Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Alcaraz naar kwartfinales bij masterstoernooi Miami

Alcaraz naar kwartfinales bij masterstoernooi Miami

MIAMI (ANP/RTR) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft overtuigend de kwartfinales bereikt van het mastertoernooi van Miami. In minder dan 90 minuten rekende de als eerste geplaatste Spanjaard af met de Italiaan Lorenzo Musetti: 6-3 6-3. Alcaraz schreef anderhalve week geleden het toernooi van Indian Wells op zijn naam. Hij won het ATP-toernooi van Miami al in 2022.

"Zonder twijfel voel ik me op dit moment op mijn best", zei Alcaraz, die eerder in het seizoen nog last had van een enkelblessure. "Als ik tennis voel ik me goed, ik beweeg goed en zonder blessures, want ik denk niet meer aan mijn enkel als ik op de baan sta."

De Spanjaard neemt het in de kwartfinales op tegen de Bulgaar Grigor Dimitrov, die de Pool Hubert Hurkacz, de winnaar van 2021, na drie sets uitschakelde: 3-6 6-3 7-6 (3).

Laatste acht

Ook Alexander Zverev bereikte de laatste acht. De Duitser won in twee sets van Karen Chatsjanov: 6-1 6-4. De als vierde geplaatste Zverev treft in de kwartfinales de Hongaar Fabian Marozsan, die de als negende geplaatste Australiër Alex de Minaur uitschakelde: 6-4 0-6 6-1.

Bij de vrouwen bereikte de als vierde geplaatste Elena Rybakina de halve finales. De tennisster uit Kazachstan versloeg de Griekse Maria Sakkari in drie sets: 7-5 6-7 (4) 6-4. In de halve finale neemt ze het op op Victoria Azarenka uit Belarus, die eerder in drie sets won van Joelia Poetintseva uit Kazachstan.

Meer uit Sport

Wielrenner Matthews mist Tour door tekenen van longembolie

LUGANO (ANP) - Wielrenner Michael Matthews doet volgende maand niet mee aan de Tour de France. De 34-jarige Australiër van Jayco AlUla kampt met tekenen van een longembolie. Dat meldde zijn ploeg in een medische update.

5 uur geleden
Amerikaanse golfer Spaun aan de leiding na eerste dag US Open

OAKMONT (ANP/RTR) - De Amerikaanse golfer J.J. Spaun heeft na de eerste dag op de US Open in Oakmont de leiding genomen met een ronde van 66 slagen, 4 onder het baangemiddelde. Nummer 2 Thriston Lawrence uit Zuid-Afrika volgt op één slag.

6 uur geleden
Hockeyers in Pro League opnieuw te sterk voor Ierland

AMSTELVEEN (ANP) - De Nederlandse hockeyers hebben in de Pro League opnieuw van Ierland gewonnen. Het elftal van bondscoach Jeroen Delmee was in het Wagener-stadion in Amstelveen met 6-2 te sterk. Woensdag won Oranje al met 2-0 van de Ieren.

18 uur geleden
Klaver in Diamond League Oslo vijfde op 400 meter

OSLO (ANP) - Atlete Lieke Klaver is bij de Diamond League-meeting in de Noorse hoofdstad Oslo als vijfde geëindigd op de 400 meter. De Europees kampioene indoor liep een tijd van 50,64 seconden. Ze was niet opgewassen tegen de Amerikaanse Isabella Whittaker, die in het Bislett Stadion in 49,58 won vlak voor de Noorse Henriette Jaeger (49,62) en de Britse Amber Anning (50,24).

18 uur geleden
Steenbergen en De Groot met Nederlandse titels naar WK zwemmen

AMERSFOORT (ANP) - Zwemmers Marrit Steenbergen en Koen de Groot hebben zich bij de NK zwemmen in Amersfoort met een titel op respectievelijk de 100 meter vrije slag en de 50 meter schoolslag geplaatst voor de WK zwemmen volgende maand in Singapore. Ook Kai van Westering veroverde met zijn Nederlandse titel op de 100 meter rugslag een WK-ticket.

20 uur geleden
Medvedev zonder setverlies naar kwartfinales in Rosmalen

ROSMALEN (ANP) - Daniil Medvedev is goed begonnen aan het grastoernooi van Rosmalen. De als eerste geplaatste Rus won in de tweede ronde van de Fransman Adrian Mannarino, die als lucky loser tot het hoofdtoernooi was toegelaten. Het werd 7-6 (6) 6-4.

20 uur geleden
Hockeysters boeken in Pro League met 11-2 grootste zege op Spanje

AMSTELVEEN (ANP) - De Nederlandse hockeyvrouwen hebben Spanje in de Pro League kansloos gelaten. Het team van bondscoach Raoul Ehren was in het Wagener-stadion in Amstelveen met liefst 11-2 te sterk. Een dag eerder stonden beide landen ook tegenover elkaar en toen was het verschil met 3-2 een stuk kleiner.

20 uur geleden