Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'Alles zat tegen' bij De Vries in chaos van GP Australië

'Alles zat tegen' bij De Vries in chaos van GP Australië

MELBOURNE (ANP) - Nyck de Vries keek beteuterd na de Grote Prijs van Australië. De Friese coureur, die bij AlphaTauri bezig is aan zijn debuutseizoen in de Formule 1, haalde de finish niet. Bij de tweede herstart, op drie ronden voor het einde, werd hij van de baan gereden en was zijn race voorbij. "Alles zat tegen", zei hij bij Viaplay.

De Vries koos voor een andere bandenstrategie dan zijn concurrenten en dat leek goed uit te pakken. Na de start rukte hij op van de vijftiende naar de twaalfde plaats. Maar toen na negen ronden de race voor de eerste keer werd stilgelegd en vrijwel al zijn concurrenten een 'gratis' pitstop maakten en van banden konden wisselen, was De Vries zijn voordeel kwijt. Kort daarna kreeg hij in de race een tik van achteren, waarna zijn auto zelfs even met vier wielen van de baan kwam.

"Als die rode vlag er niet was geweest, had de race er heel anders uitgezien. Na die tik was mijn voorvleugel ontzet en kon ik niet meer zoveel doen. Ik verloor veel tijd en reed achteraan", vertelde De Vries. "Bij de tweede herstart kwam ik in aanraking met Logan Sargeant, ik kon daar verder weinig aan doen. Mijn strategie was niet fout, maar het pakte helemaal verkeerd uit. Kennelijk zat ik vandaag in de hoek waar de klappen vallen."

Meer uit Sport

Roland Garros 'zal niet toegeven' na onvrede over prijzengeld

PARIJS (ANP/AFP) - Roland Garros lijkt het prijzengeld dit jaar niet te verhogen, ondanks de onvrede bij tennissers over de verdeling van de toernooiopbrengsten. "We zullen niet toegeven", zei toernooidirecteur Amélie Mauresmo donderdag.

1 uur geleden
MotoGP-coureur Álex Márquez voorlopig uitgeschakeld door breuken

BARCELONA (ANP) - MotoGP-rijder Álex Márquez mist sowieso de komende twee grands prix. De Spanjaard uit het team Gresini Racing heeft tijd nodig om te herstellen van een gebroken halswervel en een gebroken sleutelbeen. Hij liep de verwondingen op bij een zware crash afgelopen zondag in de Grote Prijs van Catalonië.

2 uur geleden
Griekspoor en Van de Zandschulp ontlopen toptennissers in Parijs

PARIJS (ANP) - Tennissers Tallon Griekspoor en Botic van de Zandschulp ontlopen in de eerste ronde van Roland Garros de grote namen. Griekspoor treft in Parijs voor het eerst in zijn carrière Matteo Arnaldi, de Italiaanse nummer 96 van de wereld. Griekspoor staat zelf 31e. Van de Zandschulp neemt het op tegen de Argentijn Francisco Cerúndolo, van wie hij drie keer eerder verloor. Het toernooi begint zondag.

2 uur geleden
Lamens buigt voor Poolse en mist hoofdtoernooi Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Suzan Lamens heeft zich niet geplaatst voor het hoofdtoernooi van Roland Garros. De Nederlandse speelster verloor in de laatste ronde van het kwalificatietoernooi; ze boog na twee lange sets voor de Poolse Maja Chwalinska: 6-7 (4) 5-7.

4 uur geleden
Amerikaan Zheng houdt De Jong uit hoofdtoernooi Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor het hoofdtoernooi van Roland Garros. De Nederlander verloor in de laatste kwalificatieronde in twee sets van de Amerikaan Michael Zheng: 5-7 3-6. Dat is een tegenvaller voor De Jong, die de afgelopen twee edities van het grandslamtoernooi op het Parijse gravel de tweede ronde van het hoofdtoernooi wist te bereiken.

4 uur geleden
Schaatser Roest gaat na mislopen Spelen door bij Reggeborgh

HEERENVEEN (ANP) - Schaatser Patrick Roest verlengt zijn aflopende contract bij Team Reggeborgh met een jaar. De zevenvoudig wereldkampioen heeft enkele teleurstellende seizoenen achter de rug en kiest nu, in overleg met de trainersstaf, voor een nieuwe aanpak. Dat meldt Reggeborgh.

9 uur geleden
De Jong en Lamens zege verwijderd van hoofdtoernooi Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennissers Jesper de Jong en Suzan Lamens zijn doorgedrongen tot de laatste voorronde van Roland Garros. De in het kwalificatietoernooi als eerste geplaatste De Jong won in de tweede ronde van de Canadees Liam Draxl, de nummer 164 van de wereld: 4-6 6-1 6-3. Lamens versloeg de Roemeense Irina-Camelia Begu na een partij van meer dan drie uur: 6-4 6-7 (7) 6-3.

1 dag geleden