Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Alcaraz verslaat stugge Humbert en is kwartfinalist op Wimbledon

Alcaraz verslaat stugge Humbert en is kwartfinalist op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Carlos Alcaraz staat voor de tweede keer in zijn carrière in de kwartfinales van Wimbledon. De 21-jarige titelhouder was na drie uur spelen met 6-3 6-4 1-6 7-5 te sterk voor de Fransman Ugo Humbert.

In de eerste set brak Alcaraz de wedstrijd open door de service van zijn tegenstander te breken op 3-2. Die voorsprong hield hij vast, waarna hij op 5-3 de eerste set uitmaakte.

In set twee ging Humbert beter spelen, maar pakte hij zijn kansen niet. Dat deed Alcaraz uiteindelijk wel. Op 5-4 plaatste hij de break en pakte daarmee direct de set. De nummer 3 van de wereld sleepte die binnen na een prachtig setpunt.

Initiatief

Daarna pakte Humbert voor het eerst in de wedstrijd het initiatief. Met aanvallend tennis kreeg hij Alcaraz aan het wankelen en pakte hij de set zelfs met 6-1.

Toch was het de Spanjaard die daarna weer orde op zaken stelde. In een set waarin het gelijk op ging was Alcaraz net iets beter. Op 6-5 maakte hij uiteindelijk de wedstrijd uit met een ace.

Djokovic

In de volgende ronde wacht de Amerikaan Tommy Paul. Die won in drie sets van de Spaanse veteraan Roberto Bautista-Agut: 6-2 7-6 (3) 6-2.

Vorig jaar won Alcaraz in de finale van de Serviër Novak Djokovic. De 24-voudig grandslamkampioen zit ook nog in het toernooi.

Meer uit Sport

Wielrenner Albanese wint tweede rit in Ronde van Zwitserland

SCHWARZSEE (ANP) - Vincenzo Albanese heeft de tweede etappe van de Ronde van Zwitserland gewonnen. De Italiaan van EF Education - EasyPost was de snelste in een lange sprint aan het einde van een rit over 177 kilometer van Aarau naar Schwarzsee.

10 uur geleden
Tennisster Lamens in eerste ronde in Nottingham onderuit

NOTTINGHAM (ANP) - Suzan Lamens is bij het WTA-tennistoernooi van Nottingham direct uitgeschakeld. De 25-jarige Nederlandse ging in de eerste ronde in drie sets onderuit tegen de als vijfde geplaatste Canadese Leylah Fernandez. Het werd 3-6 6-4 5-7.

12 uur geleden
Vader toploper Ingebrigtsen vrijgesproken van geweld tegen zoon

SANDNES (ANP) - De vader van de Noorse toploper Jakob Ingebrigtsen is vrijgesproken van mishandeling van de meervoudig wereld- en olympisch kampioen. Toch ontloopt de 59-jarige Gjert Ingebrigtsen geen straf, want de rechtbank veroordeelde hem wel tot een voorwaardelijke celstraf van vijftien dagen voor geweld tegen zijn dochter Ingrid.

14 uur geleden
Hamilton treurt om overreden bosmarmot in GP Canada

MONTREAL (ANP/RTR) - Lewis Hamilton heeft de Grote Prijs van Canada uitgereden met schade aan zijn Ferrari. Het gat in de vloer van zijn auto was het gevolg van een aanrijding met een bosmarmot vroeg in de race op het circuit van Montreal, meldde de Italiaanse renstal na onderzoek. De zevenvoudig wereldkampioen eindigde als zesde.

16 uur geleden
Stewards wijzen protest Red Bull tegen winnaar Russell af

MONTREAL (ANP) - Een protest van Formule 1-renstal Red Bull tegen George Russell, de winnaar van de Grote Prijs van Canada, is afgewezen. Meer dan vijf uur na afloop van de race in Montreal oordeelden de stewards dat de Brit van Mercedes niets verkeerd had gedaan.

19 uur geleden
Golfer Spaun wint US Open na superslag op laatste hole

OAKMONT (ANP/RTR) - De Amerikaanse golfer J.J. Spaun heeft het 125e US Open op zijn naam geschreven. De 34-jarige Spaun tekende op de doorweekte golfbaan van Oakmont (Pennsylvania) voor zijn eerste overwinning in een major na een sensationele putt voor birdie op de laatste hole; hij tikte de bal over een afstand van 20 meter in het gaatje.

19 uur geleden
Verstappen noemt tweede plaats in Canada maximaal haalbare

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen vond de tweede plaats bij de Grote Prijs van Canada het maximaal haalbare. De wereldkampioen in de Formule 1 moest de zege laten aan George Russell in de Mercedes. "We reden een aanvallende en een verdedigende race. Dat is gelukt en dit was voor ons het maximaal haalbare", zei de Red Bull-coureur in het flashinterview na de finish.

1 dag geleden