Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Allereerste Nederlands vrouwenelftal vormt erehaag op Wembley

Allereerste Nederlands vrouwenelftal vormt erehaag op Wembley

LONDEN (ANP) - De speelsters van het allereerste officiële Nederlands elftal zijn aanwezig op Wembley bij het belangrijke Nations League-duel tussen Oranje en Engeland vrijdagavond. Samen met hun Engelse generatiegenoten vormt de lichting van 1973 een erehaag als de huidige internationals van beide landen het veld betreden.

Zowel de Engelse als Nederlandse bond erkende de nationale vrouwenploegen lange tijd niet officieel. De FA was in 1972 net een jaartje eerder dan de KNVB. De eerste interland van Oranje was in november 1973 in en tegen Engeland. Ter ere van het vijftigjarige jubileum zijn de oud-internationals van beide ploegen aanwezig op Wembley.

Voor aanvang van het duel, dat om 20.45 uur begint, staan de aanwezigen in het stadion ook nog stil bij het overlijden van de voormalige Engelse bondscoach Terry Venables. De ruim 75.000 fans worden gevraagd te klappen voor de vorige week overleden Venables (80), die de Engelse mannenploeg in 1996 naar de halve finale van het EK in eigen land leidde. De 'Lionesses' spelen tegen Oranje met een rouwband.

Meer uit Voetbal

Troost stapt uit de raad van commissarissen van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.

4 uur geleden
Coach Van Persie vooral tevreden over eerste helft van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."

7 uur geleden
Feyenoord verslaat Telstar met twee doelpunten van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.

7 uur geleden
Feyenoord steviger op tweede plaats na zege met invaller Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.

7 uur geleden
AC Milan verliest koploper Inter na nederlaag uit het zicht

MILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.

9 uur geleden
Arsenal verslaat Tottenham met 4-1 in derby Noord-Londen

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.

9 uur geleden
AZ verslaat Sparta en klimt naar vijfde plaats in Eredivisie

ALKMAAR (ANP) - Invallers Sven Mijnans en Kees Smit hebben AZ aan een thuiszege op Sparta Rotterdam geholpen (3-1). De invallers troffen in de tweede helft doel voor de club uit Alkmaar. Vervolgens maakte Milan Zonneveld het duel in de slotfase nog even spannend en bepaalde Troy Parrott de eindstand.

10 uur geleden