Allach bevestigt vertrek Sloetski bij Vitesse
ARNHEM (ANP) - Mo Allach, de technisch directeur van Vitesse, heeft het vertrek van trainer Leonid Sloetski bevestigd. De club gaat volgens hem op zoek naar een vervanger voor de 48-jarige Rus.
"Na de nederlaag tegen sc Heerenveen heeft Leonid Sloetski aangegeven dat hij zijn functie als hoofdtrainer per direct wenst neer te leggen", meldt Allach in een korte verklaring op de Twitter-pagina. "De club gaat intern in beraad om zo snel mogelijk met een oplossing te komen."
Sloetski meldde kort na de nederlaag tegen sc Heerenveen (3-2) dat hij zijn ontslag heeft ingediend. Vitesse gaf tegen de Friezen een 2-0-voorsprong weg.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
5 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
8 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
9 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
11 uur geleden