van invaller Finn Stokkers. De ploeg van trainer René Hake moest echter genoegen nemen met een gelijkspel.
Meer uit Voetbal
VIGO (ANP) - FC Barcelona is koploper Real Madrid genaderd tot op 3 punten. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-2 bij Celta de Vigo onder meer door drie treffers van Robert Lewandowski. Frenkie de Jong moest met zijn tweede gele kaart van het veld.
13 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie gegrepen in de Serie A. De ploeg van trainer Cristian Chivu won met 2-0 van Lazio en kwam daarmee op 24 punten in de Italiaanse competitie.
13 uur geledenDEVENTER (ANP) - Robin van Persie vindt dat Feyenoord slecht had gespeeld in Deventer. "Het was een magere wedstrijd", stelde de 42-jarige coach na de tweede nederlaag van Feyenoord dit seizoen. De Rotterdammers verloren op De Adelaarshorst met 2-1 van Go Ahead Eagles. Van Persie vond wel dat Feyenoord net als Go Ahead Eagles een strafschop had verdiend.
13 uur geledenDEVENTER (ANP) - Feyenoord heeft de koppositie in de twaalfde speelronde van de Eredivisie verspeeld aan PSV. Het elftal van trainer Robin van Persie verloor in Deventer met 2-1 van Go Ahead Eagles. Het was de tweede nederlaag van het seizoen voor Feyenoord.
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - De voetbalsters van Manchester City hebben de koppositie in de Engelse competitie gegrepen. De ploeg won met 2-1 bij Everton, mede door de openingstreffer van Vivianne Miedema.
14 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - VfL Wolfsburg heeft het vertrek van trainer Paul Simonis bevestigd. De 40-jarige voormalige coach van Go Ahead Eagles is per direct uit zijn functie ontheven, meldde de Duitse club, die veertiende staat in de Bundesliga.
15 uur geledenALKMAAR (ANP) - PSV'er Guus Til liet met drie treffers in de uitwedstrijd tegen AZ (1-5) opnieuw zien prima als spits te kunnen voetballen. De aanvallende middenvelder is nu samen met Ismael Saibari clubtopscorer. Beiden scoorden in de Eredivisie tot dusver acht keer.
16 uur geleden