Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Algemeen directeur Brands verrast over vertrek Van Nistelrooij

Algemeen directeur Brands verrast over vertrek Van Nistelrooij

EINDHOVEN (ANP) - Algemeen directeur Marcel Brands is verrast door het vertrek van Ruud van Nistelrooij, die woensdag per direct is opgestapt bij PSV. "Afgelopen weken zijn er een aantal gesprekken geweest met Ruud over een aantal interne zaken", zei hij woensdag op een persconferentie. "Er waren enkele interne problemen, eerst over de staf, later met spelers. Maar om een misverstand te voorkomen. Wij hebben die spelers altijd verwezen naar de trainer."

Van Nistelrooij wilde dinsdag om de tafel met algemeen directeur Brands en technisch directeur Earnest Stewart. "Dat hebben we gedaan en het was een goed gesprek", zei Brands. "We hebben toen afgesproken dat we woensdag met z'n drieën de spelers nog een keer zouden toespreken. Daarna zou iedereen de focus naar het duel van zondag met AZ verleggen. De problemen die er waren, die wilden we daarna oplossen. Maar Ruud heeft woensdag besloten per direct te stoppen. Dat zagen we dinsdag na ons gesprek zeker niet aankomen."

PSV heeft assistent-trainer Fred Rutten bereid gevonden om PSV zondag in het uitduel met AZ te leiden. PSV kwalificeert zich op eigen kracht voor de voorronden van de Champions League als het minimaal gelijkspeelt in Alkmaar.

Meer uit Voetbal

NAC Breda met tien man ten onder tegen Excelsior

BREDA (ANP) - NAC Breda is na een nieuwe nederlaag naar de laatste plaats in de Eredivisie gezakt. De kwakkelende ploeg van coach Carl Hoefkens verloor in eigen huis van Excelsior met 2-0. NAC speelde het overgrote deel van de wedstrijd met tien man, omdat Rio Hillen in de 12e minuut de rode kaart kreeg. Excelsior nam de drie punten dankbaar aan; het elftal van trainer Ruben den Uil klom naar de tiende plaats.

3 uur geleden
Real Madrid voorlopig zonder geblesseerde Rodrygo

MADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op de Braziliaan Rodrygo. De aanvaller heeft een peesontsteking in zijn rechterhamstring, meldt de Spaanse voetbalclub op zijn website. Real doet geen mededeling over de duur van zijn afwezigheid, maar de aard van de blessure vraagt om een zorgvuldige behandeling.

5 uur geleden
Boze Ronaldo ontbreekt opnieuw bij Al Nassr

RIYAD (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo mist vrijdag ook de thuiswedstrijd van Al Nassr tegen Al Ittihad. Volgens veel media is de Portugese vedette nog steeds teleurgesteld in het staatsinvesteringsfonds PIF uit Saudi-Arabië.

5 uur geleden
Feyenoord haalt Kraaijeveld bij selectie van eerste elftal

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.

7 uur geleden
Torino neemt per direct afscheid van verdediger Schuurs

TURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.

7 uur geleden
Van Persie: bedreigingen aan Te Kloese respectloos en ongepast

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.

10 uur geleden
Verdediger Nuytinck na bijna een jaar revalideren terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.

12 uur geleden