Algemeen directeur Brands verrast over vertrek Van Nistelrooij
EINDHOVEN (ANP) - Algemeen directeur Marcel Brands is verrast door het vertrek van Ruud van Nistelrooij, die woensdag per direct is opgestapt bij PSV. "Afgelopen weken zijn er een aantal gesprekken geweest met Ruud over een aantal interne zaken", zei hij woensdag op een persconferentie. "Er waren enkele interne problemen, eerst over de staf, later met spelers. Maar om een misverstand te voorkomen. Wij hebben die spelers altijd verwezen naar de trainer."
Van Nistelrooij wilde dinsdag om de tafel met algemeen directeur Brands en technisch directeur Earnest Stewart. "Dat hebben we gedaan en het was een goed gesprek", zei Brands. "We hebben toen afgesproken dat we woensdag met z'n drieën de spelers nog een keer zouden toespreken. Daarna zou iedereen de focus naar het duel van zondag met AZ verleggen. De problemen die er waren, die wilden we daarna oplossen. Maar Ruud heeft woensdag besloten per direct te stoppen. Dat zagen we dinsdag na ons gesprek zeker niet aankomen."
PSV heeft assistent-trainer Fred Rutten bereid gevonden om PSV zondag in het uitduel met AZ te leiden. PSV kwalificeert zich op eigen kracht voor de voorronden van de Champions League als het minimaal gelijkspeelt in Alkmaar.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - De Argentijnse voetbalvedette Lionel Messi is de nieuwe eigenaar van de UE Cornellà, een club uit Catalonië die uitkomt op het vijfde Spaanse niveau. De club uit een buitenstad van Barcelona verspreidde het nieuws op zijn website.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld houdt donderdag in de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League nagenoeg alle belangrijke spelers buiten zijn elftal. Verdediger Wouter Goes, middenvelders Sven Mijnans en Kees Smit en spits Troy Parrott zitten op de reservebank of blijven, in het geval van Goes, zelfs helemaal buiten de selectie.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een 1-0-nederlaag geleden in een oefenwedstrijd tegen FC Twente. Op sportcomplex De Toekomst bleven de doelpunten lang uit. Na ruim 80 minuten maakte Bjorn Titulaer namens de bezoekers het enige doelpunt van de wedstrijd.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC is van ver gekomen. Dat zei middenvelder Dirk Proper (24) donderdag in het Goffertstadion tegen het ANP in aanloop naar de bekerfinale van zondag tegen AZ. "Ik moet zeggen dat het wel echt heel hard is gegaan", zei Proper, die zes seizoenen geleden zijn debuut maakte voor NEC in de eerste divisie.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot moet het de rest van het seizoen stellen zonder Hugo Ekitike. De 23-jarige spits heeft dinsdag zijn achillespees gescheurd tijdens het Champions League-duel met Paris Saint-Germain, zo bevestigt zijn club donderdag. De Franse international mist hierdoor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.
9 uur geleden