
Almere City FC neemt met vierde zege leiding in vierde periode
MAASTRICHT (ANP) - Almere City FC heeft de leiding genomen in de vierde periode in de Keuken Kampioen Divisie. De ploeg van trainer Alex Pastoor boekte in Maastricht tegen MVV de vierde zege op rij: 0-3. Ilias Alhaft maakte in de eerste helft twee doelpunten.
De 25-jarige rechtsbuiten van Almere City opende in de 39e minuut de score. Alhaft kreeg de bal op eigen helft en rondde zijn solo af met een schot met zijn linkervoet, dat via de onderkant van de lat in het doel vloog. Enkele minuten later schoot hij zijn zevende competitietreffer binnen. In de blessuretijd maakte invaller Jonas Arweiler er nog 0-3 van.
De ploeg van Pastoor klom op de ranglijst van de Keuken Kampioen Divisie naar de dertiende plaats. Met 12 punten uit vier wedstrijden gaat Almere City aan kop in de periodestand. De ploeg heeft 2 punten meer dan Excelsior, dat de tweede periode won. FC Emmen, winnaar van de derde periode, heeft na drie duels de maximale score van 9 punten. De koploper van de Keuken Kampioen Divisie begint om 16.45 uur aan de thuiswedstrijd tegen Telstar.
Meer uit Voetbal
LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft de eerste competitiewedstrijd sinds het ontslag van trainer Erik ten Hag gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Eintracht Frankfurt eindigde in 3-1. Oranje-international Mark Flekken en oud-PSV'er Malik Tillman hadden een basisplaats gekregen van de Deen Kasper Hjulmand, die is aangesteld als opvolger van Ten Hag.
7 uur geledenMAASTRICHT (ANP) - Jong PSV is ook na vijf competitiewedstrijden in de eerste divisie nog zonder puntenverlies. Het elftal van trainer Stijn Schaars leek bij Almere City FC de eerste nederlaag te lijden. Jong PSV draaide een achterstand van 2-0 bij rust alsnog om in een zege: 2-4.
7 uur geledenWIJDEWORMER (ANP) - Vitesse heeft de terugkeer in het betaald voetbal niet kunnen opluisteren met een resultaat. De Arnhemse club verloor op vrijdagavond met 4-0 bij Jong AZ. Vitesse blijft laatste in de eerste divisie met -12 punten. Jong AZ veroverde de eerste 3 punten.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig niet beschikken over Antonio Rüdiger. De 32-jarige Duitse verdediger heeft een blessure aan zijn linkerdijbeen opgelopen. Real meldt niet hoe lang Rüdiger aan de kant staat, maar volgens Spaanse media gaat het om meerdere maanden.
8 uur geledenARLINGTON (ANP/RTR/BLOOMBERG) - De staking van duizenden werknemers bij de defensietak van de Amerikaanse vliegtuigbouwer Boeing gaat door. De stakers verwerpen een voorlopig akkoord dat door vakbond IAM deze week werd gesloten met Boeing. In dat akkoord werden onder meer afspraken over loonsverhogingen en pensioenen gemaakt, maar volgens de stakers biedt Boeing onvoldoende.
9 uur geledenWIJDEWORMER (ANP) - Vitesse speelt vrijdagavond bij de rentree in de eerste divisie met een op het laatste moment in elkaar gezet elftal tegen Jong AZ. De Arnhemse club had woensdag nog maar negen spelers onder contract. In aanloop naar het duel slaagde de Arnhemse club erin om de selectie dusdanig aan te vullen dat er op het trainingscomplex van AZ in Wijdewormer afgetrapt kan worden.
9 uur geledenWIJDEWORMER (ANP) - Het uitvak voor het competitieduel in de eerste divisie tussen Jong AZ en Vitesse is volledig gevuld. Op het AFAS-trainingscomplex van de Alkmaarse voetbalclub is plaats voor 180 toeschouwers van de bezoekende club. De supporters reisden met een bus en tientallen auto's naar Wijdewormer om bij de eerste wedstrijd van Vitesse te zijn. Vitesse beschikt over twintig speelgerechtigde voetballers.
9 uur geleden