Algemeen directeur Eisenga vertrekt bij NAC Breda
BREDA (ANP) - Algemeen directeur Luuc Eisenga vertrekt per 1 juni van dit jaar bij NAC Breda. Zijn vertrek is het gevolg van een verschil van inzicht tussen de raad van commissarissen en de directeur over het leiden van de club, laat NAC weten.
"De afgelopen maanden hebben de raad van commissarissen en Eisenga moeten vaststellen dat hun visies op de wijze van aansturing van de organisatie en de samenwerking met alle stakeholders te ver uiteen liggen", meldt de club uit de Keuken Kampioen Divisie. "De onvermijdelijke conclusie is getrokken dat het niet langer in het belang van NAC Breda is om gezamenlijk verder te gaan. De raad van commissarissen en Eisenga betreuren dit besluit en gaan in goed onderling overleg uit elkaar."
Eisenga vormde sinds april vorig jaar met technisch directeur Tom van den Abbeele de nieuwe directie van de club uit Breda. Hij was eerder algemeen directeur bij sc Heerenveen en tekende vorig jaar een contract voor onbepaalde tijd bij NAC, dat toen nog uitkwam in de eredivisie.
De rvc van NAC wil op korte termijn een nieuwe algemeen directeur aanstellen.
Meer uit Voetbal
RIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.
5 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot staat met Liverpool voor een emotionele wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Hij neemt het zaterdag namelijk op tegen de oude club van Diogo Jota, die afgelopen zomer overleed bij een verkeersongeval.
9 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - John Robertson is op 72-jarige leeftijd overleden. De voormalige buitenspeler speelde een hoofdrol in de successen van Nottingham Forest onder trainer Brian Clough.
9 uur geledenRABAT (ANP/BELGA) - Het organisatiecomité van de Afrika Cup heeft een maatregel genomen om de vaak matig gevulde stadions in Marokko voller te krijgen. Bij bepaalde wedstrijden mogen fans zo'n twintig minuten na de aftrap gratis naar binnen. De duels van gastland Marokko zijn wel uitverkocht, daar geldt de maatregel niet voor.
17 uur geledenISTANBUL (ANP) - Voorzitter Sadettin Saran van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe is aangehouden in een lopend drugsonderzoek in Istanbul. Volgens het Turkse Openbaar Ministerie is er "aanvullend bewijs" gevonden dat erop duidt dat Saran drugs heeft verhandeld en gebruikt.
1 dag geleden