Alcaraz naar halve finales tennistoernooi van Buenos Aires
BUENOS AIRES (ANP) - Carlos Alcaraz heeft de halve finales bereikt van het tennistoernooi van Buenos Aires. De titelverdediger uit Spanje was in twee sets te sterk voor de Italiaanse qualifier Andrea Vavassori: 7-6 (1) 6-1. De nummer 2 van de wereld speelt in de Argentijnse hoofdstad zijn eerste toernooi sinds hij op de Australian Open in de kwartfinales verrassend verloor van de Duitser Alexander Zverev.
Vavassori, 152e op de wereldranglijst, maakte het Alcaraz in de eerste set knap lastig, maar zag de Spanjaard in de tweede set uitlopen naar een 5-0-voorsprong. Na een uur en veertig minuten was het duel beslist. Alcaraz neemt het in de halve finales op tegen de Chileen Nicolás Jarry, die zijn tegenstander Tomás Etcheverry voor eigen publiek zag opgeven.
De andere halve finale is volledig Argentijns met Facundo Díaz en Federico Coria op de baan.
Meer uit Sport
BARCELONA (ANP) - De Nederlandse wielerploeg Visma - Lease a Bike heeft bevestigd dat Edoardo Affini de Tour de France kan rijden. De Italiaanse wielrenner is voldoende hersteld van een zware val die hij afgelopen donderdag maakte tijdens de Italiaanse kampioenschappen tijdrijden, meldde de ploeg. De Tour begint zaterdag met een ploegentijdrit in Barcelona.
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Het olympisch schaatstoernooi op de langebaan vindt in 2030 definitief plaats in Thialf in Heerenveen. Sportkoepel NOC*NSF laat in een persbericht weten dat het organisatiecomité van de Winterspelen in de Franse Alpen dat heeft bekendgemaakt.
19 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is doorgedrongen tot de tweede ronde van Wimbledon. De Nederlander rekende in zijn openingspartij op het grandslamtoernooi in Londen in vier sets af met de Amerikaan Aleksandar Kovacevic: 6-3 6-7 (2) 6-4 6-0.
21 uur geledenLONDEN (ANP) - Tallon Griekspoor is flink gezakt op de wereldranglijst. Op de ranglijst die is gepresenteerd op de dag dat het hoofdtoernooi van Wimbledon begint, is de 29-jarige Haarlemmer gezakt van de 39e naar de 58e plaats.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor komt dinsdag op het grandslamtoernooi van Wimbledon in actie in de vierde partij op baan 6. Dat blijkt uit het vrijgegeven speelschema voor die dag.
1 dag geledenSPIELBERG (ANP) - De Britse Formule 1-coureur George Russell is na de zege in de GP van Oostenrijk blij dat hij weer eens op het hoogste treetje staat. "Het is geweldig om weer de eerste te zijn. Het was even geleden, dus ik ga hier zeker even van genieten", zei de Mercedes-coureur.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Turner Aaron Enser en turnster Naomi Visser hebben op de finaledag van de NK in Ahoy Rotterdam allebei nog een titel gepakt. De 19-jarige Enser, die zaterdag de Nederlandse meerkamptitel greep, turnde zondag naar goud op het toestel vloer (13,050).
1 dag geleden