Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Alkmaar wil groepen fans uit elkaar houden bij Ajax-demonstratie

Alkmaar wil groepen fans uit elkaar houden bij Ajax-demonstratie

ALKMAAR (ANP) - De gemeente Alkmaar wil voorkomen dat groepen voetbalsupporters zich met elkaar mengen mochten Ajax-fans dinsdag demonstreren in Alkmaar rond de bekerwedstrijd AZ - Ajax. De Ajax Supporters Delegatie kondigde zaterdag aan actie te willen voeren op het Waagplein omdat fans van de Amsterdamse club niet welkom zijn in het stadion.

Die maatregel volgde nadat Ajax-hooligans vorige maand tijdens een competitiewedstrijd tussen beide clubs een café met AZ-fans in Alkmaar hadden bestormd. Er wordt gevreesd voor wraakacties.

De gemeente laat weten dat ze op de hoogte is van berichten over de demonstratie, maar dat deze niet officieel is aangemeld. Als dat wel gebeurt, zal de gemeente de actie faciliteren. Er zullen dan maatregelen genomen worden om te zorgen dat de groepen supporters van beide clubs niet mengen. "Hierbij wordt onder andere gekeken naar de locatie van de demonstratie", aldus de gemeente.

Meer uit Binnenland

Jongerenbank BUUT laat tieners onder 16 als eerste mobiel betalen

AMSTERDAM (ANP) - Kinderen vanaf 10 jaar oud kunnen vanaf dinsdag met hun smartphone betalen bij de jongerenbank van ABN AMRO. Die bank, BUUT, is naar eigen zeggen de eerste in Nederland die jongeren onder de 16 jaar betalingen laat doen via hun mobiel. Daarmee wil BUUT jongeren onder begeleiding van hun ouders leren bewuster met hun uitgaven om te gaan.

1 uur geleden
Dode en twee gewonden door steekincident in Heerhugowaard

HEERHUGOWAARD (ANP) - Bij een steekincident bij een bedrijf in Heerhugowaard zijn een dode en twee gewonden gevallen, meldt de politie. Rond 19.35 uur kreeg de politie een melding van een steekpartij en zette vervolgens de omgeving af voor een grote actie. De politie heeft nog niemand aangehouden en roept getuigen op zich te melden.

1 uur geleden
Van den Brink tevreden met EU-akkoord over terugkeerhubs

DEN HAAG (ANP) - Asielminister Bart van den Brink noemt het "goed nieuws" dat er in de Europese Unie een onderhandelingsakkoord is om asielzoekers die niet mogen blijven terug te sturen. Het Europees Parlement, de EU-lidstaten en de Europese Commissie bereikten maandagavond een akkoord over een nieuwe terugkeerregeling.

7 uur geleden
Dode en twee gewonden door steekincident in Heerhugowaard

HEERHUGOWAARD (ANP) - Bij een steekincident bij een bedrijf in Heerhugowaard zijn een dode en twee gewonden gevallen, meldt de politie. Rond 19.35 uur kreeg de politie een melding van een steekpartij en zette vervolgens de omgeving af voor een grote actie. De politie heeft nog niemand aangehouden en roept getuigen op zich te melden.

8 uur geleden
Politie: agent wist bij aanhouding niet dat vrouw zwanger was

ZEIST (ANP) - De politieagent die tijdens de veelbesproken aanhouding in het asielzoekerscentrum in Zeist een vrouw naar de grond trok, wist volgens de politie niet dat zij zwanger was. "Hij geeft aan dat hij anders had gehandeld als dit wel zo was geweest", meldt de politie, die aanvullende informatie over het voorval deelt op haar website.

9 uur geleden
Eerste Gazanen met visum onderweg naar Nederland

DEN HAAG (ANP) - De eerste twee van bijna vijftig Palestijnen uit Gaza met een studie- of werkvisum zijn onderweg naar Nederland. Dat bevestigt het ministerie van Buitenlandse Zaken na berichtgeving van de NOS. Wanneer de rest van de groep mag vertrekken, is nog niet duidelijk.

12 uur geleden
Asielzoekers Ter Apel komende nachten opgevangen in 2e Exloërmond

2E EXLOËRMOND (ANP) - Nog altijd is er geen structurele opvangplek gevonden voor asielzoekers die niet bij het azc in Ter Apel terechtkunnen. Wel kunnen zij de komende drie nachten naar het Drentse 2e Exloërmond. De gemeente Borger-Odoorn, waar het dorp onder valt, heeft de sporthal Hunsowhal voorzien van 150 slaapplekken.

12 uur geleden