Almere City FC en Go Ahead Eagles spelen 0-0 in duel vol kansen
ALMERE (ANP) - Ondanks vele doelpogingen over en weer is het duel tussen Almere City FC en Go Ahead Eagles zonder doelpunten geëindigd: 0-0. Voor de club uit Deventer betekende het de derde wedstrijd op rij zonder tegendoelpunt. In de stand handhaven de Eagles zich op de vijfde plaats, Almere City blijft veertiende.
Beide ploegen maakten er een levendige wedstrijd van in het Yanmar Stadion van Almere. De thuisclub kreeg in het begin van de wedstrijd de meeste kansen. De Franse aanvaller Yann Kitala schoot een paar keer gevaarlijk op doel, maar hij wist doelman Jeffrey de Lange van Go Ahead niet te passeren. De club uit Deventer kreeg tegen het einde van de eerst helft de beste kans op een treffer. De Zweedse spits Victor Edvardsen schoot de bal hard op de lat.
In de tweede helft drong eerst vooral Almere City aan. Invaller Kornelius Hansen haalde uit van afstand, maar de bal landde op de paal. Kort daarna probeerde Hansen het nog een keer, maar deze keer greep De Lange goed in. Daarna kwam ook Go Ahead weer gevaarlijk voor het doel van Almere. Jakob Breum knalde de bal op de vuisten van keeper Nordin Bakker. In de slotfase probeerde zowel Almere als Go Ahead nog een goal te forceren, maar zonder succes.
Meer uit Voetbal
STUTTGART (ANP/DPA) - Zestien Feyenoord-supporters zijn donderdagavond in Stuttgart aangehouden wegens vernieling en het afsteken van vuurwerk na de Europa League-wedstrijd tegen VfB Stuttgart. Dat maakte de politie bekend. Stuttgart won de wedstrijd met 2-0.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in Londen niet kunnen stunten tegen Crystal Palace in de derde speelronde van de Conference League. De nummer 9 van de Premier League was te sterk voor de nummer 3 van de Eredivisie: 3-1. De Alkmaarders blijven dankzij de eerdere zege op Slovan Bratislava op 3 punten staan en zakken weg in de stand. Crystal Palace is op 6 punten gekomen en klimt juist omhoog.
10 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Feyenoord heeft de derde nederlaag in vier duels in de Europa League geleden. De club verloor de uitwedstrijd tegen VfB Stuttgart door doelpunten van Bilal El Khannouss en Deniz Undav in de slotfase (2-0).
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli wilde donderdagavond niets kwijt over de situatie bij zijn oude werkgever. Dat zei de Italiaan bij de persconferentie na afloop van de Europa League-wedstrijd tegen FC Utrecht met zijn huidige club FC Porto die eindigde in 1-1.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft na vier duels voor het eerst een punt overgehouden aan een Europa League-wedstrijd. Tegen het FC Porto van trainer Francesco Farioli werd het in een uitverkochte Galgenwaard 1-1. Utrecht-keeper Vasilis Barkas moest in de 66e minuut na de gelijkmaker met een rode kaart het veld verlaten na een opstootje met doelpuntenmaker Borja Sainz.
12 uur geledenSALZBURG (ANP) - Go Ahead Eagles heeft niet opnieuw gestunt in de Europa League. De laatste winnaar van de KNVB-beker verloor het uitduel met RB Salzburg (2-0) na een goede eerste helft en een minder optreden na rust .
12 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Gonçalo Borges begint om 21.00 uur met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen VfB Stuttgart in de Europa League. De linksbuiten vormt een voorhoede met Ayase Ueda en Anis Hadj Moussa.
13 uur geleden