Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Alle ogen op de Queen en prins Harry

Alle ogen op de Queen en prins Harry

SANDRINGHAM (ANP) - De Britse koningin Elizabeth houdt op haar landgoed Sandringham maandag een familieberaad met de prinsen Charles, William en Harry. Onderwerp van gesprek is het plan van kleinzoon Harry en zijn vrouw Meghan om zich grotendeels los te maken van hun koninklijke verplichtingen.

Het paar maakte vorige week bekend zes maanden per jaar met hun zoontje in Canada te willen doorbrengen en financieel meer op eigen benen te willen staan. De aankondiging veroorzaakte flink wat deining.

Op de agenda staan volgens de Sunday Times verder de hoogte van de toelage die prins Charles uit eigen middelen aan Harry betaalt en het al of niet behouden van de koninklijke titels. Ook zal worden gesproken over welke commerciële activiteiten het paar mag ontplooien.

Zaterdag werd al bekend dat Meghan een klus als voice-over bij Disney heeft aangenomen, in ruil voor een donatie aan Elephants Without Borders. Deze organisatie zet zich in voor het behoud van olifanten in het wild.

Meghan is niet bij het gesprek in Sandringham. Ze vergadert vanuit Canada mee per telefoon.

Meer uit Buitenland

Trump looft Britse soldaten na rel over 'laffe NAVO-troepen'

WASHINGTON (ANP/RTR) - President Donald Trump heeft Britse soldaten in Afghanistan "de geweldigste van alle strijders" genoemd. Hij reageert op de woede van de Britse premier Keir Starmer over Trumps recente uitspraken over niet-Amerikaanse NAVO-troepen in de strijd in Afghanistan die zich achter het front zouden hebben verschuild.

1 uur geleden
Gesprekken Oekraïne, Rusland en VS zouden 1 februari verdergaan

WASHINGTON/ABU DHABI (ANP/AFP) - De volgende ronde van gesprekken tussen Oekraïense en Russische delegaties onder leiding van Amerikaanse collega's is 1 februari in Abu Dhabi, aldus een Amerikaanse regeringsfunctionaris. Er waren vrijdag en zaterdag directe gesprekken tussen Oekraïners en Russen samen met Amerikanen.

1 uur geleden
Door federale agenten neergeschoten man in Minneapolis overleden

MINNEAPOLIS (ANP) - De man die zaterdagochtend (lokale tijd) door federale agenten is neergeschoten in Minneapolis is overleden, bevestigen de autoriteiten na berichtgeving door Amerikaanse media. Volgens het ministerie van Binnenlandse Veiligheid was de man gewapend.

2 uur geleden
Opnieuw persoon neergeschoten in Minneapolis door ICE-agenten

MINNEAPOLIS (ANP/AFP/RTR) - In de stad Minneapolis is een man neergeschoten door agenten van de federale immigratiedienst ICE, aldus ooggetuigen in plaatselijke media. De gemeente heeft bevestigd dat er een melding is van een neergeschoten man waarbij federale agenten betrokken zouden zijn. De man is volgens ooggetuigen naar een ziekenhuis gebracht.

3 uur geleden
Macron wil haast maken met socialmediaverbod voor kinderen

PARIJS (ANP/AFP) - De Franse president Emmanuel Macron belooft haast te maken met de invoering van een socialmediaverbod voor kinderen onder de 15 jaar. Hij wil dat het verbod bij de start van het nieuwe schooljaar in september ingaat, zei hij in een zelfopgenomen video die werd uitgezonden door BFMTV.

3 uur geleden
Zelensky: gesprekken Abu Dhabi constructief, mogelijk vervolg

KYIV (ANP/RTR) - De Oekraïense president Volodymyr Zelensky heeft de gesprekken van zijn land met Rusland en de VS in Abu Dhabi constructief genoemd.

5 uur geleden
Rusland bereid tot nader overleg met Oekraïne

MOSKOU/ABU DHABI (ANP/AFP/RTR) - Rusland staat volgens zijn ministerie van Buitenlandse Zaken open voor een voortzetting van de gesprekken met Oekraïne. Die zouden volgens bronnen van het Franse persbureau AFP komende week weer in Abu Dhabi zijn.

5 uur geleden