Almere City betaalt kaartjes terug na 'wanvertoning' in beker
ALMERE (ANP) - De spelers en staf van Almere City FC gaan de kaartjes die de fans hebben gekocht voor de bekerwedstrijd tegen de amateurs van Quick Boys terugbetalen. Almere werd woensdagavond in de eerste ronde van de KNVB-beker uitgeschakeld. Het werd 3-0.
"Het vertoonde spel en de uitslag waren ver ondermaats. Het team en de staf schamen zich voor de wanvertoning van gisteravond. Daarom hebben ze besloten om alle supporters die een ticket voor Quick Boys - Almere City FC hadden gekocht, volledig te compenseren. Deze supporters krijgen hierover via de mail bericht", valt er te lezen op de website van de Flevolanders. In totaal gaat het om 149 kaartjes.
"We zitten nog steeds middenin een zeer belangrijke week. Die eindigt met de uitwedstrijd tegen RKC Waalwijk, aanstaande zondag om 16.45 uur. Ook bij die wedstrijd hebben wij de steun van onze trouwe supporters hard nodig. Juist nu! Het uitvak is bijna vol. Op naar zondag, opdat we weer samen kunnen juichen", schrijft Almere City verder.
Almere City, dat vorige week voor het eerst won, staat zeventiende in de Eredivisie. De ploeg van trainer Hedwiges Maduro heeft 6 punten.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.
5 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.
6 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Leo Sauer komt dit seizoen niet meer in actie voor Feyenoord. Dat vertelde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
7 uur geledenROME (ANP) - Gennaro Gattuso stopt als bondscoach van het Italiaanse voetbalelftal na het mislopen van het WK voetbal. Dat laat de Italiaanse voetbalbond FIGC weten op de eigen site. Gattuso verloor dinsdag met Italië na strafschoppen van Bosnië en Herzegovina in de finale van de play-offs voor het WK. Het is de derde keer op rij dat viervoudig wereldkampioen Italië het WK misloopt.
8 uur geleden