Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Allach niet langer technisch directeur Vitesse

Allach niet langer technisch directeur Vitesse

ARNHEM (ANP) - Mo Allach is niet langer technisch directeur bij Vitesse. De Arnhemse voetbalclub heeft Marc van Hintum, al in dienst als hoofd van de scouting, naar voren geschoven als technisch directeur op interimbasis.

De 46-jarige Allach was van 2013 tot 2017 verantwoordelijk voor de technische zaken bij Vitesse en stapte eind 2017 over naar Maccabi Haifa in Israël. In maart van vorig jaar keerde hij terug in Arnhem. In 2017 won Vitesse de KNVB-beker, de eerste prijs in de clubgeschiedenis.

"Ik heb eind 2019 de balans opgemaakt waar ik sta en hoe ik verder wil gaan met mijn loopbaan. Na zo’n overweging vind ik dat je eerlijk naar elkaar moet zijn en dan samen een beslissing moet nemen die zowel het beste is voor de club als voor mijzelf", aldus Allach, die zich vorige week ziek had gemeld. De club presenteerde op 30 december Edward Sturing als nieuwe trainer nadat eerder de Rus Leonid Sloetski was opgestapt.

Clubman

Pascal van Wijk, de algemeen directeur van Vitesse, vindt het jammer dat de partijen halverwege het seizoen uit elkaar gaan. "Zeker op de sleutelposities binnen de club hoop je op stabiliteit en continuïteit. We betreuren daarom het vertrek van Mo, maar tegelijkertijd zijn we blij dat Van Hintum bereid is de taken tijdelijk over te nemen."

"Marc is een clubman, kent de ins en outs van de club en weet wat er van hem gevraagd wordt in de functie van interim-technisch directeur. De focus komt allereerst te liggen op de winterse transferperiode. Daarna gaan we zorgvuldig op zoek naar een nieuwe technisch directeur."

Vitesse, dat momenteel in Portugal verblijft voor een trainingskamp, staat op de zesde plek in de eredivisie.

Meer uit Voetbal

Juventus met zege op Napoli naar uitduel met AZ

TURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.

16 uur geleden
Arsenal herovert koppositie met uitzege op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.

20 uur geleden
FC Groningen verliest in de Euroborg van Sparta: 2-3

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.

20 uur geleden
Real Madrid boekt eenvoudige uitzege op Racing Santander

SANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.

21 uur geleden
Lazio na zege op Cagliari alleen aan kop in Serie A

ROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).

22 uur geleden
Weghorst scoort 4 keer in monsterzege Twente bij Excelsior: 0-9

ROTTERDAM (ANP) - Wout Weghorst was zondag bij FC Twente de grote man in het uitduel met Excelsior. Hij stond met vier doelpunten aan de basis van een uitzonderlijke overwinning van de Tukkers: 0-9. De Noor Sondre Ørjasæter was met vijf assists de andere uitblinker in de ploeg van coach John van den Brom. FC Twente staat met 23 punten uit elf wedstrijden op de vierde plaats in de Eredivisie. Excelsior heeft 11 punten.

23 uur geleden
Telstar wint met 4-2 van het Utrecht van oud-trainer Correia

VELSEN (ANP) - Telstar heeft zondag met 4-2 gewonnen van FC Utrecht. Het elftal van Henk Brugge was daarmee te sterk voor de ploeg van voormalig Telstar-coach Anthony Correia. Telstar heeft 9 punten uit elf wedstrijden. FC Utrecht heeft nog 3 punten meer.

23 uur geleden