Alcaraz verliest eerste set en staat in restant nog één game af
INDIAN WELLS (ANP) - Carlos Alcaraz heeft in zijn eerste wedstrijd op het masterstoernooi van Indian Wells na het verlies van de eerste set nog maar één game verloren. De titelhouder uit Spanje sloeg zich in twee uur en een kwartier met 6-7 (5) 6-0 6-1 langs de Italiaan Matteo Arnaldi.
Na het verliezen van de tiebreak van de eerste set won Alcaraz negen games op een rij. Hij gunde de nummer 40 van de wereld nog één game. "Ik heb wat dingen moeten aanpassen. In de eerste set maakte ik wat onnodige fouten en bovendien moest ik wat beter gaan serveren", zei Alcaraz na afloop op een persconferentie.
De nummer 2 van de wereld liep vorige maand een enkelblessure op in Rio de Janeiro, maar eerder deze maand maakte hij al zijn rentree op een demonstratiewedstrijd in Las Vegas. Daar versloeg hij Rafael Nadal in drie sets.
"Om eerlijk te zijn ben ik een beetje verbaasd. Ik voelde me super en bewoog normaal, zonder erover na te denken. Het was een goede wedstrijd en ik was beter dan ik had verwacht", aldus de Spanjaard, die vorig jaar in Californië in de finale de Rus Daniil Medvedev versloeg (6-3 6-2).
Alcaraz (20), die het eerste masterstoernooi van het jaar begon met een bye, speelt in de derde ronde tegen de Canadees Félix Auger-Aliassime.
Meer uit Sport
ROME (ANP) - Tennisser Casper Ruud (27) heeft zich als eerste verzekerd van een finaleplaats bij het tennistoernooi van Rome. De Noorse nummer 25 van de wereld gunde de Italiaan Luciano Darderi (24) voor eigen publiek slechts twee games: 6-1 6-1.
14 minuten geledenDEN HAAG (ANP/BELGA) - De Belgische voormalige wielerkampioene Jilke Michielsen is op 19-jarige leeftijd overleden aan de gevolgen van botkanker. Dat werd vrijdag bekendgemaakt op haar Instagramaccount, waar ze de afgelopen tijd verschillende updates plaatste over haar gezondheid.
42 minuten geledenBLOCKHAUS (ANP) - Wielrenner Jonas Vingegaard heeft zijn favorietenrol in de Ronde van Italië waargemaakt. De Deen van Visma - Lease a Bike sloeg zijn slag in de zevende etappe, waar het in het slot de beurt was aan de klassementsrenners. Vingegaard was de sterkste op de zware beklimming van Blockhaus, waar hij na een rit van 244 kilometer die in Formia begon solo aankwam.
2 uur geledenZARAUTZ (ANP/BELGA) - Wielrenster Mischa Bredewold heeft voor het derde jaar op rij de openingsetappe van de Itzulia Women (Ronde van Baskenland) op haar naam geschreven. De 25-jarige Nederlandse van SD Worx-Protime was na een sprint de sterkste van een groepje van vijf, onder wie landgenote Yara Kastelijn (Fenix-Premier Tech) en Riejanne Markus (Lidl-Trek).
4 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Het team van Max Verstappen start bij de 24 uur van de Nürburgring zaterdag als vierde. De Spanjaard Daniel Juncadella kwam in de Mercedes-AMG GT3 in de derde kwalificatiesessie op het circuit in de Duitse Eifel tot een tijd van 8.12,005. Daarmee was hij 0,882 seconde langzamer dan de Lamborghini van de Duitser Luca Engstler, die poleposition veroverde.
5 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft bij de 24 uur van de Nürburgring de derde tijd neergezet in de tweede kwalificatie. Verstappen was in de Mercedes-AMG GT3 bijna een seconde langzamer dan de Lamborghini van de Brit Nicholas Yelloly. Met de zesde plaats heeft hij een plek verzekerd voor de derde kwalificatie later vrijdag, waarin wordt gestreden om de poleposition.
7 uur geledenROME (ANP) - Coco Gauff heeft als eerste de finale van het tennistoernooi van Rome bereikt. De als derde geplaatste Amerikaanse versloeg de Roemeense Sorana Cirstea: 6-4 6-3.
1 dag geleden