Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Alcaraz vertrouwt erop dat hij snel een grandslamtoernooi wint

Alcaraz vertrouwt erop dat hij snel een grandslamtoernooi wint

PARIJS (ANP) - Carlos Alcaraz klonk kort na de uitschakeling in de kwartfinales van Roland Garros tegen de Duitser Alexander Zverev al weer strijdbaar. "Ik moet hier weer van leren en zorgen dat ik nog beter word. Ik denk wel dat ik kan zeggen dat ik niet ver weg ben van een plek in de halve finales van een grandslamtoernooi of zelfs een grandslamtoernooi kan winnen", aldus het 19-jarige Spaanse talent.

Alcaraz werd vooraf gezien als een van de titelkandidaten in Parijs. Hij won in de aanloop naar Roland Garros de graveltoernooien van Barcelona en Madrid. Alcaraz hoopte de eerste tiener te worden sinds Rafael Nadal in 2005 die een grandslamtoernooi op zijn naam schreef. "Ik verlaat het toernooi met opgeheven hoofd", zei de nummer 6 van de wereld na zijn nederlaag in vier sets. "Ik heb gevochten tot de laatste bal en daar ben ik trots op."

Zverev is 25 jaar en wacht ook nog op zijn eerste eindzege op een grandslamtoernooi. "Ik heb al vaker gezegd dat ik geen 21 meer ben. Ik ben nu op een leeftijd dat ik grote toernooien wil winnen, dat moet ook", aldus Zverev, die negentien ATP-titels op zijn naam schreef.

In de halve finales wacht Rafael Nadal of Novak Djokovic. "Dat wordt dus een duel tegen de dertienvoudig kampioen of tegen de nummer 1 van de wereld. Het wordt er niet gemakkelijker op."

Meer uit Sport

Shiffrin na 110e wereldbekeroverwinning dicht bij eindzege

HAFJELL (ANP/RTR/BELGA) - Skiester Mikaela Shiffrin heeft in Hafjell in Noorwegen haar 110e wereldbekeroverwinning behaald. De 31-jarige Amerikaanse was de beste op de slalom en zette daarmee een grote stap op weg naar haar zesde eindzege in de algemene wereldbeker.

7 uur geleden
Skiër Braathen wint op de valreep wereldbeker reuzenslalom

LILLEHAMMER (ANP/DPA) - Skiër Lucas Pinheiro Braathen heeft in het Noorse Lillehammer de wereldbeker reuzenslalom veroverd. De 25-jarige olympisch kampioen, die sinds 2024 voor Brazilië uitkomt, won de laatste wereldbekerwedstrijd van het seizoen. Hij passeerde met de zege de Zwitserse leider Marco Odermatt in de stand.

8 uur geleden
Tennisser Sinner eenvoudig door naar vierde ronde in Miami

MIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich eenvoudig geplaatst voor de vierde ronde van het masterstoernooi van Miami. De Italiaanse nummer 2 van de wereld was met 6-1 6-4 te sterk voor Corentin Moutet uit Frankrijk.

11 uur geleden
Tennisser Medvedev na finale in Indian Wells snel klaar in Miami

MIAMI (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev is na zijn finaleplaats in Indian Wells al in de derde ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Miami. Francisco Cerúndolo uit Argentinië versloeg de als negende geplaatste Rus in drie sets: 6-0 4-6 7-5.

1 dag geleden
Oud-winnares Hassan meldt zich af voor marathon van Londen

LONDEN (ANP) - Atlete Sifan Hassan heeft zich afgemeld voor de marathon van Londen van volgende maand. Dat meldt de organisatie van het evenement in de Engelse hoofdstad. De Nederlandse oud-winnares kampt met een blessure aan haar achillespees.

1 dag geleden
Tennisster Sabalenka plaatst zich voor vierde ronde in Miami

MIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.

1 dag geleden
Korda schakelt Alcaraz uit in derde ronde van toernooi Miami

MIAMI (ANP) - Carlos Alcaraz is in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De Spaanse nummer 1 van de wereld verloor in drie sets van de Amerikaan Sebastian Korda: 3-6 7-5 4-6.

1 dag geleden