Algemeen directeur Eisenga vertrekt bij NAC Breda
BREDA (ANP) - Algemeen directeur Luuc Eisenga vertrekt per 1 juni van dit jaar bij NAC Breda. Zijn vertrek is het gevolg van een verschil van inzicht tussen de raad van commissarissen en de directeur over het leiden van de club, laat NAC weten.
"De afgelopen maanden hebben de raad van commissarissen en Eisenga moeten vaststellen dat hun visies op de wijze van aansturing van de organisatie en de samenwerking met alle stakeholders te ver uiteen liggen", meldt de club uit de Keuken Kampioen Divisie. "De onvermijdelijke conclusie is getrokken dat het niet langer in het belang van NAC Breda is om gezamenlijk verder te gaan. De raad van commissarissen en Eisenga betreuren dit besluit en gaan in goed onderling overleg uit elkaar."
Eisenga vormde sinds april vorig jaar met technisch directeur Tom van den Abbeele de nieuwe directie van de club uit Breda. Hij was eerder algemeen directeur bij sc Heerenveen en tekende vorig jaar een contract voor onbepaalde tijd bij NAC, dat toen nog uitkwam in de eredivisie.
De rvc van NAC wil op korte termijn een nieuwe algemeen directeur aanstellen.
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
11 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
11 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
11 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
14 uur geleden