Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Alcaraz ondanks verloren olympische finale trots op zichzelf

Alcaraz ondanks verloren olympische finale trots op zichzelf

PARIJS (ANP/AFP) - Carlos Alcaraz zal ondanks het mislopen van goud het olympisch tennistoernooi nooit meer vergeten. Dat zei de Spaanse tennisser tijdens een persconferentie. Hij ging met 7-6 (3) 7-6 (2) onderuit tegen de Serviër Novak Djokovic, die daarmee zijn enige nog missende titel pakte.

"Zo'n toernooi is anders dan we gewend zijn", zei Alcaraz over de Spelen. "Het is leuk om tijd door te brengen met andere atleten en onderling respect naar elkaar te hebben. Ook is het leuk om te zien hoe atleten in andere sporten het beste van zichzelf laten zien."

Direct na het verlies was Alcaraz nog wat ontdaan, maar inmiddels beseft hij wat hij heeft gepresteerd met zilver. "Deze medaille is voor Spanje, voor alle Spanjaarden. Het is iets wat ik wilde bereiken sinds ik begon met tennissen. En het was een doel voor dit jaar. Ik ben trots op de manier waarop ik mijn land heb vertegenwoordigd."

Achter elkaar

Ook kwam de 21-jarige viervoudig grandslamwinnaar uit in het dubbeltoernooi, samen met zijn idool Rafael Nadal. "Dat was een ongelofelijk ervaring en een droom die uitkwam. Iets wat ik nooit zal vergeten, dat is zeker."

De voormalig nummer 1 van de wereld won dit jaar Roland Garros en Wimbledon achter elkaar. Vorig jaar won hij Wimbledon ook al, net als de US Open in 2022.

Meer uit Sport

Waterpoloërs verliezen in World Cup opnieuw van Servië

ALEXANDROUPOLIS (ANP) - De Nederlandse waterpoloërs hebben in de World Cup hun vijfde nederlaag geleden. De ploeg van bondscoach Branko Mitrovic wist voor de tweede keer dit toernooi niet van Servië te winnen. In de 'verliezerspoule' werd het 16-12.

45 minuten geleden
Sinner laat Zverev kansloos en bereikt finale masters Monte Carlo

MONTE CARLO (ANP) - Jannik Sinner heeft zich op overtuigende wijze geplaatst voor de finale van het masterstoernooi van Monte Carlo. De Italiaanse tennisser was in de halve finale veel te sterk voor Alexander Zverev. Sinner rekende binnen anderhalf uur in twee sets af met de Duitse nummer drie van de wereld: 6-1 6-4.

2 uur geleden
Marathon Parijs vestigt record met 60.000 deelnemers

PARIJS (ANP) - De marathon van Parijs verwelkomt zondag een recordaantal van 60.000 deelnemers. De Franse hoofdstad kan wedijveren met de marathons van New York en Londen, die ook zulke aantallen tellen. Opmerkelijk is dat er steeds meer vrouwelijke deelnemers zijn; van 25 procent in 2022 naar 33 procent in de komende editie.

5 uur geleden
NBA-vedette James bereikt nieuwe mijlpaal met 12.000 assists

LOS ANGELES (ANP) - De Amerikaanse basketballer LeBron James heeft een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn imposante carrière. De 41-jarige forward van Los Angeles Lakers passeerde in de NBA-wedstrijd tegen Phoenix Suns de grens van 12.000 assists. Hij is daarmee de vierde speler in de historie van de NBA die dat is gelukt.

8 uur geleden
Golfer McIlroy neemt historisch grote voorsprong in Masters

AUGUSTA (ANP) - Titelverdediger Rory McIlroy staat na een indrukwekkende tweede ronde met een ruime voorsprong aan de leiding in de negentigste editie van de Masters. De Noord-Ierse golfer sloeg na een tweede ronde van 65 slagen een gat van zes slagen met zijn eerste concurrenten. Niet eerder in de historie van de Masters nam een speler zo'n grote voorsprong na 36 van de 72 holes.

9 uur geleden
Tennissters voorkomen degradatie in Billie Jean King Cup

OEIRAS (ANP) - De Nederlandse tennissters hebben degradatie uit groep 1 van de Europees-Afrikaanse zone in de Billie Jean King Cup voorkomen. Het team van captain Kiki Bertens won in het Portugese Oeiras met 2-0 van Noorwegen.

20 uur geleden
Keetels zonder ChatGPT op jacht naar titel in marathon Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Mikky Keetels is komende zondag in de marathon van Rotterdam favoriet voor de Nederlandse titel op de marathon. De rennende stewardess mikt zelf op een tijd van onder de 2.30 uur. Hoewel ze ChatGPT niet meer gebruikt als hardloopcoach, is ze nog steeds haar eigen trainer. "Ik heb inmiddels zo veel van andere atleten gehoord en geleerd, dat ik het nu zelf bedenk", zei de 27-jarige Keetels tijdens een persconferentie.

21 uur geleden