Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Alcaraz tegenover Medvedev in finale Indian Wells

Alcaraz tegenover Medvedev in finale Indian Wells

INDIAN WELLS (ANP) - De Spaanse tennisser Carlos Alcaraz heeft de finale bereikt van het tennistoernooi van Indian Wells. De 19-jarige versloeg de Italiaan Jannik Sinner in twee sets: 7-6 (4) 6-3.

Alcaraz neemt het in de finale op tegen Daniil Medvedev. De Rus was eerder met 7-5 7-6 (4) te sterk voor de Amerikaan Frances Tiafoe.

Als Alcaraz de titel pakt in Indian Wells, neemt hij de eerste plaats op de wereldranglijst over van Novak Djokovic. De Serviër ontbreekt op het Amerikaanse toernooi en komende week ook in Miami, omdat hij weigert zich te laten vaccineren tegen het coronavirus. Djokovic mag daarom de Verenigde Staten niet in.

Jongste nummer 1

De 19-jarige Alcaraz werd vorig jaar de jongste nummer 1 van de wereld na zijn zege op de US Open. Hij was er vanaf november vorig jaar een paar maanden uit vanwege spierblessures, maar is sinds februari weer helemaal terug. Hij won dit jaar het toernooi in Buenos Aires en bereikte de finale in Rio de Janeiro.

"Ik ben er niet mee bezig dat ik in elke wedstrijd de favoriet ben of dat ik iedere wedstrijd moet winnen. Ik heb doelen in mijn hoofd en er zijn dingen die ik moet doen, daar denk ik aan. Ik probeer elke wedstrijd te genieten en denk niet elke wedstrijd aan winnen", zei de Spanjaard na zijn zege.

Titel op Indian Wells

Alcaraz weet dat hij weer de nummer 1 van de wereld wordt als hij de titel pakt in Indian Wells. "Ik probeer daar niet te veel aan te denken. Alles moet perfect zijn, daar ga ik aan denken."

Meer uit Sport

Klaver leidt estafetteploeg op WK indoor naar finale 4x400 meter

TORUN (ANP) - De Nederlandse estafettevrouwen op de 4x400 meter hebben zich redelijk eenvoudig geplaatst voor de finale bij de WK indooratletiek in het Poolse Torun. De finale is zondagavond.

2 uur geleden
Estafettemannen als snelsten naar finale 4x400 meter op WK indoor

TORUN (ANP) - De Nederlandse estafettemannen hebben zich overtuigend geplaatst voor de finale van de 4x400 meter op de WK indooratletiek. Eugene Omalla, Liemarvin Bonevacia, Max van der Lugt en Tony van Diepen wonnen hun heat in een tijd van 3.04,66. Ze versloegen onder meer de teams van de Verenigde Staten, Portugal en Polen.

3 uur geleden
LeBron James verbreekt record voor meeste NBA-duels

LOS ANGELES (ANP/AFP) - LeBron James heeft zaterdag het NBA-record voor meeste gespeelde wedstrijden in het reguliere seizoen gebroken. Hij kwam in actie voor zijn 1612e duel toen zijn Los Angeles Lakers het opnamen tegen de Orlando Magic. Hij passeerde daarmee het aantal van 1611 wedstrijden dat sinds 1997 op naam stond van Robert Parish.

12 uur geleden
Atlete Klaver beloont sterk WK indoor met brons op 400 meter

TORUN (ANP) - Atlete Lieke Klaver heeft haar optreden op de 400 meter bij de WK indoor in het Poolse Torun kunnen belonen met een bronzen medaille. In de finale over twee races zette de regerend Europees kampioene een tijd neer van 51,02 seconden en die bleek uiteindelijk goed voor een medaille.

17 uur geleden
Ehammer wint goud zevenkamp met wereldrecord, Tesselaar zevende

TORUN (ANP) - Simon Ehammer heeft zijn tweede wereldtitel op de zevenkamp veroverd met een wereldrecord in punten. De 26-jarige Zwitser kwam uit op 6670 punten en verbrak daarmee het oude puntenrecord van 6645, in 2012 gevestigd door de Amerikaan Ashton Eaton.

19 uur geleden
Snowboardster Dekker pakt brons in laatste wereldbekerwedstrijd

WINTERBERG (ANP) - Snowboardster Michelle Dekker heeft bij de laatste wereldbekerwedstrijd van het seizoen in Winterberg brons gepakt op de parallelslalom. De 30-jarige snowboardster won in de strijd om de derde plaats van tweevoudig wereldkampioene Julie Zogg uit Zwitserland. De zege ging naar Lucia Dalmasso uit Italië.

19 uur geleden
Judoka Van Lieshout pakt zilver op Grand Slam van Tbilisi

TBILISI (ANP) - Judoka Joanne van Lieshout heeft een zilveren medaille overgehouden aan de Grand Slam van Tbilisi. De 23-jarige oud-wereldkampioene verloor de finale in de klasse tot 63 kilogram van de Japanse Haruka Kaju op straffen. Het was de tweede medaille van het jaar voor de Brabantse, na het brons op de Grand Slam van Parijs in februari.

19 uur geleden