Almere City betaalt kaartjes terug na 'wanvertoning' in beker
ALMERE (ANP) - De spelers en staf van Almere City FC gaan de kaartjes die de fans hebben gekocht voor de bekerwedstrijd tegen de amateurs van Quick Boys terugbetalen. Almere werd woensdagavond in de eerste ronde van de KNVB-beker uitgeschakeld. Het werd 3-0.
"Het vertoonde spel en de uitslag waren ver ondermaats. Het team en de staf schamen zich voor de wanvertoning van gisteravond. Daarom hebben ze besloten om alle supporters die een ticket voor Quick Boys - Almere City FC hadden gekocht, volledig te compenseren. Deze supporters krijgen hierover via de mail bericht", valt er te lezen op de website van de Flevolanders. In totaal gaat het om 149 kaartjes.
"We zitten nog steeds middenin een zeer belangrijke week. Die eindigt met de uitwedstrijd tegen RKC Waalwijk, aanstaande zondag om 16.45 uur. Ook bij die wedstrijd hebben wij de steun van onze trouwe supporters hard nodig. Juist nu! Het uitvak is bijna vol. Op naar zondag, opdat we weer samen kunnen juichen", schrijft Almere City verder.
Almere City, dat vorige week voor het eerst won, staat zeventiende in de Eredivisie. De ploeg van trainer Hedwiges Maduro heeft 6 punten.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
10 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
10 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
11 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
11 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
12 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
13 uur geleden