Algemeen directeur Eisenga vertrekt bij NAC Breda
BREDA (ANP) - Algemeen directeur Luuc Eisenga vertrekt per 1 juni van dit jaar bij NAC Breda. Zijn vertrek is het gevolg van een verschil van inzicht tussen de raad van commissarissen en de directeur over het leiden van de club, laat NAC weten.
"De afgelopen maanden hebben de raad van commissarissen en Eisenga moeten vaststellen dat hun visies op de wijze van aansturing van de organisatie en de samenwerking met alle stakeholders te ver uiteen liggen", meldt de club uit de Keuken Kampioen Divisie. "De onvermijdelijke conclusie is getrokken dat het niet langer in het belang van NAC Breda is om gezamenlijk verder te gaan. De raad van commissarissen en Eisenga betreuren dit besluit en gaan in goed onderling overleg uit elkaar."
Eisenga vormde sinds april vorig jaar met technisch directeur Tom van den Abbeele de nieuwe directie van de club uit Breda. Hij was eerder algemeen directeur bij sc Heerenveen en tekende vorig jaar een contract voor onbepaalde tijd bij NAC, dat toen nog uitkwam in de eredivisie.
De rvc van NAC wil op korte termijn een nieuwe algemeen directeur aanstellen.
Meer uit Voetbal
PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
12 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
13 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
19 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
19 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
21 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
1 dag geleden