Almere City betaalt kaartjes terug na 'wanvertoning' in beker
ALMERE (ANP) - De spelers en staf van Almere City FC gaan de kaartjes die de fans hebben gekocht voor de bekerwedstrijd tegen de amateurs van Quick Boys terugbetalen. Almere werd woensdagavond in de eerste ronde van de KNVB-beker uitgeschakeld. Het werd 3-0.
"Het vertoonde spel en de uitslag waren ver ondermaats. Het team en de staf schamen zich voor de wanvertoning van gisteravond. Daarom hebben ze besloten om alle supporters die een ticket voor Quick Boys - Almere City FC hadden gekocht, volledig te compenseren. Deze supporters krijgen hierover via de mail bericht", valt er te lezen op de website van de Flevolanders. In totaal gaat het om 149 kaartjes.
"We zitten nog steeds middenin een zeer belangrijke week. Die eindigt met de uitwedstrijd tegen RKC Waalwijk, aanstaande zondag om 16.45 uur. Ook bij die wedstrijd hebben wij de steun van onze trouwe supporters hard nodig. Juist nu! Het uitvak is bijna vol. Op naar zondag, opdat we weer samen kunnen juichen", schrijft Almere City verder.
Almere City, dat vorige week voor het eerst won, staat zeventiende in de Eredivisie. De ploeg van trainer Hedwiges Maduro heeft 6 punten.
Meer uit Voetbal
BAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim ziet het duel van Ajax bij Qarabag FK woensdag als volgende kans om van de "heel vervelende nul" af te komen in de Champions League. "Daar willen we heel graag vanaf. Daarom gaan we morgen voor de winst spelen, maar we weten ook dat we tegen een ploeg spelen die al 7 punten heeft", zei Grim tijdens een persconferentie in het Azerbeidzjaanse Bakoe.
2 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Zonder ten minste zeven basisspelers wacht Real Madrid-trainer Xabi Alonso woensdag een zware opdracht in de Champions League. Zijn ploeg neemt het in het eigen Bernabéu op tegen Manchester City, terwijl de druk op de coach toeneemt door de matige resultaten van de laatste weken in de competitie.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De Johan Cruijff ArenA heeft vrijdagavond aangifte gedaan na het grootschalige afsteken van vuurwerk in het thuisduel met FC Groningen. Ajax had die stap vrijdag al aangekondigd, maar laat dinsdag pas weten dat het ook daadwerkelijk is gebeurd. De aangifte gaat om onder meer huisvredebreuk, openlijke geweldpleging en brandstichting.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax moet het zeker tot de winterstop doen zonder spits Wout Weghorst. De 33-jarige international van het Nederlands elftal heeft zaterdag in het uitduel met Fortuna Sittard "forse schade" aan zijn enkelbanden opgelopen, melden de Amsterdammers. Weghorst werd al buiten de selectie gelaten voor het Champions League-duel met Qarabag FK van woensdag.
4 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Iran en Egypte zijn er niet van gediend dat hun onderlinge duel op het WK voetbal volgend jaar in het teken staat van de lhbtqi+-gemeenschap. Volgens Iraanse media hebben de landen daartegen een protest ingediend.
4 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain neemt het woensdag in de Champions League tegen Athletic op zonder Ousmane Dembélé. De winnaar van de Gouden Schoen is sinds maandag ziek, zo meldt de Franse topclub. PSG staat tweede in de rangschikking met 12 punten uit vijf duels. Athletic staat 27e.
4 uur geledenVANCOUVER (ANP/DPA) - Thomas Müller voetbalt ook komend seizoen bij Vancouver Whitecaps. De Canadese club, die zaterdag de finale om de titel in de Major League Soccer (MLS) verloor van Inter Miami, meldt dat het de optie in het contract van de Duitse aanvaller heeft gelicht.
5 uur geleden